אימגו מגזין מאמרים

כתב עת בנושאי תרבות ותוכן

וילות במרכז למשפחה או וילה לחברים בקיבוץ - המדריך המלא לוילות בישראל


עולם הוילות התפתח והתפשט במהירות בישראל והפך במהירות לאחת האטרקציות המועדפות לאירועים חברתיים רבים כגון מסיבות רווקים, ימי הולדת ואפילו אירוח למשפחות, אך דווקא המהירות האדירה בה התפתח העסק בישראל הובילה לבלבול בכל הנוגע אליו. האם מדובר באירוח משפחתי נוח או שמא הם באות עם כלובים לרקדניות? זהו מדריך קצר, הכתוב בצורת שאלות תשובות, שיעזור לכם להבין את העולם הרחב של הוילות בישראל, להכיר את הפורטלים ולמצוא את הוילה שתתאים לכם ביותר.

 אז מה זה וילה בעצם? ומה בעצם ההבדל בינה לבין צימר?

ובכן, לוילה ולצימר יש דמיון קל, כשבשניהם אפשר למצוא פתרון לינה נוח ומפנק, בדרך כלל צמוד לבריכה או לג׳קוזי, אך, בשונה מצימר, שנוטה לחלוטין כמעט לכיוון הזוגות, ומכוון לרומנטיקה ואינטימיות, הוילות מכוונות לקבוצות גדולות ורחבות יותר. הם לרוב מכילות חדרי שינה רבים, חללי אירוח ועוד, שיאפשרו לקבוצה גדולה הרבה יותר גדולה להתארח.

בגלל הייחוד שלה, וילה יכולה להתאים כמעט לכל קבוצה גדולה המחפשת אפשרות אירוח. ממשפחה שרוצה לנפוש בצפון, ועד לקבוצת חברים שרוצה לחגוג מסיבת רווקים, כל אלו יכולים למצוא את הפתרון האידאלי מבחינתם באופציה זו.

האם כל הוילות דומות? יש מספר אחד שאני יכול להזמין ממנו?

בדומה לצימרים, הוילות הם לרוב עסקים קטנים ופרטיים, אין עסק אחד שמכיל את הוילות או מספר אחד להזמין, ואפילו יותר מהצימרים, כל וילה שונה מאוד מחברתה, בעוד שוילה אחת יכולה להכיל מספר גדול של חדרים, אך עם חלל אירוח מרכזי וללא בריכה, וילה אחרת יכולה להכיל חדר שינה אחד, אך עם מרכז בילוי גדול במרכזה. ולכן, לפני שמזמינים, כדאי להבין את הצרכים של הקבוצה הספציפית שלכם. אף על פי כן, יש פורטלים ראשיים שיכולים לעזור בחיפוש והזמנה לוילות.

האם המחיר של כל הוילות דומה?

לא, ישנם גורמים רבים שיכולים להשפיע על מחיר הוילה. מיקום, גודל, יוקרתיות, תאריך ואטרקציות מיוחדות שהוילה מספקת. וילות שונות מציעות מחירים שונים.

האם אפשר לחגוג מסיבות בכל וילה?

לא, בנושא המסיבות יש חשיבות גבוהה ביותר בנוגע למיקום הוילה. וילה הממוקמת בסביבת איזור מגורים, תהיה מוגבלת הרבה יותר בנוגע להגברה שהיא תוכל להפעיל. לא בכל וילות יש בכלל אמצעי הגברה, או אטרקציות אחרות שיכולות להיות רלוונטיות יותר למסיבה, כגון בריכה, קריוקי, סנוקר ועוד, מכיוון שישנם וילות הפונות יותר לאירוח משפחות.

איזה אירועים כן אפשר לחגוג בוילות?

למען האמת, כמעט כל אירוע. בוילות יוקרתיות בארץ היו אפילו חתונות. הוילות מגוונות ביותר ומציעות שירותים רבים ומגוונים, וכמעט כל אירוע יכול למצוא את הוילה המתאימה לו. מסיבות רווקים/ות, ימי הולדת, אירועי צוות, אירועים משפחתיים וחברתיים ועוד.

אלו הדברים החשובים במדריך הוילות הישראלי, הכרה שלהם יכולה לעזור לכם למצוא את הוילה הרלוונטית ביותר לאירוע שלכם

מאמר מקצועי\פרסומי

Add new comment

CAPTCHA

This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

Fill in the blank.