אימגו מגזין מאמרים

כתב עת בנושאי תרבות ותוכן

בחירה נכונה של עורך המתמחה במיסוי בינלאומי – כיצד


דודי שרון's picture
מיסים

מיסוי בינלאומי נדרש במקרים בהם נערכות עסקאות בין שני גורמים שאינם מאותה המדינה. בין אם אלה יחידים ובין אם אלו חברות או עסקים בתחומים שונים, כאשר מעוניינים לבצע עסקאות מסוג כזה, חשוב להיעזר בשירותיו של עורך דין המתמחה בתחום ולו כדי לקבל את מלוא המידע והייצוג הנדרש מול רשויות המס בכל הקשור למיסוי הבינלאומי.

בין אם זה כרוך גם בפתיחת חשבון בנק בחו"ל, הסדרת המיסוי וההכנסות וכל פעילות אחרת של אותו גוף המתנהלת מעבר לים, יש לבחור בקפידה את עורך הדין. איך עושים את זה? הנה כמה טיפים:

התמחות בתחוםמיסוי בינלאומי הוא תחום מורכב מאד המצריך ידע והכרות רבה עם סוגיות רלוונטיות הקשורות לכך. כדי למצוא עורך דין שיסייע בעניין, יש לוודא שהוא אכן מתמחה בתחום המס לרבות מיסוי בינלאומי. עורך דין זה יוכל לייצג כהלכה את הלקוח, הנעזר בשירותיו, ולהציע לו את המענה הנכון ביותר עבורו.

ידע וניסיון מקצועי – שני פרמטרים אלה נדרשים מכל עורך דין המעוניין להציע את שירותיו לקהל הרחב. הדבר נכון גם לגבי עורכי דין המתמחים במיסוי בינלאומי. מחפשים עורך דין כזה? בדקו מולו כמה שנים הוא עוסק בתחום, מהי ההכשרה שלו והיכן הוא רכש את הידע שלו בתחום זה. האם הוא למד במוסד לימודי מוכר בארץ או בעולם, האם עבר את כל ההכשרות הנדרשות והמקיפות כדי להציע שירות בתחום ועוד.

יחסי אנוש טובים – כדי ליהנות מייצוג הולם של עורך הדין מול כל הרשויות השונות, עליו להציע גם יחסי אנוש טובים. איך תוכלו לבחון זאת? אם אתם זקוקים לשירותיו של עורך דין בתחום מיסוי בינלאומי, תאמו אתו פגישת היכרות מקדימה. פגישה שבמהלכה תוכלו להתרשם מהתקשורת ביניכם, מהכימיה ומיכולתו להבין את צרכיכם בצורה המדויקת ביותר. עורך דין קשוב, אמפטי ומבין יוכל לייצג אתכם כהלכה, למצוא לכם את פתרונות המיסוי הנכונים והטובים ביותר עבורכם ולהבין בדיוק מה אתם מחפשים ולמה אתם זקוקים.

חוות דעת חיוביות של הלקוחות – אם אתם מתלבטים במי לבחור ותוהים אם עורך הדין שמצאתם אכן הכתובת הנכונה ביותר עבורכם, פנו ללקוחותיו ובקשו לשמוע מהם האם הם מרוצים מהשירות שהוצע להם והאם דעתם עליו חיובית. מעבר לכך, חפשו גם מקורות מידע שונים ברשת, שאלו ברשתות החברתיות או בפורומים השונים. חוות דעת חיוביות מבטיחות לכם מענה מקצועי ואמין שיוכל לעמוד לרשותכם לאורך כל הדרך ולספק לכם את הפתרון הטוב ביותר.

תעריף הוגן ונוח – עליכם לבדוק גם כמה גובה עורך הדין עבור השירות שהוא מציע לכם. מומלץ לכם תחילה להכיר מעט את השוק ומהן העלויות הנחשבות לריאליות כיום ובהתאם לחפש את עורך הדין.

תגיות נושא: 
מאמר מקצועי\פרסומי

Add new comment

CAPTCHA

This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

Fill in the blank.

הנצפים ביותר

מאמרים נוספים מאת דודי שרון

.