אימגו מגזין מאמרים

כתב עת בנושאי תרבות ותוכן

המופע הטנורים של המאה ה – 21 חוזר לישראל בשלישית


התמונv באדיבות "קרואיז אינטרנשיונל"
התמונv באדיבות "קרואיז אינטרנשיונל"

למול אמנים הנכנעים לחרם ה BDS – המופע "הטנורים של המאה ה – 21" חוזר לישראל בשלישית

הטנורים אוהבי ישראל שרים ברחבי העולם "ירושלים של זהב" ואף הקליטו שיר מקורי בעברית "שם ליד הכותל"

איזu הפתעה יכינו לנו לקראת יום הולדתה ה – 70 של מדינת ישראל?

הטנורים של המאה ה-21 חוזרים עם המיטב

The Tenors of the XXI Century

הסולנים של הבולשוי והאופרה החדשה של מוסקבה חוזרים אלינו במופע חדש עם המיטב של המיטב להיטים ממחזות זמר, סרטים, פסטיבל סן רמו וקלאסיקות של איב מונטאן ופרנק סינטרה

אלכסנדר סקוארקו,  אלכסנדר זכרוב, גיאורגי פאראדזב, מקסים פסטר, סטניסלב מוסטובוי, סרגיי פיסארב ודמיטרי סיבירצב.

MAXIM PASTER - Bolshoi Theatre Moskow SERGEY PISAREV - Oper Leipzig Theatre STANISLAV MOSTOVOI - Bolshoi Theatre Moskow DMITRY SIBIRTSEV - Novaya Opera Theatre of Moskow ALEXANDER SKVARKO - Novaya Opera Theatre of Moskow ALEXANDER ZAKHAROV - Bolshoi Theatre Moskow GEORGE FARADZHEV - Novaya Opera Theatre of Moskow

תיאטרון הצפון בלינסון 41 קרית חיים  יום ב'  23.4.18 בשעה  20:00 

בית האופרה שאול המלך 19 ת"א יום ג  24.04.18  20:00
כרטיסים 03-6960990

בעקבות ההצלחה של הסיורים הקודמים הטנורים של המאה ה-21 חוזרים בשלישית לישראל והפעם עם מופע המרכז את הלהיטים הגדולים מבין 2000 השירים, ששרו ב 50 תכניות שונות! הם יופיעו בחיפה ותל אביב.

הפרויקט הבינלאומי המצליח – כבר 12 שנה - מפגיש את הסולנים המובילים של בתי האופרה הגדולים של מוסקבה כגון הבולשוי, סטניסלבסקי והאופרה החדשה.

המופע מורכב ממופעי סולו של כל אחד מן הסולנים המצליחים, הרכבים שונים כאשר בשיא הערב, יופיעו ביחד כל הסולנים בביצוע משותף המביא לידי ביטוי את גוון קולו של כל אחד מהם.
הם מלווים בשני פסנתרים, בנדוניאון, כינור, גיטרה באס ותופים. עם המוזיקאים מקסים רוסטילסב, מיקאיל חוחלוב, מקסים ביריוקוב ורוסטיבלס שרבסקי.
יורי מיאדניק שניצח על המופע הקודם באנרגטיות הוא גם נגן וירטואוז בכינור ובבנדוניאון ויהיה אורח מיוחד במופע. יופיעו איתם גם הרקדנים מרינה קופילובה ומקסים בולויטצ'יק.

הם ישירו שירים מתוך סרטים (כגון "ניחוח אישה) ומחזות זמר, להיטים איטלקיים ושירים נפוליטניים וקלאסיקות כגון "עלי שלכת", "בדרכי שלי" ועוד.

פרויקט  "הטנורים של האמה ה-21" הוא אחד מן הפרויקטים המצליחים ביותר בעולם בז'אנר זה וכבר הספיק להשתתף בלמעלה מ-40 תוכניות טלוויזיה שונות. הטנורים המשתתפים במופע נחשבים כל אחד לענק בפני עצמו והספיקו להופיע באולמות המפוארים ביותר בעולם כמו הקרנגי הול בניו-יורק, לה סקאלה במילאנו, תיאטרון סן קארלו בנאפולי, הקובנט גרדן בלונדון, תיאטרון הקומונקלה בבולוניה הסמפראופר בדרזדן, הבולשוי במוסקבה, האופרה הלאומית של אוקראינה (קייב),  גוונדהאוס  בלייפציג, ארמון האמנויות בולנסיה, אולם צ'ייקובסקי במוסקבה ועוד. 

Add new comment

CAPTCHA

This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

Fill in the blank.

הנצפים ביותר

מאמרים נוספים מאת הילה קומם

.