אימגו מגזין מאמרים

כתב עת בנושאי תרבות ותוכן

CO2RE - מכשיר לייזר מהפכני לחידוש העור


אביגיל אגלרוב's picture
CO2RE - מכשיר לייזר מהפכני לחידוש העור
CO2RE - מכשיר לייזר מהפכני לחידוש העור. שולח תמונה: רויטל מרסיק

CO2RE – מכשיר לייזר מהפכני לחידוש העור מחברת "סינכרון מדיקל"

במרפאות ד"ר רונן גלזינגר, מומחה לכירורגיה פלסטית, וחבר האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית, נערך מפגש השקה ל-CO2RE, מכשיר לייזר פרקציונלי מהפכני לחידוש פני העור, אשר פותח על ידי חברת "סינרון מדיקל" הישראלית, החברה הגדולה בעולם בתחום המכשור הרפואי לתעשיית האסתטיקה.
CO2RE מציע חלופה לטיפולי לייזר מבוססי CO2 מסורתיים, כמו גם לטיפולי פילינג רפואיים. החלופה מתבטאת בכך שהטיפול אינו פוגע בכל שטח פני העור. הטיפול מבוצע באמצעות לייזר פרקציונאלי, היוצר פגיעה נקודתית באמצעות מטריצה של נקודות, ללא פגיעה בשטח פני העור שבין הנקודות.
המבנה הפרקציונאלי מאפשר טיפול מהיר ונוח יותר לטופל, כמו גם חזרה מהירה יותר לפעילות שגרתית, בתוך מספר ימים לעומת מספר שבועות בטיפולי הפילינג והלייזר האחרים.

ד"ר רונן גלזינגר מסביר כי מדובר בבשורה בתחום הטיפול בחידוש העור, שכן מדובר בפעולת מרפאה פשוטה, ללא הרדמה וללא צורך בניתוח, המבוצע באלחוש מקומי בלבד. טיפולי הפילינג העמוק, למשל, בוצעו בהרדמה מלאה ולוו בתופעות לוואי וזמן החלמה של כחודש ימים.
ה- CO2RE מבצע טיפול משולב המורכב מטיפול שטחי וטיפול בעומק העור בעת ובעונה אחת. ניתן לווסת את עוצמת הטיפול בהתאם לעומק הטיפול הרצוי. ל- CO2RE תוצאות מוכחות במיצוק העור ובשיפור המרקם. התוצאות הקליניות של הטיפול מצביעות על שיפור דרמטי במיצוק ומרקם העור, בנזקי שמש והחלקת קמטים וקמטוטים, בהעלמת צלקות, לרבות צלקות אקנה.

הטיפול מתאים לכל הסובלים מנזקי חשיפה לשמש, כתמי גיל, קמטוטים וקמטים, בעיות מרקם, צלקות אקנה או הפרעות אסתטיות אחרות.

למכשיר ה- CO2RE אישורי FDA, CE, כמו גם אישורי רגולציה לוקאליים נוספים. סינרון מדיקל היא חברה אשר נסחרת בנאסד"ל והיא המובילה העולמית בתחום המכשור הרפואי לתעשיית האסתטיקה. מטה החברה והייצור ממוקמים בישראל, ומוצריה נמכרים בכתשעים מדינות.

מטופלת בת 45, התנדבה להדגים את הטיפול דרך טלויזיה במעגל סגור. מספר שעות לאחר הדיווח היא מדווחת על התלהבות גדולה מהצעד שעשתה. מדובר באישה שמעולם לא עברה שום טיפול קוסמטי משמעותי וכבר עכשיו, מספר שעות בודדות לאחר הטיפול, היא כבר מרגישה שהיא צעירה בעשר שנים.
לטיפול אין תופעות לוואי והוא נעדר כאבים. היא יכולה להתקלח ולתפקד כרגיל, רק להמנע מחשיפה לשמש במשך יומיים לפחות. מידי שעתיים יש למרוח משחה אנטיביוטית ואין צורך במשכך כאבים.

CO2RE - מכשיר לייזר מהפכני לחידוש העור.  שולח תמונה: רויטל מרסיקלפני הטיפול מקבלת המטופלת כדור לשיכוך כאבים, על מנת להעביר את הטיפול בצורה חלקה. כל הטיפול מבוצע בהכרה מוחלטת. במהלכו מרגישה המוטפלת כאב קל דוגמת צריבה נקודתית מקומית. הטיפול מתבצע בכל פעם בנקודות אחרות על הפנים.
הטיפול מחזיק מעמד במשך שנים, והוא מהווה תחלופה מצוינת לטיפול הפילינג העמוק, כמו גם חלופה מצוינת למתיחת פנים. לאחר הטיפול חוזר צבע העור למצבו הטבעי. הטיפול מבוצע גם על הצוואר ועל גב הידיים.

משרד יחסי ציבור שולח: 
מאמר מקצועי\פרסומי

Add new comment

CAPTCHA

This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

Fill in the blank.

הנצפים ביותר

מאמרים נוספים מאת אביגיל אגלרוב

.