אימגו מגזין מאמרים

כתב עת בנושאי תרבות ותוכן

ויניל: סקורסזה וג'אגר יוצרים דרמת חברת תקליטים


אביגיל אגלרוב's picture
ויניל: סקורסזה וג'אגר יוצרים דרמת חברת תקליטים
ויניל: סקורסזה וג'אגר יוצרים דרמת חברת תקליטים

סדרת טלוויזיה חדשה על תעשיית המוסיקה, מיוצרת על ידי מרטין סקורסזה בשיתוף פעולה עם מיק ג'אגר, תעלה בהקרנת בכורה בערוץ HBO בשנת 2016. הסדרה ממוקמת בקטגוריית דרמת רוקנרול, בכיכוב בובי קנווייל, אוליביה וויילד ובנו של ג'אגר, ג'יימס. הסדרה מתרחשת בניו יורק של שנות השבעים, מספרת את סיפורה של חברת תקליטים הנקראת תקליטי המאה, חוקרת את תעשיית הסמים, עסקי המוסיקה והשפעות המין בתקופה בה התעוררו מגמות הפאנק והדיסקו.

הצופים עוקבים אחר הדרמה דרך עיני ריצ'י, אותו מגלם קנווייל, המחפש את "הקול החדש הבא". יש לו אוזן לזיהוי כישרונות, אך קבלת החלטה ששינתה את חייו מציבה את מערכת היחסים שלו עם אשתו, השחקנית-דוגמנית דבון, אותה מגלמת וויילד, ומערכת היחסים שלו עם שותפו העסקי זק ינקוביץ, אותו מגלם ריי רומנו, במתח כבד. ג'יימס ג'אגר משחק את קיפ סטיבנס, סולן להקת רוק פאנק מתקדמת שנקראת Nasty Bits.

מוקדם יותר השנה, סקורסזה הפך את חנות התקליטים Rough Trade בברוקלין, לחנות תקליטים בסגנון שנות השבעים. הבלוק ברחוב 9 צפון, עוצב בתפאורה של מכוניות עתיקות, תאי טלפון ישנים ודוכן עיתונים. הסדרה מבוססת על רעיון של ג'אגר, ומתארת את ארבעת העשורים של תעשיית המוסיקה, משנות השישים ועד להיפ הופ העכשווי. פרטי הסדרה הוכרזו בחודש דצמבר 2014 ועד כה נוצרו תשעה פרקים.

התסריטאי שיצר את 'הסופרנוס' טרנס ווינטר, שעבד עם סקורסזה בעבר על 'הזאב מוול סטריט', בשיתוף עם ג'ורג' מאסטראס, שיצר את Breaking Bad מעבדים את התסריט.

טריילר הסדרה

Add new comment

CAPTCHA

This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

Fill in the blank.

הנצפים ביותר

מאמרים נוספים מאת אביגיל אגלרוב

.