אימגו מגזין מאמרים

כתב עת בנושאי תרבות ותוכן

חפציבה ולהקתה במופע מוסיקת עולם - הרוח של החלילים


חפציבה זר אביב, הרוח של החלילים. צילום: איצ'קו (באדיבות הילה קומם)
חפציבה זר אביב, הרוח של החלילים. צילום: איצ'קו (באדיבות הילה קומם)

חפציבה זר אביב לא נכנסת למחלוקות פוליטיות ומגיעה שוב לשמח את תושבי אריאל

חפציבה ולהקתה במופע מוסיקת עולם - הרוח של החלילים

אומנית החלילים חפציבה  מציגה קולאז' של מנגינות חליל מרחבי העולם על מגוון חלילים קלאסיים ואתניים שונים מהמזרח התיכון ומהעולם. מופע ססגוני בהשתתפות צמד רקדנים, זמרת , סולנים ולהקת נגנים. בין הלהיטים : אל קונדור פאסה,[סיימון וגרנפונקל] הרועה הבודד[זמפיר], הקונצ'רטו ל אנרחואז, מנגינות טורקיות ואנדלוסיות עממיות , הבולרו [רוול], דבקות [עימנואל זמיר] נעימת הטיקו טיקו, שזורים בשירה תימנית וצוענית.

חלילים - חפציבה זר אביב
 עוד וכינור מזרחי - אליאס וואקילה [סולן האנדלוסית]
פסנתר  וסינטיסייזר - איגור אוסטרובסקי
גיטרה בנג'ו ובס - אריק פולקובסקי
תופים וכלי הקשה - אסף קורנברג
זמרת- ניבה הראל

רקדנית אוריינטלית – אולגה פוגובקה
צמד רקדנים

היכל התרבות אריאל, רחוב העצמאות 5,
יום חמישי | 02.02.2017 | בשעה 20:30 
 לכרטיסים 03-9083333

חפציבה זר-אביב היא חלילנית בינלאומית ורב תחומית, סולנית המובילה  את המופעים המיוחדים שלה (הספיריט של אירלנד, הרוח של החלילים, חלילים של זהב ועוד)
חפציבה, מגיעה מהעולם הקלאסי. היא ניגנה בתזמורות סימפוניות  והתמחתה בנגינה בחלילים וחליליות מסוגים שונים: מהחלילים הקלאסיים ועד לחלילים עממיים וחליליות בארוק ואיריות.

המופעים הייחודיים של חפציבה הועלו בקונצרטים בוטיקיים ובמקומות ציוריים כמו כנסיות ומערות קדמוניות לצד מופעי פארק המוניים מול עשרות אלפים בפארק הרצליה, באמפיתאתרון בית גוברין, באמפיתיאתרון נתניה. חפציבה אוהבת לשלב במופעיה סיפורים ייחודיים ומסתוריים המעניקים נופך של קסם ונוגעים בלב הקהל.

חפציבה הופיעה עם תזמורות ולהקות בישראל, ארה"ב, גרמניה, הונגריה, מקסיקו , ברזיל , האיים הקריביים , אתיופיה , צרפת, אירלנד, הולנד אורגוואי , ארגנטינה ועוד... כמו כן השתתפה בכיתות אמן בארה"ב , גרמניה קנדה וישראל בעיקר בתחום של  מוסיקת עולם.

בנובמבר 2012 חפציבה הוזמנה לנגן והופיעה עם  הרסיטל שלה באולם קרנגי הול בניו יורק Carnegie Hall -NYC..
במאי 2016 הופיעה  מול 12000 איש  כסולנית עם להקת אפרקו במופע המקדים ללהקת הדיפ פרפל במופע המסכם את סיבוב ההופעות הבינלאומי שלהם .

חפציבה הוציאה את האלבומים "חלילים שמימיים" ובו יצירות צי'ל אאוט פרי עטה וכן את האלבום הבינלאומי "חלילים" ובו יצירות שנכתבו עבורה על ידי אמיר פרוהליך, אלבומה השלישי "חופשייה" הוקדש לעידוד וחיזוק רוחן של הנשים המדוכאות תחת משטרים אפלים בעולמינו.
 חפציבה ייסדה וניהלה  שני קונסרבטוריונים מצליחים בשרון ומנהלת כיום את הקונסרבטוריון העירוני בזכרון יעקב, ניהלה פסטיבלי מוסיקה גדולים בארץ (פסטיבל "מוסיקה על המים" במרינה בהרצליה, "פסטיבל קלאסי בפארק" סדרת "קלאסי פוגש עולם ואמן במרכז חייק לאמנויות ביפו ,סידרת מוסיקאיות חובקות עולם בנתניה ועוד) .

תגיות נושא: 

Add new comment

CAPTCHA

This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

Fill in the blank.

הנצפים ביותר

מאמרים נוספים מאת הילה קומם

.