אימגו מגזין מאמרים

כתב עת בנושאי תרבות ותוכן

טיסות למקסיקו - מידע וזמנים


תאריך פרסום קודם: 
02/02/2007
מחבר: 
מישל רוזנברג

טיסות למקסיקו יוצאות מישראל, נמל התעופה בן גוריון, ונוחתות במקסיקו סיטי. אלו הן אינן טיסות ישירות אלא עם חניית ביניים. חברות התעופה העיקריות המבצעות טיסות אלו הן אייר פרנס וקונטיננטל. בדרך כלל טיסות למקסיקו יכללו טיסת connection שיוצאת מארצות הברית, משדה התעופה ניו ארק סמוך לניו ג´רסי או מאטלנטה. חלק מהטיסות יבצעו connection בפריז. זמן הטיסה נע בין 18-22 שעות כולל ה connection. זמן הטיסה יכול להתארך אם מדובר על שני connections. מחיר הטיסה נע בין 1,400 ל 1,600 דולרים לכיוון אחד.

טיסות למקסיקו מארצות הברית, מהחוף המזרחי, יוצאות מנמל התעופה JFK לניו מקסיקו. חברות התעופה העיקריות המבצעות טיסות אלו הן דלתא, קונטיננטל, Aeromexico ו Mexicana. חברות כמו Northwest או Alaska Airlines מבצעות טיסות למקסיקו דרך חניית ביניים בלוס אנג´לס או ביוסטון. מחיר טיסה ישירה למקסיקו נע בין 350 ל 450 דולרים וזמן הטיסה הוא בין 5 ל 6 שעות. משדה התעופה  La Guardia  מתבצעות טיסות בעיקר על ידי חברת דלתא, אם כי ניתן למצוא טיסות למקסיקו שמתבצעות על ידי חברות נוספות כמו America West או Mexicana. מחירי הטיסות מ La Guardia זהים בדרך כלל למחירי הטיסות מ JFK.   מהחוף המערבי של ארצות הברית, טיסות למקסיקו יוצאות מנמל התעופה של של לוס אנג´לס (LAX). חברות התעופה העיקריות המבצעות טיסות אלו הן דלתא, Us Airways, קונטיננטל, Aeromexico ו Mexicana. מחירי הטיסות נעים סביב ה 400 דולרים וזמן טיסה הוא 5 שעות בקירוב.

מלונדון, טיסות למקסיקו יוצאות משני נמלי תעופה עיקריים, Gatwick Airport והיתרו. הטיסות יקרות יחסית ומחירן עלול להגיע לכמה אלפי דולרים. זמן הטיסה הוא בין 18 ל 20 שעות. מרבית הטיסות מתבצעות על ידי חברת Iberia וכוללות connection במדריד.

שדה התעופה של מקסיקו סיטי

Mexico City International Airport ((MEX המכונה Benito Juarez International Airport משרת את מקסיקו סיטי ואת כל המדינה. זהו השער של מקסיקו לעולם הרחב והוא קולט יותר מ 100 יעדים עולמיים.

השדה מכיל שורה של מתקנים לנוחויות המבקרים בו, כולל שלושה מלונות בטרמינל 1 – מלון הילטון, Camino Real Hotel ו JR Inn.  טרמינל 1 הוא הגדול ביותר והוא כולל טרמינל בינלאומי (טרמינל F) עם חנויות דיוטי פרי. טרמינל 1 הוא הטרמינל הבינלאומי היכן שטיסות למקסיקו מיעדים מחוץ למדינה נוחתות. הטרמינל מחולק לשלושה אולמות F שאליהם זורמים טיסות מחברות תעופה בינלאומיות שונות. להלן מידע על ניתוב חברות התעופה לאולמות השונים:   אולם F1 אולם F2 אולם F3   Aerolíneas Argentinas Aeroméxico Air France Continental Airlines Copa Airlines Delta Air Lines KLM Northwest Airlines       Air Canada Lufthansa Mexicana United Airlines       Alaska Airlines American Airlines Aviacsa British Airways Cubana de Aviación Iberia Japan Airlines LAN Airlines Lloyd Aereo Boliviano TACA US Airways    

Add new comment

CAPTCHA

This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

Fill in the blank.

הנצפים ביותר

מאמרים נוספים מאת מישל רוזנברג

.