אימגו מגזין מאמרים

כתב עת בנושאי תרבות ותוכן

איך לעבור את חג השבועות ולשמור על גזרה


לקראת שבועות, אלכס סטוקונוב מנהל חדר הכושר

 במרכז קנדה במטולה (בעל 7 מדליות זהב כ"מר ישראל")

מייעץ איך לעבור את החג ולשמור על הגזרה

אלכס סטוקונוב, מנהל חדר הכושר במרכז קנדה במטולה מסביר, כי שולחן החג עמוס במגוון רב של מאכלים עתירי קלוריות ולכן כדאי להיות מודעים לתכונותיהם ולצרכם באופן מושכל. כמו כן, מזהיר סטוקונוב מפני הקינוחים הקטנים שנראים תמימים אך טומנים בחובם מנה גדושה של שומנים וקלוריות.

בכדי לא להשמין במהלך החג, ממליץ סטוקונוב להרבות בשתיית מים ולהימנע ככל שניתן ממשקאות ממותקים ובמהלך ארוחת החג, ולמרות הפיתויים שעל השולחן, כדאי לאכול הרבה סלטים, לא אלו עם הרבה שמן וגם ירקות מבושלים. והכי חשוב וקשה- ותרו על המנה האחרונה- היא ממש חטא גדול.

עוד מוסיף סטוקונוב, כי אחרי ארוחת החג מומלץ לשתות תה ירוק שמפרק את השומנים בגוף ולא נותן להם להיספג בתאים. כך גם ביום שאחרי ארוחת החג - מומלץ לפתוח בשתיית תה ירוק ומים ובטרם אכילת ארוחת הבוקר לצאת להליכה או לאימון כושר. רק לאחר החזרה מהפעילות הגופנית ומנוחה- לאכול ארוחת בוקר קלה שכוללת ירקות/פירות /מעדן ולהקפיד גם בשאר הארוחות על אכילת ארוחות קלות בשביל לא להכביד על הגוף.

סטוקונוב אומר, כי יש לעשות ספורט לפי היכולת הגופנית ולא להגזים גם אם אכלתם הרבה בארוחת החג, זכרו שמומלץ לעשות ספורט כ-4 שעות בשבוע ולשלב בהן הליכה מהירה או ריצה קלה עם תרגילי כוח לשרירים. בכל מקרה, עדיף להתייעץ עם מדריך כושר מקצועי ומנוסה בטרם מתחילים בתכנית אימונים.

בחדר הכושר המקצועי במרכז קנדה במטולה ישמחו לעמוד לרשותכם ויתאימו לכם את התכנית המתאימה ביותר עבורכם!

במרכז קנדה במטולה ערוכים ומחכיםלמבקרים הרבים שיגיעו במהלך חג השבועות. חגי רוזנבאום, מנכ"ל מרכז קנדה אומר, כי במרכז קנדה הושקעה חשיבה על בילוי לכלל המשפחה ומוצעות מגוון פעילויות לכל הגילאים כמו: משטח החלקה על הקרח, בריכות, באולינג, משחקיית קנדה קידס לקטנטנים, מרכז ספא מפנק ועוד.

שם מחבר: 
יעל שביט תקשורות

Add new comment

CAPTCHA

This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

Fill in the blank.

הנצפים ביותר

מאמרים נוספים מאת מערכת אימגו

.