אימגו מגזין מאמרים

כתב עת בנושאי תרבות ותוכן

מחיות גרבר מצטרפות למשפחת מטרנה


בימים אלו מטרנה תחל לשווק את מחיות גרבר תחת המותג "מחיות מטרנה"

 מדובר באותו המוצר הותיק ומוכר להורים גרבר, שימותג  מעתה – "מחיות מטרנה" הרעיון - כל המומחיות של מטרנה, כל הנסיון של גרבר 

מטרנה, החברה המובילה בישראל בתחום מזון תינוקות ופעוטות, מרחיבה את תחומי פעילותה, ונכנסת לתחום המחיות. בימים אלו, יעברו מחיות גרבר, המובילות את שוק המחיות בישראל, מיתוג מחודש, וישווקו תחת המותג מטרנה. מדובר באותו מוצר איכותי ומוכר של גרבר, שימותג מעתה תחת מטרנה. 

מדובר במהלך מיתוגי-שיווקי רחב היקף, שנערך בשיתוף ובאישור גרבר העולמית, ענקית המזון לתינוקות בעולם, עימה עובדת חברת מטרנה בשוטף. במסגרת המעבר למחיות מטרנה, אישרה גרבר העולמית, האחראית למוצר, כי תישאר תמונת התינוקת המזוהה עם חברת גרבר על המחיות, על מנת להבטיח להורים כי האיכות והמוניטין של גרבר יהיו גם במוצר שימותג תחת מטרנה. 

כך, מחיות מטרנה במיתוג המחודש על המדפים, יתנו לאמא ולתינוקה את המומחיות של מטרנה בתזונת תינוקות ופעוטות, בשילוב הניסיון והאיכות הידועה של גרבר. 

המהלך הנוכחי בוצע במספר שלבים: החל מחודש ינואר 2012 צורפה למחיות גרבר על המדף מדבקה המבשרת את המיתוג המחודש ושינוי האריזות הקרב. אריזות המחיות החדשות תחת המותג מטרנה הופצו למדפים בישראל החל מ-15 במרץ 2012.

מחיות מטרנה, המעניקות את אותה תווית איכות של גרבר, מכילות פירות וירקות מובחרים, ללא חומרים משמרים, ללא תוספת סוכר וללא חומרי טעם וריח מלאכותיים. 

הצטרפות המחיות למשפחת מוצרי מטרנה, מרחיבה את היצע המוצרים והקטגוריות של החברה, שתשווק מעתה לצד תחליפי החלב, הדייסות, מזון האצבעות ועוד, גם את המחיות. מהלך זה מחזק את מיתוג מטרנה כחוצה קטגוריות בעולם תזונת התינוקות. 

נועה פרי, סמנכ"ל שיווק מטרנה: "אנו שמחים להרחיב את מותג מטרנה, ולהשיק את מחיות מטרנה לאמהות ולתינוקות  בישראל. מחיות מטרנה יעניקו לאם ולתינוקה את האפשרות ליהנות מהמומחיות של מטרנה בתחום תזונת התינוקות והפעוטות ומהניסיון והמוניטין רב השנים של גרבר. מטרנה מלווה את התינוק מרגעיו הראשונים, ומעניקה פתרון תזונתי כולל  ומלא לכל שלבי ההתפתחות  שלו מתחליפי החלב דרך הדייסות , מזון האצבעות ועכשיו גם המחיות". 

משרד יחסי ציבור שולח: 

Add new comment

CAPTCHA

This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

Fill in the blank.

הנצפים ביותר

מאמרים נוספים מאת אורן כוכבי

.