אימגו מגזין מאמרים

כתב עת בנושאי תרבות ותוכן

תאונות דרכים


28 שנה לאסון צומת הבונים - הספד

28 שנה לאסון צומת הבונים - הספד

זה זיכרון שאינו מרפה – וכבר חלפו 28 שנים מאז אותו יום שחור. אוטובוס ובו 38 נוסעים, רובם ילדי בית ספר, עצר לפני מפגש של מסילת ברזל, מפגש עם דרך עפר, וכאן קרה הנורא מכול. נהגת האוטובוס שלקחה עמה ילדי בית ספר בטיול בר מצווה, ילדי בית הספר "ברנר". הנהג התקדמה לפתע אל המסילה, וכל הילדים קפאו על מקומם. האוטובוס נראה עושה דרכו, מבקש להספיק, לחצות את מסילת הברזל. וכל זאת, כאשר צפירות רכבת מתקרבת נשמעו באוויר.

פרח הרפואה נקטף

נריה אטיאס ז"ל שנהרג בתאונה הקשה בטבריה יחד עם הוריו וחמישה מאחיו היה בין 50 תלמידים מצטיינים בתכנית "פרחי צפת לרפואה", פרויקט הדגל של מערכת החינוך בעיר צפת בשיתוף המרכז הרפואי זיו, משרד החינוך, הפקולטה לרפואה של אוניברסיטת בר-אילן, ועמותת "עתידים".

הרשות הלאומית למניעת- מניעת תאונות בדרכים

הסברה במערכה למניעת תאונות דרכים נכשלה לפי כול פרמטר. עליה להגביל עצמה ללימוד בבתי הספר החל בגן. את רוב התקציבים יש להעביר לאכיפה מקיפה ומחמירה. עמותת "אור ירוק" אם יש לה ממון פרטי מן הראוי "לעשות חושבים" בכול הקשור לשיטות תעמולה אשר כשלו ברובן. ממשלת ישראל הקיימת, ובעיקר זאת שתבוא אחריה, חייבת לאכוף את חוקיה ביתר נחרצות בדרכים שבתחומי הקו הירוק כמו גם בשבילים במזרח הפרוע, שמעבר לו

ירדנו מהפסים: תאונת הרכבת

האם חיינו על הרכבת הם הפקר? האם באמת ישנו מחדל רכבות נורא ואיום בארצנו הקטנטונת? האם באמת הרכבת היא לא יותר ממלכודת מוות על פסים? ובכן, הסטטיסטיקה תוכיח אחרת.

הנצפים ביותר

.