אימגו מגזין מאמרים

כתב עת בנושאי תרבות ותוכן

סנדרה חליוה


סנדרה חליוה's picture

דף משתמש

סנדרה חליוה - עיצוב פנים Sandra Haliva - Interior Design מעצבת פנים, ידועה בסגנון הקלאסי-אלגנטי Classic Chic. סגנון על-זמני, הנכון תמיד ומעבר לכל טרנד כזה או אחר. מתמחה בתכנון ובעיצוב בתים פרטיים, דירות יוקרה ושיפוצים מורכבים. שירות ייחודי - full service boutique design . מתכנון כולל עד עיצוב ושילוב הפרט הקטן והאישי. ביותר. לסנדרה כשרון אמיתי וייחודי ליצירת סביבת מגורים עכשווית ורעננה, לצד עיצוב מתוחכם בעל השראה קלאסית אירופאית. היא מלווה את תהליך התכנון והעיצוב מתחילתו ועד סופו, תוך תשומת לב רבה למיקסום הפוטנציאל הקיים בחלל, והתאמתו אליכם. עם השנים רכשה ניסיון רב במציאת פתרונות עיצוב מרשימים ומתוחכמים תוך התאמה לתקציב נתון. סנדרה מנהלת את הפרויקט תוך ליווי אישי באתר עצמו לאורך כל התהליך, לצד עבודה עם קבלנים ואנשי מקצוע מהשורה הראשונה, עמם יש לה ניסיון רב. המוטו של סנדרה חליוה: " האתגר, הוא להגיע למוצר אסתטי מובהק, המתחיל בהכרת צרככם, תחושתכם ואמירתכם בכל הנוגע לעיצוב ביתכם. מבחינתי, היצירה היא משותפת... חלל אלגנטי, לא רק מענג את העין... אלא משרה נינוחות ורוגע... החדר המסוגנן ביותר הוא החדר המזמין אותך אליו ואשר יופיו מתגלה אליך בד בבד...” סנדרה חליווה, עיצוב ואדריכלות פנים, http://www.sandrahaliva.com/
אי-מייל: 

History

Member for
8 years 3 months

מאמרים מאת

הכניסה לבית: הרושם הראשוני

הכניסה לבית: הרושם הראשוני

פורסם: 02/17/2013 - 13:02
אחד הדברים החשובים בעיצוב הכניסה לבית הוא בחירת הצבע המתאים ביותר. הדבר הראשון בו מבחינים בעת הכניסה לבית הוא הצבע והסגנון של דלת הכניסה. לכן, חשוב מאוד להקדיש לעיצוב היבטים אלו של הכניסה תשומת לב מיוחדת. צבע הכניסה אמור להחמיא לתריסים, לגוונים ולצללים של כל הבית, ולהשתלב איתם בהרמוניה. השלב הבא יהיה בחירת אבזרים מיוחדים לכניסה, כגון אורות אטרקטיביים. מערכת תאורה טובה ללא ספק תעזור ביצירת האווירה המיוחדת. את האורות יש לבחור בהתאם לחלל. אם שטח הכניסה הוא גדול, ניתן לבחור נברשות אקזוטיות מושכות ומתוחכמות.
צללים של לובן

צללים של לובן

פורסם: 01/31/2013 - 15:07
בעוד שנראה שקל יותר לעצב בלבן ובצבעים טבעיים, למעשה, מייצגים הצבעים אתגר משל עצמם. למשל, כיצד אפשר להפוך חדר לבן וחיוור לחדר מעורר השראה? אם ניגש אל הצבע ונבחן אותו מקרוב, נגלה בו וריאציות שונות של מרקמים וטקסטורות. הבנת משמעויות הצבע הלבן מספקת למעצב הפנים ערכת כלי צבע. למעשה, הבנת כל משמעויות הצבע ממלאת את ערכת הכלי הזה ונותנת לו יתרון עיצובי. מעצב הפנים יכול לבחור צבעים המשקפים הבנה מלאה של האמירה העיצובית, והרגשות שהם מעוררים קריטיים ליצירת חללים פנימיים הרמוניים.
סנדרה בדלת כניסה

השלם וחלקיו - איך נראה בית החלומות שלך?

פורסם: 01/24/2013 - 14:33
עיצוב פנים הוא ללא ספק עבודה מורכבת הדורשת תשומת לב והתייחסות אל למכלול הפרטים. בין בחירת הארונות, הריצוף, השיש למטבח, מיקום הרהיטים ועד בחירת פרזולי ידיות המגירות. הלקוח רואה בחזונו את התמונה הכללית של בית החלומות שלו. מעצבת הפנים יודעת לקחת את החלום הזה ולתרגם אותו גם לעיצוב הקירות בבית, עיצוב הפרופילים בחיבור העליון שבין הקירות לתקרה, בחירת החיפויים, והתקנת צנרת יעילה וחכמה.
עיצוב פנים לא חייב לעלות הון

עיצוב פנים לא חייב לעלות הון

פורסם: 01/07/2013 - 20:42
זוהי בהחלט נקודת מבט אישית שלי, אבל הדברים שהופכים את הבית למאושר, לא חייבים לעלות הון. כלומר, אפשר להוציא הון, אם ממש רוצים, אבל לכסף צריכה להיות משמעות כלשהי. אני אומרת את זה אלף פעם ללקוחות: אם אתם רוצים עיצוב פנים בלתי נשכח, בית שלעולם לא תרצו לעזוב, צריך להתחיל בכמה ספרים על שולחן בצד, מחשבה על גווני תאורה רכים, ספה נוחה, ועוד דרכי עיצוב עליהם אני חושבת בדרך כלל כשאני נוהגת

הנצפים ביותר

.