אימגו מגזין מאמרים

כתב עת בנושאי תרבות ותוכן

סוגת: עידוד נושא הבריאות במקום העבודה


לא רק לעובדי היי-טק: "סוגת" דואגת לבריאות של העובדים

סוגת כחברה המעסיקה מאות עובדים עושה את הצעד החשוב לעידוד נושא הבריאות במקום העבודה ומאמצת את התוכנית לקידום הבריאות בארגון.

חברת סוגת מובילה בשיתוף עם המרכז לרפואת ספורט ולמחקר ע"ש ריבשטיין את התכנית "קרן מנוף", במסגרתה מקדמים את נושא הבריאות של העובדים במפעלים ובחברות בעזרת המומחים של מכון וינגייט. התוכנית מהווה חלק מתוכנית בריאות לאומית.

האתלט אלכס אברבוך הציג את סיפורו האישי בפני עובדי מפעל סוגת והציג בפניהם את התוכניות.

מומחי וינגייט- קיימו ימי בדיקות במפעל ויעריכו את מצבם של העובדים על סמך ניתוח של תוצאות בדיקות דם, בדיקת לחץ דם, משקל, אחוזי שומן, BMI ועוד. לאחר עיבוד הנתונים, לכל עובד יינתן הפרופיל האישי שלו, שיכלול את תיאור המצב הרפואי הנוכחי שלו וכן המלצות אינדיבידואליות לפעילות גופנית ותזונה מתאימה. בהתאם לתוצאות הבדיקות, תוגדר קבוצת סיכון במפעל, שתזכה בפעילות אינטנסיבית יותר, שתכלול גם אימונים בשטח המפעל. בנוסף לכך כחלק מהתוכנית, תתקיימנה מגוון הרצאות שתהיינה פתוחות לכל עובדי החברה, בנושאי אורח חיים בריא,  תזונה נכונה, פעילות גופנית וניהול משפחה פעילה יותר.

הנהלת החברה אישרה את השתתפותם של העובדים במכלול הפעילויות במסגרת התוכנית, במהלך שעות העבודה ובשטח החברה, תוך שיתוף פעולה אקטיבי עם נציגי וינגייט ותמיכה בכל שלבי התוכנית. כמו כן, שתי עובדות סוגת הוכשרו בקורס מיוחד במכון וינגייט לנאמנות בריאות ומהוות מקור מידע בנושאי אורח חיים בריא וכן "מחזקות מנטאליות" לפרויקט. הפרויקט מוטמע בחברה באמצעות קמפיין שמנוהל על ידי וינגייט ואגף משאבי אנוש של החברה.

ג'יל גמון, מנכ"ל סוגת:

"אנו מעודדים אורך חיים בריא ורואים בו חשיבות עליונה, המטרה היא לעזור לעובדים ולתת להם ערך מוסף שיעזור גם בחיים הפרטיים. מכון ווינגיט הינו  בעל שם עולמי והמידע שיועבר על ידי המומחים יועיל וישפר את איכות החיים של העובדים ולכן אנו שמחים לקחת חלק בפרויקט".

סוגת החברה מובילה בתחומה בארץ וכחלק מקונצרן בינלאומי הוקמה בראשית שנות ה-50 ויש בכוחה של החברה לרכוש ולייבא מוצרים באיכות ללא פשרות ובמחירים אטרקטיביים.

"סוגת" מיצבה את עצמה כבר מההתחלה כחברה מובילה בארץ בתחום הסוכר. בעזרת השקעות גדולות בציוד מתוחכם ובמערך השיווק שומרת סוגת על יתרונה גם כיום. מפעל "סוגת" נמצא על שטח של כ-100 דונם באזור התעשייה של קריית גת ותחומי הייצור העיקריים שלה הם סוכר, קטניות ואורז.

 

משרד יחסי ציבור שולח: 
מאמר מקצועי\פרסומי

Add new comment

CAPTCHA

This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

Fill in the blank.

הנצפים ביותר

מאמרים נוספים מאת הדר דניאל

.