אימגו מגזין מאמרים

כתב עת בנושאי תרבות ותוכן

רויטל מרסיק


דף משתמש

History

Member for
7 years 5 months

מאמרים מאת

בכנס ה- 36 של  איגוד הדרמטולוגים,

כנס ה- 36 של איגוד הדרמטולוגים

פורסם: 05/18/2015 - 15:09
השבוע, בכנס ה- 36 של איגוד הדרמטולוגים, הייתה זו "סינרון מדיקל" הישראלית שגנבה את ההצגה. סינרון הציגה בכנס את הבולטים בפיתוחיה מהטכנולוגיות האחרונות

סקירת טיפולי התחדשות חדשים לפנים - שפץ נא!

פורסם: 05/19/2014 - 16:38
תחום הטיפוח והאסתטיקה הוא תחום רחב שמשנה לשנה, הולך ומתעצם. הטכנולוגיות בו משתכללות ללא הרף, שלל שיטות וטכניקות לשיפור מראה הפנים מומצאות מדי יום ולפעמים כבר לא קל לעקוב אחר כולן, להיות מעודכנים במה הכי טוב, מה הכי כדאי ומשתלם, או מה הכי מתאים לכל אחד. ניסינו לרכז עבורכם את המילה האחרונה בתחום ריענון עור הפנים ולהקפיד על מספר קריטריונים כמו קלילות הטיפול, נטול תופעות לוואי או ימי החלמה ממושכים, ואפילו טיפולים שאינם פולשניים.
פתרונות לבטן שטוחה לאחר הלידה

פתרונות לבטן שטוחה לאחר הלידה

פורסם: 12/09/2013 - 17:13
לאחרונה הוצפה הרשת והתקשורת, בתמונות וכתבות של נשים מפורסמות רק זמן קצר לאחר הלידה, אשר מציגות בטן שטוחה וחטובה להפליא. ביניהן הוצגה הבטן של קייט מידלטון, בעודה נתפסת בעין המצלמה, כאשר בטנה רזה וכלל אינה מראה סימנים כי רק לאחרונה, ילדה את בנה הבכור. תמונות ואייטמים אלו, העלו שאלות ואף עניין רב בקרב נשים שילדו ורוצות להשיב לעצמן מראה הבטן טרום לידה. למרות שבפועל, לגוף יש קצב משלו, ובכלל, יש זמן סביר שהגוף משתנה, מתחזק, ואין סיבה להיכנס לפרוצדורות וטיפולים כחצי שנה לאחר הלידה, אומר ד"ר רונן גלזינגר, מומחה בכירורגיה פלסטית וחבר באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית.

הנצפים ביותר

.