אימגו מגזין מאמרים

כתב עת בנושאי תרבות ותוכן

Anagal ופורום C3 משיקים: מועדון ידע טכנולוגי עסקי לארגונים בצפון


 Anagal ופורום C3 משיקים: מועדון ידע טכנולוגי עסקי לארגונים בצפון

 חברת Anagal של החברה לפיתוח הגליל, יוזמת ומשיקה את מועדון 'המנמ"רים' של הצפון, שירכז ידע בנושאי טכנולוגית המידע ומתן ערך מוסף לעסקים וישמש קטליזטור לקשרים וחילופי ידע בין המנמ"רים באזור. 

מדובר בהמשך ישיר לפעילות המתבצעת בחברת Anagalלשם קידום תחום מערכות המידע והמחשוב הארגוני בקרב ארגונים באזור הצפון. חברת Anagalיזמה את הקמת המועדון ובהפקה משותפת יחד עם "אנשים ומחשבים" ופורום C3תושק ביום שני 12.12.16 בין השעות9:00-13:00, במלון חוף התמרים בעכו באירוע מתוקשר, רב משתתפים, בו ייקחו חלק מנהלים מארגונים רבים בצפון. 

בין המרצים בכנס,ירצה ג'ימי שוורצקופף, מנכ"ל STKI  ישראל, שיסקור את פני שוק ההשקעות ויעריך את הפוטנציאל בשנה הקרובה, אמיר פורקוש, סמנכ"ל טכנולוגיות בינת תקשורת מחשביםשירצה בנושא הדיגיטל במובן הפרקטי. כמו כן תתקיים סדנה מקצועית בנושא הערכות למתקפות סייבר בהובלת אבי וייסמן,מנכ"ל שיא סקיוריטי. 

כמו כן במסגרת האירוע, יתקיים פנל ראשון של מועדוןהמנמר"ים,בו ישתתפו מנהלי מערכות מידע בכירים מארגונים בצפון,שיבחנו את אתגרי המנמ"ר בפריפריה, בהשתתפותם של חנן איל מנמ"ר גניגר מפעלי פלסטיקה, רונן בית הלוי מנמ"ר שמיר אופטיקה, מרינה שטיינברג מנמ"רית עמיעד מערכות מים ומולי צפריר מנמ"ר אוניברסיטת חיפה. 

שרון אלפסי, מנכ"לית חברתAnagal של החברה לפיתוח הגליל אומרת: "הקמת מועדון המנמ"רים הצפוני,הינו חלק מהרצוןשלנו להביא ללקוחות בצפון את מיטב הפתרונות והטכנולוגיות הדרושים להם וליצר דיאלוג מתמיד בינינו לבין הארגונים שסביבנו.חברת Anagal פועלת מתוך תפיסה ששמה את הצפון במרכז פעילותה ופועלת לקידומו".

משרד יחסי ציבור שולח: 
מאמר מקצועי\פרסומי

Add new comment

CAPTCHA

This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

Fill in the blank.

הנצפים ביותר

מאמרים נוספים מאת תקשורות

.