אימגו מגזין מאמרים

כתב עת בנושאי תרבות ותוכן

סוהו שוק הפשפשים פסח 2017


שירלי מימון, הפיל, שמן על קנווס, באדיבות: שירי מאיר
שירלי מימון, הפיל, שמן על קנווס, באדיבות: שירי מאיר

סוהו שוק הפשפשים פסח 2017 -20 ימים של תערוכה אקטיבית ותצוגת אמנות ב"לייב" לקהל הרחב בכל הגילאים. הכניסה חופשית

מרכז עמיעד, הממוקם בלב שוק הפשפשים ביפו, ישמש בחודש אפריל כחלל אמנותי גדול שבו תתקיים פעילות של יצירת אמנות מלאת השראה פתוחה לקהל הרחב בכל הגילאים, לצד תערוכת ענק.

במהלך חודש אפריל 2017, כולל בחול המועד פסח, כ-50 אמנים נחשבים מתחומים שונים: ציור, פיסול, עיצוב, אמנות ירוקה, אמנות בנייר ועוד, יתמקמו במרכז עמיעד, שישמש לרגע כסטודיו שלהם, ובו הם ייצרו עבודות אל מול עיני הקהל שיוכל לחזות ביצירות הנרקמות ב"לייב", וגם להתנסות בעצמו ביצירה, במסגרת סדנאות ספונטניות שיועברו במקום על ידי האמנים.

מעבר לשואו המיוחד, תוצג במקום "תערוכה אקטיבית אביב 2017", תערוכת ענק של פסלים, מיצגים ויצירות אמנות של האמנים שישהו במקום, במסגרתה יציגו את מיטב היצירות שלהם, שהמגוון שלהן רחב, ושהחוט המקשר ביניהן הוא היותן שייכות לאמנים ישראליים. אוצר התערוכה: איקי שובל. ניתן יהיה לרכוש את עבודות האמנים ולתרום לאמנות המקומית.

האמנים המשתתפים: אבנר עובד, אדיבה אור, אידה ניצני, אמנון לוי, אסתי קסטרו, ביליה שדר, בני גוטנברג, בתיה גזית, בתיה וינוגרד, בתיה כהן, דב ברדה, דורית גור, דינה זייפר, דריה דוידוב, הלנה גת, זאב זינרייך, חוה יפה, חן לב ,חסיה גיבלי, טלי יצפאן, לאון מינסטר, לובה ליברטי, מיגל תומר, מיכל אשל, מינה האס, מיקה רדאי, מירה ארנון, מירה גל פאר, מיריישראלי, נופר צור, ניקול בן לולו, סימה וייס, עדי רוזנשיין, עליזה גוטמן, עליזה פינקל, עתר זהר, קולט פירושוף, רוני רות פלמר, רורי אלווייס, רות צימברג,  רחל זיו ,ריקי מאייסי, ריקי גל, שירלי מימון, שלמה בן עמי, שמואל חזני, שני נורליאן, תום סנדרוסי, ותמר לוין.

את אירוע הסוהו – של תערוכה ופעילות אקטיבית בלב שוק הפשפשים - יזמה עמותת "אמני ישראל מתאגדים", שמטרתה קידום האמנות והאמנים בישראל, וקירוב נושא האמנות לקהל הרחב.

סוהו שוק הפשפשים פסח 2017

יתקיים בתאריכים 3 באפריל עד 23 באפריל 2017.

מרכז עמיעד, עמיעד 12, יפו.

פרטים בטלפון: 058-6683273.

כניסה חופשית

פתיחה חגיגית של "תערוכה אקטיבית" אביב 2017 תתקיים במוצ"ש, 8 באפריל, בשעה 20:00, במתחם עמיעד. כניסה חופשית.

שעות פתיחה של הפעילות והתערוכה:

ימים א'-ה' (כולל חול המועד פסח) – 11:00-16:00

יום ו' – 11:00-14:00

שבת – 11:00-15:00

ערב פסח – סגור.

עליזה גוטמן, יצירה, שמן על קנווס
ריקי מאייסי, שכינה, שמן על קנווס

Comments

אפרופו שוק פשפשים

אפרופו שוק הפשפשים, רוב האנשים לא יודעים, אבל הרוב המוחלט של פריטי האספנות היקרים ביותר החלו את דרכם בפינוי תכולת דירה ונקנו בפרומיל משווים האמיתי. אם יש לכם פריט אספנות כמו ספר קודש ישן, פריט יודאיקה, מסמכים, או כל פריט ישראלי משנות החמישים, יש מצב שהם שווים לא מעט כסף. אם אתם רוצים לבדוק באופן עצמאי את השווי של הפריטים הישנים שלכם, חפשו בגוגל "פינוי ירושה יוסף האוסף" וגלו מה הערך של הפריטים שבידכם.

Add new comment

CAPTCHA

This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

Fill in the blank.

הנצפים ביותר

מאמרים נוספים מאת שירי מאיר-עמותת אמני ישראל מתאגדים

.