אימגו מגזין מאמרים

כתב עת בנושאי תרבות ותוכן

בילוי ספא במקאו


ספא Banyan Tree במקאו מהווה לאחרונה מקור השראה, וזכה בעיצוב ספא השנה בזכות העיצוב המדהים שללו, בטקס פרסי SpaChina השנתי שנערך בשנת 2012 ב-Ningbo בסין. הספא מעוצב כך שהוא מפתה לבלות חופשה אוורירית בין ההרים המרוחקים. החוויה הייחודית הוא מוטיב הבמבוק, מקורות מים זורמים שקטים, וחצר במבוק עם צוהר זכוכית, אליה מוזמנים להיכנס האורחים ולברוח לעולם אחר, הרחק ממרכזי הבידור של העיר.

Banyan Tree Spa נקרא בהשראת העץ הטרופי הקדוש, ומציע לאורחיו מקלט לחושים, מקלט להתחדשות פיסית, נפשית ורוחנית. פילוסופיית הספא מתמקדת בגישת רוממות רוח, טיפולי מגע שאינם קליניים, וריפוי הוליסטי שחוגג את אמנות המגע, עם טיפולים באמצעות צמחי מרפא טבעיים, תבלינים ושמנים ארומטיים.

כדי לענות על הדרישה הגוברת לטיפולים מפנקים ברמה איכותית גבוהה בספא, המטפלים הם בוגרי האקדמיה לריפוי הוליסטי בתאילנד, אינדונזיה וסין. הם עברו הכשרה קפדנית עיונית ומעשית, המבטיחה טיפולים מקצועיים המספקים שירות באיכות גבוהה באופן עקבי, לה מצפים אורחי VIP.

Banyan Tree Macau מסמן את הופעת הבכורה של קבוצת מלונות היוקרה הבינלאומיים Hotels & Resorts בניאן במקאו. אתר הנופש של המובלעת הראשונה, ברמת חמישה כוכבים, בריכה אולימפית ווילות, הוא חלק מקומפלקס גלקסי מקאו המשולב, הכולל את הבריכה הגדולה בעולם 'גל שמים' המשלימה את קו החוף הלבן.

תגיות נושא: 
מאמר מקצועי\פרסומי

Add new comment

CAPTCHA

This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

Fill in the blank.

הנצפים ביותר

מאמרים נוספים מאת אבישי חאליסי

.