אימגו מגזין מאמרים

כתב עת בנושאי תרבות ותוכן

דירות יוקרה בנווה צדק


דירה

"תל אביב יא חביבי תל אביב": הכל על וילות להשכרה בתל אביב

אין על תל אביב. לא הייתה כמותה וכנראה שגם לא תהיה כמוה בעתיד. כולם מסכימים שתל אביב יש רק אחת אך לעיר פנים רבות כך שלכל אחד ואחת יש את התל אביב שלו/ה. עבור אחד זו עיר של בילויים, עבור אחרת זו עיר של תרבות. לאחד זו עיר היסטורית ועבור אחר תל אביב היא בית. היופי שטמון בעיר הזו שכל אחד יכול להתחבר אליה ולחוות אותה, כי יש לה משהו בשביל כל אחד.

דירת יוקרה

דירות יוקרה חכמות

עד לפני עשור כאשר אנשים חיפשו דירות יוקרה הם חיפשו לוקיישן טוב, דירה מעוצבת ומאובזרת בסטייל, שירותי אבטחה מסביב לשעון, בריכה, נוף מיוחד, חדר כושר וכמובן חניה נוחה. היום נוסף לרשימה הזו עוד מרכיב ומרכיב זה משחק תפקיד חשוב, אנחנו מתכוונים לדירת יוקרה חכמה.

הבית החכם תופס תאוצה בשנים האחרונות והוא הופך לאחד המאפיינים המבוקשים ביותר בקרב העשירון העליון. רובם רוצים לעבור לבית חכם ומתקדם וליהנות מכל מה שיש לו להציע.
לגור בדירת פאר חכמה:

דירות יוקרה בנווה צדק

למה כדאי לרכוש דירות יוקרה בנווה צדק?

כאשר החלטנו לעבור דירה ולשדרג את איכות החיים שלנו התחלתי לחפש אזורי  מגורים אטרקטיביים. עברתי באזורים רבים בארץ מצפון השרון ועד דרום רחובות, כשאני מחפש דירות יוקרה מפנקות במיוחד.
אחרי כמה חודשים של חיפושים קדחתיים, אחרי שבדקתי את ציציותיהם של נכסים רבים בארץ מצאתי שעבורי ועבור משפחתי נווה צדק היא המקום האידיאלי ושם רכשתי את הדירה.

הנצפים ביותר

.