אימגו מגזין מאמרים

כתב עת בנושאי תרבות ותוכן

השלם וחלקיו - איך נראה בית החלומות שלך?


סנדרה חליוה's picture
סנדרה בדלת כניסה
סנדרה בדלת כניסה

קיימים שני סוגים של בתי חלומות המככבים בפנטזיות שלנו. האחד שאפתני ואידיאלי, הכולל מטבח-שף רחב ידיים, חדר כביסה סופר-נח ויעיל, ושטח אחסון בלתי נדלה. בבית הזה יהיה מקום גם למשרד ביתי בעל רשת אלחוטית, מסך טלוויזיה שטוח ומערכת אבטחה מתקדמת ביותר.

בית החלומות השני שלנו הוא בית בו כל אלה אינם חשובים, והוא מהווה מקום של חופשה ובריחה מהמציאות. בית נוח ופשוט אליו ניתן להימלט, אך יחד עם זאת, לחוש בו בטוחים. זו גרסה בוגרת של הבית שבנינו על העץ או מגרש המשחקים של ילדותנו.

אין צורך להיות מאמין אדוק בפנג-שוואי על מנת להבין עד כמה עיצוב פנים משפיע עלינו בתור דיירים. לכן, ולפני שמתחילים לבנות תכנית עבודה ביחד עם מעצבת פנים, יש לשאול תחילה איזה סוג של בית חלומות אנחנו מבקשים להקים, ואיזו תחושה אנחנו רוצים שישרה עלינו. אך לא משנה על איזה בית אנחנו חולמים, יצירתיות תמיד תהיה מילת המפתח בעיצוב שלו.

הבית שלך צריך להיות מקום שאתה באמת אוהב. זה מקום שאתה מבלה בו את רוב זמנך. לכן, חיוני שתקבל את עיצוב הפנים שאתה באמת רוצה. התייעץ היטב עם מעצבת הפנים שלך לפני קבלת ההחלטה הסופית. תכננו מראש ביחד את העיצוב על מנת להימנע מבעיות בתהליך העבודה.

אנשים מודעים היום יותר ויותר לסגנון חיים. חלק מהסגנונות המובילים בעיצוב פנים הם שימוש בצבעים בעלי גוונים טבעיים, לצד שפע של תאורה טבעית. גם תקרות גבוהות, חללי אחסון גדולים, מרפסת שמש ענקית וחניה צמודה מקנים לבית החלומות שלך יוקרתיות, עיצוב מהודר, נוחות אלגנטית, ומעל לכל – הגשמת הפנטזיה.

אנחנו חיים בעולם מהיר ודינאמי, אבל יש לזכור שהבית שלנו הולך לשמש אותנו במשך שנים ארוכות. לכן, בעת העבודה עם מעצבת פנים, יש להתחשב במידות הבית, בעיצוב הכללי שלו, בטעם האישי שלנו ועל כל אלה לנצח עם שרביט הקסמים של מעצבת הפנים.

עיצוב פנים הוא ללא ספק עבודה מורכבת הדורשת תשומת לב והתייחסות אל למכלול הפרטים. בין בחירת הארונות, הריצוף, השיש למטבח, מיקום הרהיטים ועד בחירת פרזולי ידיות המגירות. הלקוח רואה בחזונו את התמונה הכללית של בית החלומות שלו. מעצבת הפנים יודעת לקחת את החלום הזה ולתרגם אותו גם לעיצוב הקירות בבית, עיצוב הפרופילים בחיבור העליון שבין הקירות לתקרה, בחירת החיפויים, והתקנת צנרת יעילה וחכמה.

הקפדה על מכלול הפרטים האלה היא זאת שמעניקה ללקוח את תחושת העונג והקסם כשהוא שוהה בבית החלומות שלו. אבל הכלל החשוב, המוביל והמנצח בעיצוב פנים, תמיד יהיה חיבור הרמוני ועדין בין החללים.

מעצבת פנים שמלווה את פרויקט בית החלומות שלך, מבינה את צרכיך וטעמך האישי ויודעת לתרגם את החזון שלך לתכנית בניה מקיפה שמביאה את החלום אל המציאות. אם בחלומך ראית דירת יוקרה מעוצבת בהידור, חשוב לתת לזה מקום כבר בשלב הסקיצות מול הקבלן. רק באמצעות יד מכוונת של מעצבת פנים, תוכל לתרגם את החלום שלך הלכה למעשה אל בית שבסופו של דבר יהווה גם מקום מפלט וגם בית מגורים נוח, פרקטי, מהודר ומעוצב – בדיוק כפי שתמיד חלמת.

תגיות נושא: 
מאמר מקצועי\פרסומי

Comments

בית החלומות של אשתי

אם הייתי יודע לפני, בטוח שהייתי קורא לך לעצב אותו.

הייתי מחזיקה אותך במשרה מלאה

את פשוט מצילה בתים והופכת אותם מעגמומיים למלאי אור.

בית רומנטי

בית החלומות שלי הוא רומנטי אבל בעלי לא מסכים לגור בבית כזה. אני אראה לו את המאמר הזה, שיבין משהו בעיצוב.

Add new comment

CAPTCHA

This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

Fill in the blank.

הנצפים ביותר

מאמרים נוספים מאת סנדרה חליוה

.