אימגו מגזין מאמרים

כתב עת בנושאי תרבות ותוכן

רעות אקשטיין


דף משתמש

History

Member for
9 years 2 months

מאמרים מאת

הסיפור של מאד - סרט

הסיפור של מאד - סרט

פורסם: 11/19/2013 - 16:51
מאד בעצמו, הוא מעין גיבור של אגדה אורבאנית דרומית, הוא מגולם על ידי מתיו מקונהיו שמוכיח שהוא יכול להיות כל מה שהוא לא היה עד עכשיו, דמות שוליים שלא מתקלחת כל הסרט ולא מחליפה חולצה, עם מבטא דרומי חזק ושפה עילגת. גם אביו של מאד הוא דמות קשה ומעוררת סלידה בהתחלה, כאשר במהלך הסרט היא מקבלת פנים נוספות. יש גם את ג'וניפר, האהובה המיתולוגית של הגיבור, בחורה בעייתית עם עבר של נערה במצוקה המגולמת היטב על ידי השחקנית ריס ויתרספון, ויש את אימו של אליס שרוצה חיים טובים יותר הרחק מהבוץ.
צל הימים – מישל גונדרי – צרפת 2013

צל הימים – מישל גונדרי – צרפת 2013

פורסם: 10/03/2013 - 14:16
ממש כמו ביצירותיו הקודמות של מישל גונדרי (שמש נצחית בראש צלול, מדעי החלום והשאר), גם בסרטו החדש "צל הימים" ניכרת טביעת אצבעו יוצאת הדופן של האמן, במלאכת מחשבת ויזואלית מרהיבה שלא נחה לרגע. הסרט מגולל את סיפור אהבתם של קולן וקלואה, מתחילתו האופטימית ועד סופו העצוב לאור מחלתה הממארת של קלואה. לכאורה סיפור אהבה פריזאי, שיש בו דמויות משנה שגם להן סיפורי אהבה, ואם כבר השתמשתי במילה "סיפור" אז זה הזמן לציין שלא בזה העניין. גונדרי אמנם בחר הפעם בעיבוד קולנועי לספרו של בוריס ויאן משנת 1947.
חוות דעת פסיכיאטרית בבית המשפט - יתרונותיה של אי שפיות זמנית

חוות דעת פסיכיאטרית בבית המשפט - יתרונותיה של אי שפיות זמנית

פורסם: 09/15/2013 - 16:03
מה עליך לדעת לפני שהחלטת לפנות לערוץ הפסיכיאטרי של חוות הדעת המשפטית: ראשית יש לבחור בפסיכיאטר המתמחה בתחום הרלוונטי לך. לדוגמא – אם ברצונך להוכיח שביצוע הפשע קשור בקשר ישיר לנטייה האלכוהוליסטית שלך- רצוי לבחור בפסיכיאטר המתמחה בהתמכרויות ולא בפסיכיאטר ילדים. שנית - על הפסיכיאטר שנותן את החוות הדעת המשפטית/ הפסיכיאטרית להיות מנוסה בהופעות בבית משפט.
פלאות – אבי נשר- ישראל - 2013

פלאות / אבי נשר

פורסם: 09/08/2013 - 14:53
פלאות מספר את סיפורו של ארנב, ברמן ירושלמי וצייר קומיקס צעיר שיום אחד מגלה כי מול דירתו בשכונת מוסררה, מוחזק בכוח הרב הגורו שמעיה כנפו. הסרט מגולל עלילת מתח הנוגעת לסיבת כליאתו של הרב, ספק קדוש ספק נוכל, בניסיון לבנות פאזל של מה היא האמת באמת. הציר העלילתי שלעתים היה לי פחות מובן ומסודר – (זה ממש לא הפריע ) מוגש על ידי מגוון גיבורים מקוריים וחינניים להפליא המהווים בעיני את כוחו של הסרט ואכן, עבור מי שאוהב סרטי דמויות זהו סרט נפלא ומרענן.
בית ספר למפלצות – Monsters University

בית ספר למפלצות – Monsters University

פורסם: 07/28/2013 - 15:54
בית ספר למפלצות החדש מבית פיקסאר, הוא סרט ההמשך ללהיט הנפלא זוכה האוסקר מפלצות בע"מ הזכור לנו מקיץ 2001. אך בניגוד לסרט המשך קונבנציונלי המתאר מה קורה אחרי שעלילת הסרט הראשון נגמרת – סרט זה הוא פריקוול - ודווקא חוזר אחורה אל בית הספר למפלצות, לספר לנו כיצד הפכו ג'יימס סאליבן (סאלי) ומייק וואזובסקי למפלצות מדופלמות, ואיך שני החברים הטובים התחילו את דרכם המשותפת בכלל כאויבים מושבעים.
מתקן תצוגה - תיבת פרספקס מוארת

מתקני תצוגה: אתגרים בעיצוב ותכנון

פורסם: 11/04/2012 - 18:19
בפני בעלי המקצוע המתכננים, בונים ומעצבים מתקני תצוגה – ניצבים אתגרים רבים. לעתים הם כרוכים בצרכים המיוחדים של המוצר, גודל המוצר אם קטן מידי (יהלום) או מוצר שהוא גדול מידי (מכונית) החומר ממנו הוא עשוי, ולעתים האתגר נובע מהמקום בו מתקן התצוגה מוצב
זכוכית אקרילית

פרספקס ואמנות - חומר ביד היוצר

פורסם: 06/20/2012 - 12:25
לא בכדי זכה הפרספקס לשמו הלועזי פלקסי גלאס - זכוכית גמישה. פרספקס הוא חומר אקרילי שקוף דמוי זכוכית, אך כזה שמרגיש ומתנהג כפלסטיק. מעבר לשימוש הפונקציונאלי של פרספקס בתעשייה ובבנייה, נפלאות הפרספקס נגלו גם לאמנים העוסקים באמנויות הפלסטיות לרבות מעצבי פנים ומעצבי מוצר. אמני יודאיקה משתמשים בפרספקס בתור מצע להדפסת ברכות ועיטורים בגדלים שונים. החל מיצירות קטנות כמו מזוזה לאוטו, פריטי אמנות לתלייה בבית כגון ברכת הבית, וכלה ביצירות ענק לקישוט בתי כנסת ועיצוב מוסדות דתיים.

אופנת שמלות כלה 2014

פורסם: 05/08/2012 - 12:14
אם פעם חשבנו ששמלות כלה הן נצחיות, תמיד לבנות, תמיד גדולות ותמיד בומבסטיות, כיום נוכחנו לדעת שהאופנה לא פוסחת גם עליהן. אופנת שמלות הכלה מושפעת מטרנדים עולמיים. אירועים אקטואליים והיסטוריים משפיעים גם הם על אופנת שמלות כלה, למשל חתונת בני המלוכה בבריטניה, ושמלתה של קייט מידלטון שנתנה השראה לשמלות בעלות מראה מלכותי.

הנצפים ביותר

.