אימגו מגזין מאמרים

כתב עת בנושאי תרבות ותוכן

תערוכה - ART AND OBJECTHOOD


סדן הפקת אמנות's picture
אוצר התערוכה: 
בשמת ניראון

תערוכה - ART AND OBJECTHOOD
תערוכה - ART AND OBJECTHOOD שולח תמונה - מיכל סדן

ART AND OBJECTHOOD - חברת וולוו 
מתוך פרויקט "אמנות בתנועה"

אוצרת התערוכה: בשמת ניראון

פתיחה חגיגית :יום רביעי, 1.5.2013 בשעה :19:30

אולם וולוו – רח' יצחק שדה 17, תל אביב

התערוכה ART AND OBJECTHOOD מהווה נקודת מפנה בפרוייקט "אמנות בתנועה " מבית חברת וולוו המחשיבה את החוויה הנוצרת בתערוכות השונות ומנכסת את העובדה שהיא לא רק מציגה תערוכות אלא גם יוצרת מפגשים ויחסים חברתיים
יצירת חוויה במקום הספציפי מובילה כל פעם לניסיון חדש המוליד לתחושות של שמחה ויחד: HAPPY BEING  שלא ניתן לבודד את החברתיות מתנאי החיים בחוץ
התערוכה מציגה סיטואציות ואובייקטים שונים שעברו ניכוס ומניפולציות בחלל בספציפי וכל אלו בכדי ליצור חוויה חברתית שלא מתייחסת רק לסביבה מטריאלית אלא מגרה את הדמיון ומעלה שאלות ביחס להקשרים .
המקום  והזמן – מובלים ליצירה עשירה של התרחשויות, לאינטראקציה סובייקטיבית – בין האובייקט – צופה – חלל.
התערוכה תבקש להציג וליישם קריטריונים אסתטיים: משמעות על-זמנית, מלאה ואוטונומית תוך בחינת התייחסות ספציפית  לקריטריונים של האובייקט – פירוקו והרכבו מחדש בצורות שונות ובמשמעויות שונות.

האמנים הוזמנו ליצור התערבות ב"אמיתי" ובקונקרטי שבמציאות החברתית ולא לייצר רק אובייקטים, אלא להוביל ליצירת שינויים בתוך המרחב הקיים. הם ביקשו לחפש את הקוד של היופי, המוביל לאסתטיקה בין היחסים, הגורם לדבר להיות נכון, יפה, מובן ורציונלי.

בשמת ניראון

WWW.BOSMATNIRON.COM

האמנים המציגים:  אמיר עינב,  טל שר, כתריאל קראוס, דן יעקבי, בריג'יט מסאלי, אלון טננבאום, רוחל'ה פליישר,  אילנה טמאן, בתיה שרון, הרמוניקה, קוסטה קאצקאציב, בתיה גזית, רביע באשא, יהודית פסקל, רמי אטר, יולנדה אנטל, מיכל קורפלד, נילי ללום, רועי זליחובסקי, יוסי קורח, משה דיין, בשמת ניראון  שמשון שמש.

 

 

גלריה / מוזיאון: 

Add new comment

CAPTCHA

This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

Fill in the blank.

הנצפים ביותר

מאמרים נוספים מאת סדן הפקת אמנות

.