אימגו מגזין מאמרים

כתב עת בנושאי תרבות ותוכן

כנס ה- 36 של איגוד הדרמטולוגים


מאמר פרסומי
בכנס ה- 36 של  איגוד הדרמטולוגים,
טוביה קלוגהופט מנהל מכירות בינלאומי, ד"ר זיאד חמאיסי רופא עור בכיר ברמב"ם, איילת שמוס מנהלת הדרכות קליניות, ליאת איילת מנהלת שיווק ישראל וד"ר נג'י בטחיש, רופא עור במכבי. צילום: יח"צ. שולח תמונה: טל אטיאס - רויטל מרסיק

 חברת "סינרון מדיקל" הישראלית  הציגה את מיטב מכשיריה בכנס השנתי ה-36 של האיגוד הדרמטולוגים הישראלי

השבוע, בכנס ה- 36 של  איגוד הדרמטולוגים,  הייתה זו "סינרון מדיקל" הישראלית  שגנבה את ההצגה.  סינרון הציגה בכנס את הבולטים בפיתוחיה מהטכנולוגיות האחרונות

 מכשיר ה- VelaShape III המבצע שלוש פעולות: מיצוק העור, הצרת היקפים וטיפול בצלוליט. אלו הציבו את המכשיר בחזית הקדמה ברפואה האסתטית והופכות אותו לבולט בתחום עיצוב וחיטוב הגוף. 

גם ה-  CO2REהוא מכשיר המציע חלופה לטיפולי לייזר CO2מסורתיים ולטיפולי פילינג רפואיים, בכך שאינו פוגע בכל שטח פני העור. המבנה הפרקציונאלי שלו מאפשר טיפול מהיר ונוח יותר למטופל, ומאפשר חזרה מהירה יותר לפעילות שגרתית - מספר ימים לעומת מספר שבועות בטיפולי הפילינג והלייזר האחרים.

מכשיר לייזר נוסף שהוצג בכנס , ה- GentleMaxProהמשלב שני אורכי גל לטיפול הסרת שיער בכל גווני העור, כולל עור שזוף, ומגוון רחב ביותר של גווני שיער. חדשנותו של ה- ה- GentleMaxPro, היא שילוב שני גלי לייזר במכשיר אחד, מה שמסביר את מהירות העבודה הגבוהה, המאפשרת קיצור זמן הטיפול בהסרת שיער. הוא מאפשר הסרה יעילה יותר של שיער כי הוא מותאם לכל גווני העור וסוגי השיער האפשריים, כולל שיער פלומתי  ומה שהיה בעייתי בעבר, כעת כבר לא.

 לבירור מיקומי מרפאות :  054-9255200. 1-800-800-121. , syneron-candela.com

 לפרטים נוספים: רויטל מרסיק, יחסי ציבור. טל: 0544-218414.

שולח: טל אטיאס

 

תגיות נושא: 

Add new comment

הנצפים ביותר

מאמרים נוספים מאת רויטל מרסיק

.