אימגו מגזין מאמרים

כתב עת בנושאי תרבות ותוכן

עישון


וופורייזר

מנסים להפסיק לעשן? נסו וופורייזר

בשנתיים האחרונות משהו חדש מתחיל; יש שקוראים לזה טרנד, יש שקוראים לזה אופנה ויש שקובעים שמדובר במוצר שיכול לגמול את המכורים ביותר מהרגלי העישון שלהם. כך או כך, אפשר היום לראות וופורייזרים כמעט בכל מקום: במסעדות, בברים, במכללות, בבתים או סתם כך ברחוב.

שלט אסור לעשן

הפסקת עישון בעזרת מדבקה או מסטיק

שימוש במוצרים המסייעים להפסקת עישון, יכולים להגדיל באופן משמעותי את סיכויי ההצלחה. רק חמישה אחוזים מהאנשים המנסים להיגמל מטבק, מצליחים לעשות זאת ללא עזרת מוצרי הפסקת עישון. סיכויי ההצלחה להפסקת עישון גדלים כאשר משלבים טיפולים התנהגותיים עם שימוש באחד או יותר ממוצרי הסיוע להפסקת עישון. מספר מהמוצרים להפסקת עישון, הם תחליפי ניקוטין. אלו מכילים כמויות קטנות של ניקוטין. מוצרים אחרים הם תרופות מרשם ללא ניקוטין. בכל מקרה, מוצר המסייע להפסקת עישון, יכול לעזור להפחתת התשוקה לניקוטין וכאבי תסמיני הגמילה.

חוק העישון מזווית ראייתו של מצית סיגריות סדרתי

החוק קובע שאסור לעשן בכל מקומות הבילוי הציבוריים בארץ, כולל פאבים. פאבים הם מקומות בהם רוב האוכלוסייה בדרך כלל בנויה ממעשנים. מוסכם עלי שאנשים שלא מעשנים צריכים בהחלט שתהיה להם אפשרות לשבת בפאב מבלי להיחשף לעשן. האם החוק החדש הוא הדרך היחידה לקיים זאת?

הנצפים ביותר

.