אימגו מגזין מאמרים

כתב עת בנושאי תרבות ותוכן

איך להתנשק נשיקה צרפתית


איך להתנשק נשיקה צרפתית
איך להתנשק נשיקה צרפתית. 123rf stock photo

רואים את זה בסרטים, ורוב הזמן גם בציבור. נשיקה צרפתית. מחווה נצחית ומלאת תשוקה של חיבה רומנטית. אין אם אדם מתגורר בפריס, ניו יורק או תל אביב, הוא יכול ללמוד כיצד לנשק כמו הצרפתים מבלי לבצע שגיאות מביכות.

להלן הטכניקה הבסיסית:

שמירה על שפתיים רכות. פה רך, חלק ולח מעט הוא אידיאלי לנשיקה. יש לנסות לוודא כי השפתיים אינן סדוקות ויבשות. אם כן, יש לשפר את מצבן.

להשתמש במעט שפתון לחות. למרוח מעט מעל השפתיים ולהדקן.

לשתות מים. שפתיים יבשות הן סימן להתייבשות. יש לשתות כוס או שתיים של מים, והשפתיים יתמלאו לחות בתוך שלושים דקות.

ללקק את השפתיים. אם אין זמן למריחת שפתון או שתיית מים, יש להרטיב את השפתיים עם הלשון ולהדקן. יש להקפיד שלא ייזל ריר או שהשפתיים תהיינה חלקלקות מידי.

טיפ בונוס אשר הופך את טעם הפה למושך במיוחד. מציצת סוכריית מנטה למשך מספר דקות.

כאשר מגיע הרגע הנכון, יש לתפוס אותו. באופן כללי, יש לנוע לאט מספיק על מנת שבן הזוג יוכל לסרב, אבל לא לנוע באיטיות רבה מידי, שמא העיתוי המושלם יעלם.

הרגע הנכון תלוי במצב האישי, אבל קיימים מספר סימנים אותם מומלץ לזכור:

בן הזוג מפזר רמזים, דוגמת נעילת המבט על השפתיים, או התקרבות הדרגתית.

המכונית או חצר הבית גם הם מהווים מקומות פרטיים טובים לנשיקה צרפתית.

זה פשוט נראה נכון. מומלץ לוודא שהרגע לנשיקה הוא נכון, מאשר להסתכן בנשיקת אדם שאינו מעוניין.

יצירת קשר עין. מבט עמוק אל תוך עיני בן הזוג. תזוזה איטית תוך הכוונת המבט אל השפתיים, ואז חזרה לעיניים.

חיוך. אם קיימת התלהבות מאפשרות הנשיקה, יש להראות זאת. לחייך תוך הקפדה על מיצוי ההנאה מהרגע, ובמקביל לסייע לבן הזוג לחוש בטוח ונינוח.

ביצוע איטי. תנועה בקצב אשר מעניק לבן הזוג הזדמנות להסכים, או לא. המתח והציפייה מגבירים את הנאת הרגע.

הטיה קטנה של הראש לצד אחד. מפגש ראש בראש יגרום למכה באף. תחת זאת, יש להטות מעט את הראש לשמאל או לימין. אם בן הזוג מטה את ראשו לכיוון אחר, יש לבחור בכיוון המנוגד.

עצימת עיניים. רגע לפני שנוצר הקשר, יש לעצום את העיניים. נשיקות עם עיניים פתוחות מזוהות בדרך כלל עם חוסר יושר וחוסר כנות.

שמירת הפה בעמדה נגישה לנשיקה. אין להציג שפת גוף נוקשה. יש לתקשר רגשות רומנטיים על מנת שבן הזוג ירצה בנשיקה. מצד שני, שפתיים רופפות מעידות על חוסר עניין.

מתח מתון. יש לדחוף את השפתיים מעט קדימה, כך שמתח השרירים והרגשות יורגש.

פה פתוח מעט. במקום ללכת באגרסיביות על הנשיקה, יש להקפיד על שפתיים פתוחות רק מעט, על מנת שהלשון תוכל להחליק ביניהן.

לחץ מתון. יש להשתמש בלחץ קל כנוצה בהתחלת הנשיקה, כך שהשפתיים רק ירפרפו על פני שפתי בן הזוג. זה בונה צפייה ויוצר התרגשות יותר מאשר צלילה ישר לתוך נשיקה צרפתית מלאה.

תנועות איטיות. נשיקות טובות מאופיינות במתח מאופק. יש לגשת אל הנשיקה כאילו הזמן עצר מלכת. הנשיקה תאיץ את קצבה בקרוב.

מאמר מקצועי\פרסומי

Comments

נשיקה

יש דברים שרק הנסיון מלמד ולא מאמר או סרטון ביו טיוב

"העבר עיני מראות שוא"

"העבר עיני מראות שוא"

אין בשום מאמר שום טענה אמיתית משכנעת להתיר את הפיאות שרוב נשות האברכים לובשות/הולכות איתם.. הפיאות הללו מושכות תשומת לב חזקה מאוד מאוד מאוד, ומחטיאות את הגברים, ובפרט את בחורי ישראל הטהורים והתמימים שמבעירות בקרבם את יצר הרע..רח”ל.. על זה אמר שלמה המלך : " חכמת אשה בנתה ביתה, ואיוולת בידיה תהרסנה.."

כשבחור או אברך טהור רואה אשת איש, או אשת חבר, ברחובות של ר’ עקיבא וגאולה, וLakewood, South Aferica, Australia, 13th Avenue, Ave J’ Monsey, Las Angeles, Cleveland, Canada, מאה שערים, קרית ספר, וכו’ וכו’ עם הפאה המבריקה והנוצצת הזו, כשהיא פרועה, ופעמים רבות גם בדוקא נופלת עם המצח ומכסה את העין למקצת כידוע–זה מכניס בבחור הרהורים קשים ונוראים [הנשים הפרוצות האלו, פשוט מוציאים ממנו העניים] ומביאו לידי עבירות הכי חמורות!! ושופכין ז”ל, ומצנן לו את כל הקדושה שהשיג בעמל רב בהיותו 6 חדשים בישיבה… "העבר עיני מראות שוא" שלא תבלבלנה הבנות את השכל שהעיקר שלא תגלה את שיער ראשן. כי הפיאות של ימינו עם הגוונים וסוג השיער שיותר יפה משיערן הטיבעי הוא פריצות אחת גדולה שמכשילה ביום אלפי אנשים תמימים. אשה הלובשת בגדי פריצות ופאה נכרית עוברת עוון חמור מאוד! ומעוררת קיטרוגים עליה בעלה ובניה מימין ומשמאל, משמים ומארץ ואחריתה מרה כלענה וכו’ כהיום אין להתיר לאשה נשואה לצאת בפאה נכרית לרשות הרבים בשום פנים, ויש לאסור בזה בכל תוקף. ובפרט בדורות שלנו שעושים את הפאות במומחיות רבה עד שלא ניכר כלל אם אלו שערות טבעיות או פאה נכרית.

זו עבירה שאין עליה מחילה וסליחה… וכמו שכתב ר יונה שאין כפרה בעוה”ז למי שמחטיא את הרבים… אמנם מי שרוצה להתיפות לבעלה תתיפה לו בביתם אך לא ח”ו בחוץ!! ואשרי אשה המקפידה כל ימי חייה שכל הליכותיה יהיו בצניעות אפילו שכולם צוחקים עליה, בזכות נשים צדקניות נגאלו אבותינו ובזכות נשים צדקניות עתידים להיגאל. אני יכולה להעיד שאני רואה “כל” חלקי הגוף בולטת, מרוב נשי החרדים! אז מה אם הגוף מכוסה.. אבל איפה הצניעות! איפה רבונו של עולם? איפה הלב שלנו? איפה ההרגש שלנו? איפה היראת שמים שלנו? איפה שרה באוהל? איפה הצניעות של יראת ד’? זה מזעזע איך השם יתברך יכול לראות ולסבול את זה? מה ד' מביקש מאיתנו בסה"כ? ללכת בצניעות! זאת אפילו לא בקשה, אם מתעמקים בזה, זאת מתנה עצומה! אני יכולה לומר מניסיון, שכשהאישה מכבדת את עצמה, בצניעות, פנימית וחיצונית! כל היחס של הסביבה משתנה כלפיה! כולם מכבדים אותה! למה?! כי אז באמת רואים שהיא בת של מלך! שהיא נסיכה אמיתית!!! "העבר עיני מראות שוא"

נא ונא בת ישראל תשפרי הצניעות. ולא כמו המיקלים בכל דבר שבקדושה, כמו פאלק מאנגליה, בספר שלו המחריב הצניעות החרדי, הנקרא “עוז והדר לבושה” שהוא גם קיים בזה “ותשחק ליום אחרון” שהמציא הלכות מהעצבע, והוציא את הספר המחריב הצניעות בפרט בחו”ל, הוא עשה צחוק מהצניעות הנכונה, בכל העולם החרדי, הוא המציא הלכות מהאצבע, ולא מן התורה, ולא מהשולחן ערוך, אנחנו חייבים לתחזק בצניעות ע”פ פסקי השולחן ערוך!!! http://www.keter-malchut.co.il/harimuMichshol.html) גם להודות בפה מלא שאנו יודעים שאסרו הפוסקים את הפאות של ימינו! בכל המצוות אנו מהדרים חוץ מדבר אחד – “צניעות והרחקה מעריות”, למרות שהם איסורי תורה החמורים ביותר, שהחריבו מקדשינו וגלינו מארצנו. לטיפשים תמיד יש תשובות מתחת לאדמה, אבל תן לחכם ויחכם עוד! והצנועות יזכו לקבל פני משיח בקרוב. "העבר עיני מראות שוא"..

צניעות

אשרייך צדיקה האג'נדות ה''חרדיות'' המקובעות נמאסו על כולנו בייחוד נגד השולחן ערוך ,די! עם ישראל צמא לאמת פנימית ולא למעטפת חיצונית ושקרית ולצערנו היום התהפכו היוצרות שה' יתברך ינווט את כולנו בדרך אמת שנרים ראש ונמאס בעדר ה''חרדי'' הרדוד והמשעמם,אמן!

נשקה צרפתית

להתנשקה נשקה צרפתית זה כיף סקס חחחחחח מצקחה לפעמים עם רוק יפה

נשיקה צרפתית

סאלי אני מסכימה איתך במאה אחוז זה יותר מידיי ביג דיל לסרטון ועוד כזה

מאמר משנות החמישים

"מכונית או חצר הבית גם הם מהווים מקומות פרטיים טובים לנשיקה צרפתית."

שכחת את האסם ואת שדה החרציות באחו

התנשקת ובגדול

אני בת 11 התנשקתי צרפתי בגיל צעיר זה היה מהנה לאללה (התנשקתי עם ילד בן 11)

איך תגרום לו לרצות לנשק אותך

אני גם בת 11 וזה גיל צעיר אני יודעת אבל אני וחבר שלי קצת יותר עם חיבוק נשיקה בלחי וההיתי רוצה שזה יגיע לנשיקה בפה ואני לא יודעת אם הוא רוצה את זה ואני מפחדת שלא אז איך תגרום לו לנשק אותי?

היי

תראי לו את הציצים

אמת או חובה הרגע יגיע שם

אמת או חובה הרגע יגיע שם

אהבה

להתנקה בגדול זה כיף

אין להתנשק עם ילד בגיל 12

אני רוצה להתנשק אם ילד בגיל 12 ואני מפחדת שיהיה בעיות

איכס

מגעייל

היושים לכולםם

היי אני ליאל ואני בת 13 אני איתנשקתי הרבה עם ילד בן 14 והייינו חברים הוא לא רוצה לדבר איתי עכשיו אני מאוהבת בילד מזה חמוד ואני רוצה אותו כיאילו להיות חברה שלו ממש ואני לא הייתי מאוהבת ככה חברה מהכיתה אומרת לי בואי נאה מי תסיג אותו אמרתי לה זה לא בובה אבל בסדר אני יראה לך בבקשה תעזרו לי להסיג אותו הנה המספר שלי תשלחו לי הודעה בהודעות אין לי ווצאפ בין תאים טוב תודה

טעם מגעיל בפה

לפעמים יש לחברה שלי טעם מגעיל בפה, וזה מידי דוחה, וכשה אני מתנשק איתה צרפתית, ואני לא יודע איך לרמוז לה את זה.

אני היתנשקתי עם חבר שלי נשקה

אני היתנשקתי עם חבר שלי נשקה צרפתית ועשינו סקס תקשיבו סקס זה הדבר הכי כיף בעולם

נשיקה

איך לעזעזל מתנשקים צפתית כן עם הלשון אבל איך בדיוק יש תנועה מיוחדת?

קקי

אני הוא המלך של כל העולם ואני תמיד יהיה הגיבור של כולם אהה וכן אני הולך מחרלתנשק צרפתית פעם ראשונה

אלו תגובות מדהימות שאפו ממש פחחחחח

תגובות מפגרות שראויות לכתבה הזאת

עברתי דירה

עברתי דירה ואני עדיין מאוהבת,אני לא יודעת איך להתמודד לשמור איתו קשר\לא לשמור?

ללא ספק הדף הכי מפגר בעולם עם כל התגובות

צריך להגיש את העמוד הזה לפרס המפגרים

האם באמת אין פה שום בדיקה וכל שוטה כותב את כל שטויותיו?

שיטה קצת מפגרת להעלאת תגובות של קהל שמוכיח את יכולותיו האינסופיות לכתוב שטויות
ועוד בודקים אם אינך רובוט
רובוטים יכתבו הרבה יותר איכותי

טמטום!

זה ממש מפגר!
למה הגעתם לרמה כזאת?!

בא לי גם

אני בן 13 יש לי בעיות קשב וריכוז קראתי הכל ולא ממש הבנתי איך מתנשקים, בנוסף אין לי חברה אז זה יהיה בסדר אם אני אנשק אחת מהאחיות שלי?

Add new comment

CAPTCHA

This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

Fill in the blank.