אימגו מגזין מאמרים

כתב עת בנושאי תרבות ותוכן

בעיות במסך הגלקסי 5 – כל מה שכדאי לכם לדעת עליהן


דודי שרון's picture

גלקסי 5 ידוע כבין המכשירים הטובים והמבוקשים בעולם ולא בכדי. למרות שמאז יצאו לשוק דגמים חדשים ומתקדמים הרבה יותר, יש לגלקסי 5 מקום של כבוד ולו בזכות היתרונות הרבים שהוא מביא אתו. המכשיר משלב טכנולוגיה מתקדמת מאד והוא ידידותי למשתמש. יחד עם זאת, ובדומה למכשירים אחרים, ומתקדמים אף יותר, גם הוא חשוף ללא מעט תקלות ובעיות שונות, האופייניות באופן כללי למספר רב של סמארטפונים.

בעיות מסך – מדוע זה קורה

בעיות הקשורות למסך הגלקסי 5 ידועות כנפוצות מאד. תקלות המסך נגרמות מסיבות שונות ויש צורך לטפל בהן בהקדם כדי להחזיר את המכשיר למצבו התקין. תיקון מסך גלקסי 5 מוצע כיום על ידי מעבדות תיקונים, המתמחות בתיקוני מכשירי גלקסי וגם אייפונים מכל הדגמים. התיקון כולל בדרך כלל את החלפת המסך במסך חדש ותקין ולעיתים אין צורך בכך, וטיפול מהיר במכשיר עצמו בהחלט מספק.

תיקון מסך גלקסי 5 מצריך החלפת המסך במקרים הבאים: במידה והוא נשרט, נשבר או במקרים בהם הוא נסדק. יש צורך להחליף מסך כשמופיעות עליו נקודות, קווים אלכסוניים או כתמים למיניהם. תיקון המסך נדרש גם במקרים בהם המסך לבן או שחור וגם כשהצבעים עליו דהויים מאד או חיוורים. החלפת המסך במקרים אלה יכולה להיות מורכבת מאד. היא דורשת דיוק רב מאד מהטכנאי, המבצע זאת, וכוללת מספר שלבים. ראשית, פירוק חלקו האחורי של המכשיר עצמו והוצאת הסוללה ממנו. בהמשך, פירוק מנגנון הרטט של המכשיר ופירוק המצלמה. פעולות אלו נעשות באמצעות מכשור מיוחד ויש לבצע אותן בצורה המדויקת ביותר כדי להימנע מגרימת נזקים מיותרים במכשיר.

הבעייתיות בתיקון המסך

תיקון מסך גלקסי 5 הוא אתגר לא פשוט. פתיחתו של המכשיר לצורך החלפת המסך או תיקונו, נחשבת למסובכת יחסית, בהשוואה למכשירים אחרים. המכשיר אטום למים. ככזה, המסך שלו מודבק אליו באמצעות דבק חזק מאד ובאמצעות גומיות. כדי להחליף את המסך יש לפרק את המכשיר, להמיס את הגומיות וגם את הדבק. המסת שניהם נעשית על ידי חימום, המאפשר את פתיחתו של המכשיר ואת החלפת המסך. המיומנות הרבה הנדרשת בפעולה זו וגם הניסיון הרב, הם אלה, המאפשרים לטכנאי לבצע את ההחלפה במהירות ובדייקנות ולהשיב ללקוח מכשיר תקין ומסך הפועל כהלכה.

את המסך התקול מחליפים במסך חדש ומקורי – מסך גלקסי 5. אם בוחרים להחליפו במסכים שאינם מקוריים, מסכים שאינם איכותיים, תיווצרנה בעיות נוספות בהמשך ותקלות רבות, שתיקונן עשוי לעלות לא מעט. המחיר הגבוה של המסך החדש וגם המחיר על העבודה נדרשים מכל מי שחשובה לא האיכות ואיננו מוכן להתפשר על מסך מזויף או לא מקורי. סקר שוק חשוב מאד במקרה הזה וגם פנייה למעבדות תיקונים המציעות שירותי תיקון מסך גלקסי 5.

תגיות נושא: 
מאמר מקצועי\פרסומי

Add new comment

CAPTCHA

This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

Fill in the blank.

הנצפים ביותר

מאמרים נוספים מאת דודי שרון

.