אימגו מגזין מאמרים

כתב עת בנושאי תרבות ותוכן

גלאי תקשורת


שירי מימון, שמעון בוסקילה

עמותת עלם לנוער בסיכון : ערב התרמה שנתי 2014

עמותת עלם לנוער בסיכון, תקיים את ערב ההתרמה השנתי למען בני נוער במצבי סיכון ומצוקה בישראל. כל ההכנסות מהאירוע יוקדשו השנה למרכזים המסייעים לנערות נפגעות אלימות מינית ולחיזוק פרויקטים באזור הדרום. האירוע, שפתוח לקהל הרחב, יכלול מופע חגיגי של שירי מימון ושמעון בוסקילה וישתתפו בו בני נוער בוגרי פרויקטים שמפעילה עלם, שיספרו את סיפורם האישי ועל השיקום שלהם .

תיאוריית אפס / טרי גיליאם

פסטיבל אוטופיה למדע, דמיון ועתיד - 2014

אוטופיה, הפסטיבל הבינלאומי למדע בדיוני, תל-אביב, יתקיים השנה בין התאריכים 13 – 20 בספטמבר, בסינמטק תל-אביב ובשיתוף שבוע החדשנות DLD תל-אביב. השנה, לצד תכנית קולנוע עשירה ובה עשרות סרטים, ישראלים ובינלאומיים, בכורות והקרנות ייחודיות, יכלול הפסטיבל מגוון גדול של אירועים בנושאי מדע, דמיון ועתיד - כנסים, הרצאות, תערוכות ומופעים העוסקים באמצעות מדע בדיוני בסוגיות של חברה וטכנולוגיה, מדע ואתיקה, ובהסתכלות אל המחר.

באר חלב - המשוררים יונתן קונדה ונטע וינר

מחפשים- 'באר חלב באמצע עיר': מסע בעקבות משוררים בערוץ הראשון

באר חלב באמצע עיר", סרט דוקומנטרי חדש של אורי ברבש, ישודר בערוץ הראשון בשני חלקים כחלק מלוח השידורים החדש של חודש מאי. הסרט עוקב אחר 14 משוררים ישראלים צעירים וחושף את המקום האינטימי, האישי, הנפשי והפואטי של כל אחד מהם, ומביא את הווייתם באופן מעורר הזדהות רגשית ואנושית ואת חיבורם למחאה החברתית, ולסוגיות פוליטיות, לאומיות ומגדריות.

הנצפים ביותר

.