אימגו מגזין מאמרים

כתב עת בנושאי תרבות ותוכן

איך ליצור מרחב תצוגה במשרד המכירות


איך ליצור מרחב תצוגה במשרד המכירות
איך ליצור מרחב תצוגה במשרד המכירות

כל אחד יודע שלקוח קונה קודם כל עם העיניים. אם אתם בעלי מותג שיש לו מוצר פיזי כלשהו, מומלץ להקים בתוך המשרד מרחב תצוגה שבו תוכלו להראות ללקוחות שלכם את המוצרים שלכם כל הזמן, בכל ישיבה, פגישה או סשן עבודה.

 יצירת מרחב תצוגה נכון זה עניין שמצריך לא מעט מחשבה. יש אנשים שיקחו מעצב פנים מומחה במיתוג שייצור להם את המרחב המושלם ואת התצוגה הכי נכונה עבור המוצרים שלהם. יש כאלו שיזמינו במיוחד מתקני תצוגה בעיצוב אישי ויש כאלו שיעדיפו לרכוש רהיטי תצוגה מוכנים. הכל אפשרי והכל יכול להיות נכון. מה חשוב להצלחת התצוגה ועל מה כדאי לוותר? כמה טיפים חשובים.

 התקינו תצוגה נגישה

 תצוגה נכונה היא תצוגה שמאפשרת ללקוח שלכם להתקרב ולראות את המוצרים. אם אין לכם חדר שיוכל להיות מוקדש לתצוגה, מומלץ להציב מתקני תצוגה מעוצבים. המתקנים בדרך כלל עשויים פרספקס שקוף ולכן הלקוח יוכל לראות את המוצר בבהירות. ישנם היום מתקני תצוגה שמגיעים במגוון רחב של גדלים ובעיצובים שונים ויכולים להתאים גם לחללים גדולים וגם לפינות קטנות. יותר מהגודל של התצוגה, חשובה הבהירות והנגישות אליה.

 בחרו במספר מוצרים מצומצם

 לא כדאי להעמיס על מתקן תצוגה אחד הרבה מאד מוצרים. מומלץ להתמקד במוצרים המובילים שלכם ולהציג אותם. תצוגה עמוסה מדי יכולה לגרום להרבה בלבול אצל הלקוח, שלא ממש יודע על מה להתכוונן ועל מה להסתכל.

 הקפידו על שלמות המוצרים

 לא מומלץ כמובן להניח בתצוגה מוצרים ישנים באריזה דהויה, מוצרים שהם מעט שבורים, מוצרים עם כבלים מנותקים או קרועים ומוצרים שנראים מוזנחים באופן כללי. הקפידו להציג בתצוגה את המוצרים שאתם הכי מתגאים בהם כאילו זה עתה מכרתם אותם ללקוח – במצב הכי טוב שאפשר.

 נקיון התצוגה חשוב

 בניגוד לארונות המשרד המלאים בתיקים שאותם קשה לנקות כל הזמן, את התצוגה מומלץ לשמור הכי נקייה שאפשר. הקפידו שהמנקה של המשרד דואג או דואגת לניקיון חללי התצוגה, להברקה של הזכוכית או הפרספקס מהם בדרך כלל עשויים מתקני תצוגה ותדאגו שלא יהיה אבק על המוצרים. הרושם הראשוני של הלקוח חשוב מאד ולא כדאי שהמראה שיווצר יהיה של חלל תצוגה מאובק.

 השתמשו בצבעים נייטרלים

 לא כדאי להשתמש בצבעים חזקים מדי כדי ליצור תצוגה. חללי תצוגה צריכים להיות בעלי צבעים נייטרלים ולתת בולטות למוצרים יותר מאשר לחלל עצמו. כדאי לבחור רהיטים בהירים, מתקני תצוגה שקופים ומקומות ישיבה עם ריפוד בצבעים עדינים ונייטרלים. כל אלו ביחד יתנו גם הרבה מאד אור ותחושת מרחב, גם אם החלל הוא קטן.

 עיצוב של חללי תצוגה הוא לא עניין של מה בכך. יש לו השפעה על הדרך שבה הלקוח שאתם פוגשים יראה אתכם ואת החברה שלכם. הקפידו להשקיע מחשבה בעיצוב החלל ותראו איך המכירות הולכות ועולות.

מאמר מקצועי\פרסומי

Add new comment

CAPTCHA

This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

Fill in the blank.

הנצפים ביותר

מאמרים נוספים מאת אבישי חאליסי

.