אימגו מגזין מאמרים

כתב עת בנושאי תרבות ותוכן

חולי הניקיון בכל העולם התאחדו... סביב דלי הפלא!


דודי שרון's picture
דלי הפלא

הזולת מגדיר אותי כמי שלוקה ב"מחלת הניקיון", יש שקוראים לי "מכורה לניקיונות", אבל אני חושבת שאני יכולה להפסיק לנקות מתי שאני רוצה וזה לגמרי בידיים שלי. הסיפור הוא - שאני פשוט לא רוצה להפסיק לנקות. כי יש עניין כזה עם ניקיון, מנקים ואז הלכלוך והחיידקים חוזרים. זה קורה גם עם אוכל. אנחנו אוכלים ואחרי כמה שעות אנחנו שוב רעבים. למעשה אנחנו עושים עוד כמה פעולות שכאלו. אנחנו מתרחצים מדי יום למרות שיום לפני כן התרחצנו, אנחנו מצחצחים שיניים בערב, למרות שצחצחנו גם בבוקר ובצהריים ועוד. זו דרך הטבע, כנראה. כך אלוהים תכנן את זה. אנחנו מנקים, הבית מתלכלך, מנקים שוב וחוזר חלילה.

אני כנראה לא אשתנה. אני כבר ילדה די גדולה (35) אני אמשיך לנקות את סביבת החיים שלי עוד שנים רבות. אבל זה שאני לא הולכת להשתנות לא אומר שאני לא פתוחה לשינויים. יש לי ראש פתוח ואני אוהבת לנסות דברים חדשים, במיוחד אם מבטיחים לי שעבודת הניקיון תהפוך להרבה יותר קלה אך לא פחות יסודית. וזה בדיוק מה שקרה כאשר פגשתי לראשונה בדלי הפלא...

דלי הפלא לחולי ניקיון כמוני הוא כמו ספר לתולעת ספרים או כמו מכחול משוכלל לצייר. הוא אמצעי רב עוצמה שמסייע לי לנקות את הבית וחוסך לי הרבה מאוד זמן, זיעה ומאמץ. אז אם אתם חולי ניקיון, אתם חייבים להכיר את דלי הפלא. אני קוראת מכאן לכל חולי הניקיון בעולם להתאחד סביב הגאדג'ט הנפלא הזה ויפה שעה אחת קודם, תאמינו לי.

בגלל המוט הטלסקופי. ערכת הפלא מגיעה עם מוט טלסקופי ארוך שניתן להתאים אותו לגובה לכם. כלומר, המוט הגמיש הזה הופך את דלי הפלא לכזה שמתאים לכל אדם בכל גובה, וזה משהו שלא ניתן למצוא בשום מגב או מטאטא פשוטים. יתרה מכך, המוט הטלסקופי הגאוני הזה גם זז על צירו, כך שניתן להטות אותו ולסובב אותו כאוות נפשכם. ההטיה הזו מאוד חשובה עבורי כי היא מאפשרת לי להגיע לכל מיני מקומות שלא הצלחתי להגיע אליהם עם מגב רגיל. בעזרתו אני מצליחה לחסל את כל הלכלוך והחיידקים ואני עושה את זה מבלי לשבור לעצמי את הגב.

בגלל הדלי המתוחכם. נכון, הגב שלי לא נשבר בכל שטיפה בגלל המוט הטלסקופי שהזכרתי, אבל גם הארגונומיה המיוחדת של הדלי עצמו תורמת. לא צריך להתכופף כדי להזיז את הדלי, למעש לא צריך בכלל להרים אותו לאורך כל השטיפה, כי הדלי מגיע עם גלגלים שהופכים את כל הניוד לפעולה פשוטה ונטולת כל מאמץ. וזה לא נגמר כאן. הדלי הזה באמת גאוני. את סחבת המיקרופייבר המעולה שמגיעה עם הערכה מייבשים בעזרת מסחטת נירוסטה ייעודית שעושה את כל עבודת הסחיטה והייבוש בתוך הדלי. הקונץ החכם כל כך מבחינתי כי בזכותו אני נותרת נקייה בעת הנ

שם מחבר: 
דקלה
תגיות נושא: 
מאמר מקצועי\פרסומי

Add new comment

CAPTCHA

This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

Fill in the blank.

הנצפים ביותר

מאמרים נוספים מאת דודי שרון

.