אימגו מגזין מאמרים

כתב עת בנושאי תרבות ותוכן

לקראת כוכב נולד 8


תאריך פרסום קודם: 
17/02/2010
מחבר: 
דוד כהן

אחרי שבע עונות מוצלחות לא פלא שרבים מחכים בקוצר רוח לתחילת העונה החדשה של כוכב נולד. האודישנים לעונה השמינית כבר החלו ושני ימי אודישנים כבר הסתיימו בגני התערוכה, כאשר צפויים עוד ימי אודישנים לקראת סוף פברואר שיתקיימו בבאר שבע ובחיפה. צוות השופטים השנה יורכב כנראה מצדי צרפתי, גל אוחובסקי, מרגול וככל הנראה גם פבלו רוזנברג שיחליף את צביקה פיק אשר סיים את דרכו בתכנית.

גם השנה ממשיכים בכוכב נולד מסורת של שתי עונות קודמות בהן כחלק משלב האודישנים טסים השופטים למקומות מיוחדים בחו"ל בהם ניתן למצוא לא מעט ישראלים שיוכלו להיבחן גם הם לתכנית. בכוכב נולד 6 טסו השופטים בפעם הראשונה להודו ואפילו חזרו משם עם מציאה מוצלחת בשם עדי אבישי שנכנסה לנבחרת הסופית והגיעה עד למקום השישי. בעונה השביעית טסו השופטים לארצות הברית וחזרו עם מתמודדת בשם פאולה ולשטיין שהגיעה גם היא לנבחרת הסופית.

בכוכב נולד 8 יערכו השופטים יחד עם המנחה צביקה הדר, אודישנים למטיילים ישראלים שנמצאים בברזיל לרגל הקרנבל בערים המרכזיות, ריו דה ז'נירו, סלבדור ואולינדה. מסורת נוספת שממשיכה גם בכוכב נולד 8 היא שיר האודישנים שזהו בעצם שיר שנכתב במיוחד לתכנית אותו צריכים המתמודדים ללמוד לקראת האודישנים ולבצע. שיר האודישנים הופיע לראשונה בכוכב נולד 3 עם השיר 'חלומות מתגשמים', בעונה הרביעית שיר האודישנים היה 'כל כך הרבה שירים', בעונה החמישית שיר האודישנים היה 'קשה לי לא להתרגש' שכתבו כוכבי העונה הקודמת ג'קו אייזנברג ומאיה רוטמן, בעונה השישית השיר היה 'מי היה מאמין' שכתבה והלחינה קרן פלס ובעונה השביעית השיר 'רציתי לשיר'.

גם בעונה של כוכב נולד 8 יש שיר אודישנים שנכתב והולחן על ידי מוש בן ארי ומבוצע על ידי הזוכה של העונה האחרונה רוני דלומי. השיר נקרא 'עכשיו תורי' וקיים בגרסה לבנים וגרסה לבנות. חידוש אחד של העונה החדשה של כוכב נולד הוא הפרס. אם בשנים קודמות קיבל הזוכה אלבום הקלטות, לזוכה של כוכב נולד 8 מחכה פרס כספי בשווי 240,000 שקלים שהם בעצם 20,000 שקלים לחודש, שאמורים לאפשר לזוכה הטרי להתרכז בעשייה מוסיקלית.

בנוסף לפרס הכספי והמכובד מובטח לזוכה שיתוף פעולה עם המפיק לואי להב שכבר הספיק לעבוד עם שמות גדולים כמו אריק איינשטיין ושלום חנוך ויפיק לזוכה החדש את אלבום הבכורה. אז עכשיו נשאר רק לחכות ולראות אילו שינויים נוספים ומפתיעים תביא איתה העונה מספר 8 של כוכב נולד והכי חשוב אילו כישרונות חדשים יתגלו שמתוכם יצא הכוכב הנולד הבא. 

Add new comment

CAPTCHA

This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

Fill in the blank.

הנצפים ביותר

מאמרים נוספים מאת דוד כהן

.