אימגו מגזין מאמרים

כתב עת בנושאי תרבות ותוכן

כיצד בוחרים נכון גאדג'טים לילדים


דודי שרון's picture
ילדים

בעידן של היום, אפשר לראות אותם בכל מקום כמעט והם משמשים מבוגרים וצעירים כאחד. הגאדג'טים, המוצעים בחנויות השונות, לא תמיד נועדו לספק מענה לצורך מסוים ובמקרים מסוימים אפילו ניתן לוותר עליהם (הם לא בגדר חובה), אבל הכיף שהם מציעים ויכולתם להפוך את חיינו למהנים וקלים הרבה יותר, הופכים אותם לפתרון, שבו בוחרים רבים. ישנם מגוון של גאדג'טים לילדים, המוצעים במחירים שונים.

בין אם כמתנת יום הולדת או מתנת בר מצווה או סתם כך כמתנה לילדים שאוהבים, הנה כמה נקודות חשובות, שיש לקחת בחשבון כשמחפשים גאדג'טים המיועדים להם:

בטיחות היא מילת המפתח

כאשר מדובר בגאדג'טים שקהל היעד שלהם הוא הילדים ישנה חשיבות רבה מאד לרמת בטיחות גבוהה. בין אם הם פועלים על סוללות, על חשמל, בין אם מחברים אותם לטלפון הנייד, לטאבלט או אפילו לתיק בית הספר, חשוב שהם יהיו בטיחותיים לשימוש עבור הילדים. וככאלה, עליהם לעמוד בתקנים מחמירים ולהיות עמידים וחזקים. הם יכולים להיות עשויים מפלסטיק, מסיליקון, מעץ, מזכוכית או מאלומיניום ואפשר יהיה לעשות איתם שפע של דברים. יחד עם זאת, ולמרות היתרונות שהם מציעים, חובה עליהם להיות בטיחותיים, בין אם הם לילדים קטנטנים ובין אם לבוגרים יותר.

לאיזה צורך הם עונים

הם אינם מספקים תמיד, כאמור, מענה מסוים ולעיתים הם כמעין משחק. לפני שרוכשים גאדג'טים לילדים, כדאי לבדוק לאיזה צורך הם עונים. כך יהיה אפשר להתאים אותם נכון ולוודא שהם אכן יהיו שימושיים (ולא ייזרקו לארון ומבלי שישתמשו בהם). אפשר למצוא מבחר עצום של גאדג'טים המיועדים לטלפון הנייד או לטאבלט. ישנם גאדג'טים שהם כמעין משחק לילדים וגם כאלה שאפשר לקחת לבית הספר ולהשתמש בהם במהלך הלימודים. כדאי לחפש גאדג'טים עם ערך מוסך, כאלה שיתרמו לילד.

המחיר שלהם

הגאדג'טים של היום מוצעים במחירים שונים. הם יכולים לעלות כמה עשרות, מאות ואפילו כמה אלפי שקלים. לילדים קטנים, כדאי לחפש גאדג'טים זולים יותר ולגדולים, שיודעים לשמור על הפריטים שלהם, אפשר לחפש את היקרים והאיכותיים יותר. בכל מקרה, מומלץ לערוך סקר שוק, ובמיוחד אם מתכננים להוציא על כך לא מעט כסף ולזכור שאיכות עולה הרבה יותר. לא תמיד הזול הוא המתאים ולפעמים כדאי גם לחפש מבצעים מיוחדים והנחות, שיוזילו את העלות הכוללת.

מידת התאמתם לגיל הילדים

ישנם גאדג'טים לילדים בגיל בית הספר, ישנם כאלה המתאימים לגיל הגן ויש אפילו גאדג'טים לקטנטנים במיוחד. יש לוודא שהגאדג'ט הנבחר מותאם לגיל הילד. לרוב אפשר לראות את מידת התאמתו בפרטים המפורטים על גבי המכשיר עצמו ובמידה ולא מוצאים פרטים כאלה, כדאי לשאול במקום שבו מבצעים את הרכישה. אם זה גאדג'ט חדש ופחות מוכר, כדאי לערוך מחקר קטן ולחפש מידע ברשת על המוצר.

תגיות נושא: 
מאמר מקצועי\פרסומי

Add new comment

CAPTCHA

This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

Fill in the blank.

הנצפים ביותר

מאמרים נוספים מאת דודי שרון

.