אימגו מגזין מאמרים

כתב עת בנושאי תרבות ותוכן

גם אני בקטע של תזונה נכונה: כך מתחילים עם בחורה בחדר כושר


דודי שרון's picture
תזונה נכונה

איפה כבר אפשר להכיר היום? כמעט לא מתחתנים עם החברה הראשונה מהצבא, באוניברסיטה למי יש זמן עם כל העבודות והמבחנים, וכשאנחנו נכנסים לפייסבוק לא קופצות עלינו שלל הזמנות למסיבות ריקודי עם שבהן הכירו מחצית מהזוגות בגיל של ההורים שלנו. בעיה. בעיה קשה. בפאבים מתחילים רק בסרטים, באינטרנט מתחילים ומחכים שבוע שהבחורה תענה, ובכללי המצב יבש. המעוז האחרון שעוד נותר להכיר בו הוא חדר הכושר, אבל, יש לכך סייגים. קודם כל, צריך לקחת בחשבון שחדר כושר הוא לא טינדר. אמנם רואים את הבחורה בלבוש צמוד, ובכל מיני תנוחות מעניינות שמכניסות לראש רעיונות, אבל אם מתחילים עם בחורה למטרה קצרת מועד, ואחר כך ממשיכים להתראות בחדר הכושר בכל פעם שבאים להתאמן, זה מביך. גם אם כוונתכם תמימה וארוכת טווח, אבל לא יצליח אתה אחרי כמה דייטים זה עשוי להיות קצת לא נעים. ובכל זאת, יש המון יתרונות להיכרויות בחדר הכושר.

1. קודם כל, נגיד שניסיתם פעם אחת להתחיל עם הבחורה ולא הצליח, בניגוד לפאב כאן תמשיכו להיתקל בה ובכל פעם תוכלו לנסות דרך אחרת, לקבל היזון חוזר (פידבק בעברית!) ולהשתפר בכל פעם עד שתשיגו את מבוקשכם.

2. יש לכם המון דרכים להחמיא לבחורה מבלי לצאת מוזרים – "וואו, שיחקת אותה במשקולות, לא ראיתי הרבה בחורות שמצליחות להרים כזה משקל", "שמתי לב אלייך בשבועות האחרונים ורואים שאת משיגה תוצאות יפות", "את באה לפה הרבה? רואים עלייך. או שבעצם תמיד נראית ככה?", "יש בנות ששנה מתאמנות פה ולא נראות כמוך".

3. יש מלא נושאים לדבר עליהם: "היית אצל הדיאטנית של המכון? איך היא? אני מתעניין בשילוב תזונה נכונה עם האימונים", "תגידי, היית בשיעור אמנויות לחימה שיש בימי חמישי? ממליצה?", "אני רואה שאת נועלת ניו באלאנס. נוח לך אתן? איפה קנית?", "קצת משעמם להתאמן לבד, בא לך להתאמן ביחד?".

4. תמיד יש בנות שמסתבכות עם לסחוב משקולות, לכוון מכשיר מסוים, וזה הזמן שלך הגבר לבוא לעזרתן ולהציע את הסיוע האבירי שלך.

5. בניגוד לבנות שעוטות על עצמן פוזה ביצ'ית בפאב, בנות בחדר הכושר לרוב נמצאות בעמדה נעימה וחביבה יותר. אולי זה שחרור האנדורפינים שעושה להן טוב, אולי העובדה שהן לא נראות במיטבן, מיוזעות ולא מאופרות, במצב הטבעי ביותר שלהן. זו הזדמנות טובה לעשות צעד לכיוונן.
לא חסרים משפטי התחלה עוקצניים שלא יוציאו אתכם קלישאות על: לבחורה שמתאמנת באגרוף אפשר לזרוק, "OMG תזכירי לי לא ללכת אתך בחיים מכות, את מסוגלת לקרוע אותי!". לבחור שעושה פילאטיס אפשר

6. להגיד: "וואו, את אוהבת אמנות? אני רואה שאת מעצבת יפה". לבחורה שמרימה משקולות אפשר להחמיא: "כמה את מרימה? נראה לי שאת יכולה להרים אפילו יותר, 20 קילו בקלי קלות!".

נכתב בשיתוף עם עלית פיטנס - מאמן כושר אישי ותפריט תזונה נכונה

מאמר מקצועי\פרסומי

Add new comment

CAPTCHA

This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

Fill in the blank.

הנצפים ביותר

מאמרים נוספים מאת דודי שרון

.