אימגו מגזין מאמרים

כתב עת בנושאי תרבות ותוכן

טיפים לעיצוב מסעדות ובתי קפה


טיפים לעיצוב מסעדות ובתי קפה
לוח גיר - טיפים לעיצוב מסעדות ובתי קפה

בתור מעצב פנים אני נפגשת לא מעט פעמים עם לקוחות ששואלים אותי כיצד להוסיף ולהטיב את מראה המסעדה או בית הקפה בלי להיכנס להוצאות גבוהות. ישנם כמה דברים קטנים ופשוטים שאפשר לעשות כדי להפוך את המסעדה או את בית הקפה שלכם למזמינים יותר בלי להוציא הון תועפות על שיפוץ כולל שכולנו יודעים איך אנחנו נכנסים אליו אבל לא בטוחים איך נצא ממנו.

ריכזתי עבורכם כמה טיפים מתוך הניסיון שלי בעיצוב שיוכלו להפוך את העסק שלכם לקצת יותר ידידותי, ללקוחות הקיימים ולאלו שחולפים ליד ויהפכו ללקוחות קבועים.

הטיפ הראשון שלי הוא לבחור פריטים שגרתיים ולמצוא להם שימוש קצת אחר. אחד הפריטים האלו הינו לוח גיר. לוחות אלו שאנחנו זוכרים מבית הספר, הם כבר לא משעממים ושגרתיים כמו שאתם חושבים. לוחות גיר אפשר היום להזמין במגוון גדול של גדלים, מידות וסגנונות, כאשר את המסגרת השגרתית והכמעט בלתי נראית מחליפה מסגרת יוקרתית בסגנון קלאסי או מסגרת מודרנית כמו של תמונה.

בעלות נמוכה מאד ניתן למצוא לוחות גיר איכותיים, שצבועים בצבעים מיוחדים לפי הזמנה. הלוחות האלו שאתם יכולים להציב על הקירות או על מעמד בכניסה, יכולים לשמש לכם מעין "עמוד פייסבוק" נייד לשמירה על קשר עם הלקוחות שלכם. פירוט של מנות היום, מבצעים, קינוח חדש או סתם ברכת חג שמח ויום טוב שנכתב בצורה יפה על הלוח, מאפשר לכם לשמור על קשר עם הלקוחות ולתת להם אינפורמציה מזמינה.

טיפ נוסף הוא לצבוע בצורה אטרקטיבית את הכסאות והשולחנות. גם אם מדובר בבית קפה קטן שאין בו ריהוט חדש ומעוצב, אפשר לעשות מהפך ביום אחד של צביעה. ארגנו את כל הצוות וקנו צבעים מתאימים, תוכלו להתאים בין צבעי הכסאות לצבעים של לוחות גיר שתקנו לבית העסק וליצור מראה צבעוני ומזמין. צבע מושך אנשים באופן מיידי, ואם אתם לא מעוניינים במהפך דרמטי תוכלו להוסיף צבע לעסק שלכם באמצעות פריטים קטנים, כמו מפות, כסאות הישיבה, חפצי נוח וגם לוחות גיר שכבר לא מגיעים רק בירוק ובשחור המוכרים.

טיפ אחרון - הוספה של עניין באופן קבוע. כל הזמן לעדכן, לשנות ולחדש. לא חייבים לעשות שינויים דרמטיים בכל יום, אבל עיצוב השולחנות באמצעות נרות או פרחים – בכל פעם פריט אחר, החלפה של המסרים על לוחות גיר שתלויים במסעדה או מוצבים בכניסה ושימוש בגירים צבעוניים לכתיבת המסרים – עדכונים קטנים אלו יוסיפו הרבה מאד עניין.

הטיפים שציינתי כאן הם רק שלושה מתוך מאות טיפים קטנים שיכולים להטיב עם מראה בית הקפה או המסעדה שלכם ולהפוך אותם ליותר מעוצבים ואסתטיים.

המסר הנכון על הלוח הנכון

לא פחות חשוב מבחירת לוח הגיר הנכון, הוא המסר שאנחנו שולחים אל הלקוחות שלנו. לוחות גיר שמוצבים במקומות מפתח בבית העסק ושולחים ללקוחות ולעוברים ושבים (שהם למעשה לקוחות פוטנציאליים כמובן) מסר עכשווי, מגניב וקולע, הם פרסום שהוא כמעט חינמי לבית העסק.

ממנות היום ועד לברכת חג שמח, ממבצע מיוחד ועד להזמנה לערב שמתקיים היום במקום שלכם – הכל יכול להיכתב בקלות ולהימחק בלי בעיה. המסר הנכון על לוחות גיר נכונים ומתאימים לכם באופן אישי יכול להבדיל בין בית עסק שמושך אליו לקוחות ובין עסק שהלקוחות מרגישים בו ניכור.

עיצוב באמצעות לוחות גיר – עניין פשוט שמאפשר לכם ליצור פרסום נייד, כל הזמן, בעלות נמוכה מאד.

לוחות גיר הם כבר מזמן לא רק לבתי ספר ולתלמידים שרוצים להסתיר "שליפים" מהמורה. הם משמשים חלק מעיצוב של מסעדות ובתי קפה, מועדונים ובארים, חנויות ומשרדים. ועם המגוון הרחב כל כך של צבעים, מסגרות, סגנונות וגדלים כל האפשרויות פתוחות לפניכם.

באדיבות אתר לוח גיר – גלמר קד"מ

מאמר מקצועי\פרסומי

Add new comment

CAPTCHA

This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

Fill in the blank.

הנצפים ביותר

מאמרים נוספים מאת אבישי חאליסי

.