אימגו מגזין מאמרים

כתב עת בנושאי תרבות ותוכן

חוקרי החוצנים - חקר עבמים בישראל


אלי אשד's picture

כנס של עמותת חקר העב"מים העצמים הבלתי מזוהים המופיעים בשמי העולם וכל הקשור בהם עורר אותי למחשבה בשאלה המעסיקה רבות גם את חוקרי העב"מים עצמם: האם יש מזימת הסתרה של מידע חשוב ואף חיוני בנושא מצד ממשלות שונות בעולם מפני הציבור הרחב? ואולי חוקרי העב"מים עצמם הם חלק מהקונספירציה מבלי ידיעתם?

לאחרונה התכנס בסמינר הקיבוצים בתל אביב הכנס השני של העמותה לחקר העב"מים וחיים חוץ ארציים בישראל . העמותה היא יצירתם של שני אנשים, גילי שכטר ושל חנן סבט. עוד חברים בעמותה כוללים את דויד רונן שלאורך השנים הפך לעיתונאי הפורה ביותר בנושא העב"מים בישראל וחיים מזר חוקר רב תחומי.

כמה מחברי העמותה הם מעריצים אדוקים של סדרת הטלוויזיה "תיקים באפלה", סדרה שבמהלך הקרנתה בישראל בסוף שנות התשעים .היה גל חסר תקדים של תצפיות עב"מים ועניין תקשורתי בנושא. ובמידה רבה הם לוקחים את גיבורי "תיקים באפלה" העוסקים במחקר של קונספירציות ממשלתיות ואחרות של הסתרת מידע חשוב על פעילות של חייזרים כנראה ועוינים ,על פני כדור הארץ מזה עשרות שנים כמודלים לדרך פעולתם.

תיקים

לפני כשנה בחודש יולי 2008 עלה על המסכים בעולם ובארץ סרט קולנועי נוסף המבוסס על סדרת "תיקים באפלה" הסרט היה גרוע עד להחריד, נחות ברמתו אפילו מפרק ממוצע של הסדרה הטלוויזיונית. אולם המפיקים מקווים ליצור ב-2011 סרט שלישי שיתאר את הפלישה החייזרית לכדור הארץ שתוארה בסדרה כמתוכננת לאותה השנה.אני מחכה בסקרנות. ואיתי מן הסתם חובבי עב"מים נוספים.

הכנס

גילי שכטר ו-חנן סבט מקימי וראשי עמותת העב"מים

החלק הראשון של הכנס היה סיכום פעילות העמותה בחצי השנה האחרונה מפי יושבי-ראש העמותה, סיכום ידיעות מהארץ ומהעולם בנושא העב"מים, הצגת מידע מצולם שהתפרסם, תוכניות העמותה לפתיחת סדרת הרצאות וסדנאות לימודיות.

בכנס היו דיווחים וצילומים וסרטים על התופעות של הופעות עב"מים שונות ומשונות בפינות שונות ומשונות ברחבי העולם.אולם אלו היו שגרתיים למדי ואין בהם כל חדש. הדיווחים המעניינים באמת היו הדיווחים על כך שממשלות של מדינות שונות בעולם חושפות מידע על חקר העב"מים שהן אכן ניהלו וכעת פותחות אחת אחרי השנייה חלק מ"תיקי" האיקס" שלהם או רובם לפני הציבור. האם בתיקים העלו נחשף חומר שחושף אולי שבחקירות המדינות השונות לאורך השנים אכן נחשף משהו מפתיע באמת ? ואולי יש ברחבי העולם מזימה ממשלתית להסתיר את האמת הידועה בחוגי שלטון בכירים בפני הציבור הרחב ?

הרושם הכללי שנוצר הוא שהמדינות השונות (ויותר נכון הסוכנויות הממשלתיות הספציפיות שעוסקות בחקר הנושא הזה ) לא באמת יודעות הרבה יותר מאירגוני חוקרי העב"מים שעוסקים בנושא. סביר גם להניח שהפוליטיקאי הממוצע וגם הפוליטיקאי הבכיר הממוצע אינו יודע בנושא יותר מאשר חוקר העב"מים הממוצע .

אני די משוכנע ששמעון פרס נניח או בנימין נתניהו אינם יודעים בנושא יותר מאשר גילי שכטר וחנן סבט.אבל בפרטים שהובאו בכנס ייתכן שאפשר למצוא אינדיקציות אחרות לכך והדבר דורש לכל הפחות עיון חקירה מפורטת מהסוג שאותו מבצעים חברי העמותה. בהרצאה שנייה דיבר המומחה הגדול לעב"מים בארץ חיים מזר על תצורות מוזרות שונות בירח ובמאדים שנראות כמבנים מלאכותיים. ובהרצאה המסכמת דן דוד רונן מר עב"מים הישראלי בפרשת העב"ם שנחת במושב הישראלי "קדימה" ודיבר על כך שחלק מהממצאים בפרשה נשארו בגדר לא מפוענחים. נקודה מעניינת היו תלונותיהם של אנשי העמותה (אנשים רציניים בהחלט) על חסימתם מאתר ויקיפדיה בנסיבות שאכן נראות לי מוזרות. כתוצאה הם אינם יכולים להעביר שם את פרשנותם לאירועי ומקרי עב"מים שונים. אני קורא בזה לאנשי ויקיפדיה הישראלית לבטל את החסימה שהוכנסה כנראה מסיבות לא רציניות, ולתת פתחון פה שם לאנשי העמותה שהם אנשים רציניים בהחלט ומטרתם היא לחקור את התופעה בצורה שלדעתם צריכה להיות אובייקטיבית ומדעית ככל האפשר. מרוחקת ככל הניתן מעיסוק בתקשורים עם חייזרים וריפוי בידי חייזרים (תופעה ייחודית כמעט לישראל במידת הצלחתה והתפשטותה) ותופעות על טבעיות כפי שהיה בארגון בראשות אבי גרייף שממנו נפרדו לאחר סכסוך פנימי מר וממושך.

מי עומד מאחורי המזימה ?

אחד הנושאים המרכזיים שנדונים בכנס זה ובקודמים לו היא השאלה: האם יש קונספירציה של הסתרת מידע בקרב גורמים בכירים ביותר בממשלה ובתקשורת מפני הציבור על העבמים ?

זהו נושא מרכזי ביותר בסדרה "תיקים באפלה" שבמהלכה התברר שיש אירגון כזה שמקיים קשרים קבועים עם החייזרים בעב"מים לאורך עשרות שנים ומסייע להם (כנראה, זה לא לגמרי ברור) בתוכניות קולוניזציה שלהם בכדור הארץ המתוכננת להתחיל בשנת 2011.בתמונה האחרונה של הפרק האחרון התברר שבראש הקונספירציה עומד נשיא ארה"ב בעת הקרנת הפרק האחרון ג'ורג' בוש הבן.

אולם מסיבות שתשארנה עלומות התמונה הזאת נחתכה לפני ההקרנה של הפרק לפני הציבור הרחב. אבל ייתכן שיותר פרטים בעניין יחשפו בסרט השלישי שמתוכנן ל2011 ויעסוק בהתיישבות החייזרית בכדור הארץ המתוכננת לשנה זאת

אחד מפריטי המידע המעניינים בכנס היה על כנסים שאותם מארגנים אישים ידועים ומכובדים בחוגי הבירוקרטיה הצבאית והמדעית שבהם הם מעידים על מבצעים שונים שבהם היו מעורבים בשירות הממשל בטיפול בענייני עב"מים שונים במסגרת מה שהם מכנים "פרוייקט חשיפה". אודה ואתוודה איני יודע כיצד להתייחס לחשיפות ולעדויות האלו.המדובר באנשים מכובדים ביותר מומחים במקצועותיהם השונים שקשה מאוד להאמין שהיו יוצאים עם עדויות כאלו אם לא היה משהו בבסיסן. האם המדובר ברודפי פרסום אובססיביים בלבד שמחפשים תהילה בכל מחיר גם במחיר של שקרים לפני המצלמה ולעזאזל הכל ?

היו כבר דברים מעולם כאשר אנשי צבא בכירים פירסמו ספרים על "גילויים מדהימים "שונים לגבי פרשת "העב"מ" שהתרסק (או שלא) בעיירה רוזוול והספרים הללו הוכחו בקלות כשקריים. כנראה תוצר של פנטזיות של אנשים מבוגרים רודפי פרסום ותהילה.

או שמה את המבצעים הסודיים השונים שבהם היו מעורבים מטעם הממשל פירשו בצורה שגויה שאין לה קשר למטרה האמיתית של המבצע שהייתה "ארצית" בהחלט ?

קשה להחליט.

את הכנס איתם ואת עדויותיהם השונות ניתן למצוא ברשת ואכן העדויות האלו בהחלט מעוררות מחשבות. אבל נשאלת השאלה הגדולה שאותה שאלתי את חיים מזר חוקר בולט בכנס :

מדוע בכלל שתהיה קונספירציה כזאת של הממשל ושל אירגון נאס"א להסתיר מידע על חייזרים מהציבור? ובמשך עשרות רבות של שנים? אם ידוע להם בוודאות שחייזרים אכן מבקרים בכדור הארץ? התשובה שניתנה לי היא: בגלל החשש של הממשל ושל אירגון נאס"א שחשיפה כזאת עלולה לעורר פאניקה המונית חסרת תקדים בציבור אם ייחשף בפניו מידע אמיתי בנושא שאכן ישנם חייזרים שמבקרים בכדור הארץ באופן קבוע,והפאניקה תביא אולי למהומות ולשינויים חברתיים ופוליטיים..

לדעתו שיקוליהם של מנהיגי הקונספירציה מבוססים על המסקנות מפרשת השידור "הפלישה מן המאדים" של אורסון וולס ב-1938 שגרם לפאניקה המונית בציבור האמריקני שחשש בעקבות שידור מבויים שבני המאדים פולשים לכדור הארץ והגיב בהשתוללות המונית.

לדעתו

אם ייוודע לציבור הרחב שחייזרים אמיתיים אכן מבקרים בכדור הארץ הפאניקה עלולה להיות כלל עולמית ולגרום לנזקים ושינויים חברתיים ותרבותיים שלא יתוארו ממש. התשובה הזאת נראית לי כלא סבירה. היא בהחלט לא רלבנטית לאירגון נאס"א שסובל מזה עשרות שנים מקיצוצים אדירים בתקציבו .לארגון זה שהופך יותר ויותר ללא רלבנטי עד כדי סכנה קיומית יש כל אינטרס שבעולם דווקא לחשוף כל מידע שהוא מגלה על חייזרים פשוט כדי למשוך לעצמו תשומת לב ציבורית ועימה תקציבים נוספים.

לי נראה אם היו בנאס"א יודעים משהו על חייזרים הם כבר היו משתמשים בכך תקשורתית כדי למשוך לעצמם פרסום ותקציבים נוספים.הרבה תקציבים נוספים. חוץ מזה קשה לי להאמין שמישהו בממשל יכול לחשוב עוד ברצינות שהציבור עלול להגיב בפאניקה על מידע על חייזרים לאחר עשרות רבות של שנים שבהם הציבור הולעט באלפי סרטים וסדרות על חייזרים עד שהם הפכו לחלק אינטגראלי מתרבותנו.וישנם חייזרים טלווזיוניים וקולנועיים כמו "מר ספוק" מסדרת "מסע בין כוכבים" אי טי של שפילברג, אלף החייזר השעיר, ואחרים הפכו לבני משפחה ממש. אם ייחשף מידע לפני הצבור שאכן יש הוכחות לקיומם של חייזרים המבקרים בכדור הארץ אכן יהיו תגובות נלהבות נזעמות ,חוששות, מזהירות, ללא ספק יקומו פנטים דתיים שיזהירו מפני החייזרים.אבל פאניקה המונית ? לדעתי רק במקרים מועטים עד בכלל אלא אם כן הציבור ייחשף למידע שאכן כוונותיהם של החייזרים נמצאו כמסוכנות ,אז עלול להיווצר סוג של חשש אבל לא בהכרח פאניקה.נשאלת השאלה מיהם האנשים האחראים לקונספירציה אם יש כזאת ?

סביר להניח שאלו שיעמדו בראשה כיום ובעשורים האחרונים מאז שנות השבעים והשמונים לערך הם אנשים צעירים נניח מתחת לגיל החמישים וסביר להניח שהם יבחרו לתפקידם הבכיר כארכי קונספיראטורים גם בגלל שהם מתעניינים בנושאים כאלו והם מן הסתם היו בעברם חובבי מדע בדיוני. אם הם חובבי מדע בדיוני סביר להניח שהם יודעים שחלק גדול מהציבור המוכר להם לא ייבהל כלל אם ייחשף לפניו מידע על כך שחייזרים מבקרים בכדור הארץ.

חקר החייזרים בישראל

בישראל חקר העב"מים הוא תופעה חדשה יחסית . עוד בשנות השבעים אדם בשם רומן נכט עסק בנושא ובאיסוף מידע ו"מכופף הכפיות" אורי גלר טען בספר ידוע שנכתב בידי המדען אנדריאה פוהריץ' שהוא בקשר רצוף עם חייזרים ועב"מים .כיום בכל אופן גלר מעדיף להצניע כל קשר שיש לו עם חייזרים.הנושא קיבל תאוצה בשנות התשעים כאשר התקבלו דיווחים רבים של אנשים שסיפרו שראו עב"מים ואף נתקלו בחייזרים במקומות שונים כמו חיפה וקדימה. הנושא הפך למשך כמה שנים לנושא "חם" בכלי התקשורת השונים. כך למשל המגזין לנוער "מעריב לנוער" פירסם מדור מיוחד במשך שנים מאת דוד רונן על נושא העב"מים והחייזרים. ואולי כתוצאה מפרסום זה היה כל הזמן גידול במספר המפגשים עם העב"מים והחייזרים שעליהם דיווחו אנשים שונים. במקרה או שלא במקרה (וכנראה שלא במקרה) בדיוק אז הייתה תקופת שיא ההצלחה של סדרת הטלוויזיה "תיקים באפלה" שעסקה בנושא העב"מים והעמידה אותו במרכז ההתעניינות הציבורית.כיום יש לא מעט ישראלים שמאמינים שהם "נחטפו" בידי חייזרים שביצעו עליהם ניסויים שונים. כמה מאנשי העמותה (שכיום כוללת את מרבית הדמויות המרכזיות של חקר העב"מים בארץ) מאמינים שיש הוכחות לכך שחייזרים ביקרו ומבקרים את מדינת ישראל כמעט באופן קבוע

המעקב אחרי עבמים בארץ

אירגון ישראלי "המרכז הישראלי לחקר העב"מים" בראשות אבי גרייף הוקם ב-1993. בשיאו ב-1996 היו בו כ-350 חברים. היום יש בו רק כמה עשרות אם בכלל. במשך שנים האירגון נהג לקיים שני כנסים בנתניה. בכנסים שבהם השתתף כותב שורות אלה רוב המרצים היו מתקשרים ורופאים באמצעות חייזרים ונשים שסיפרו על חוויותיהם בעת שנחטפו בידי חייזרים לכוכבי לכת אחרים. המרכז הוציא לאור מגזין לחקר תופעת העב"מים שממנו יצאו לאורכ-60 גליונות.

אבי גרייף: יחסית לגודל המדינה יש הרבה ביקורים של עב"מים. היו שתי גלים של תופעות עב"מים שראו מאות עב"מים בשנת 1993ובשנת 1996 ואנחנו יודעים שאז היו פעילות כזאת גם במקומות אחרים .גלים כאלו לא חזרו אבל יש כל הזמן דיווחים בממוצע יש דיווחים ש אחד לשבוע כמעט של דברים שקשורים לתופעה .

-איך הגעת לחקור עב"מים ?

גרייף: אני תמיד התעניינתי בתופעה מגיל צעיר והעניין שלי התחזק בעקבות המקרה בחיפה ב-1987.

נרשמנו כעמותה ב1994בעקבות הגל הגדול של העב"מים ב1993. היום באופן כללי יש ירידה בהתעניינות .אני מוציא כתב עת שיוצא אחת לשלושה חודשים .בשיא באמצע שנות התשעים היינו מאות איש, היום אנו כמה עשרות אנשים. יש לנו כנסים שנתיים אבל רק עם יש מספיק מידע שמצטבר.וכך יש לנו כיום חוקרי עב"מים בארץ שכמו אלה שבחו"ל יוצאים עם מתנדבים לחקור אתרים שבהם דווח על "נחיתות" או מפגשים עם עב"מים וחייזרים לבדוק אותם אם יש בהם חומרים מיוחדים ממוצא חוצני, ומראיינים אנשים שטוענים שנחטפו בידי חייזרים. בין החוקרים הללו היה גםבארי חמיש שכתב ספר באנגלית על תולדות תופעת העב"מים בישראל ומאז התפרסם יותר כמפיץ תיאוריות קונספירציה מספר 1 בישראל ובהן הטענה שיצחק רבין נרצח בקונספירציה שבראשה עמד שמעון פרס.

חוקרים אחרים כוללים אתחיים מזרהתיאורטיקן החשוב ביותר של נושא בארץ שפירסם כמה מאמרים רציניים על התופעה בניסיון לנתח את החייזרים שאולי עומדים מאחוריה. מזר בניגוד לאנשים האחרים העוסקים בעניין בארץ אינו מעתיק ממאמרים מחו"ל או מדווח על תופעות בארץ אלא מנסה לתת ביסוס תיאורטי מעניין משלו לאפשרות שחייזרים אכן מבקרים בכדור הארץ. אלא שבשנים האחרונות שוב אין בישראל העניין שהיה בעבר בעב"מים וכלי התקשורת שוב אינם מדווחים באופן קבוע על מפגשים עם חייזרים.ייתכן שבישראל אפשר ליחס את הירידה בעניין בעב"מים גם לפרשה ידועה שבה "מתקשרת" טענה שהחייזרים עומדים לנחות בישראל בתאריך מסויים על רקע צלילי המוזיקה של "תיקים באפילה".הבדרן דודו טופז עשה מכך תוכנית עם הרייטינג הגבוה ביותר שלו אי פעם בליל "הנחיתה" ואלפי ישראלים יצאו לרחובות בציפייה לפגוש חייזרים. למרבית הצער אף חייזר לא הופיע והעב"מים הפכו ללא יותר מבדיחה לא מוצלחת.אפשר אולי לייחס את הירידה בעניין התקשורתי והציבורי גם לכך ש"תיקים באפלה" ואיתה כל נושא העב"מים והקונספירציות הקשורות בהם הפסיקה להיות אופנתית?דוד רונן עיתונאי ידוע בנושא שמאמין שהוא צפה בחייזרים עוד בצעירותו ויצר סרט דוקומנטארי על תופעת העב"מים בארץ. לדברי דוד רונן בישראל יש לפחות עשרים איש שנחטפו בידי חייזרים שנמצאו סימנים מוזרים בגופם. לדברי רונן בכל מקום נחיתה של עב"מ נמצא חומר לא ידוע דמוי סיליקון כסוף שהמדענים טוענים שאינו קיים על כדור הארץ, לדבריו ישנה קבוצה של מדענים ישראליים שעוסקים בחקר הנושא אך מסרבים לחשוף את עצמם.

דוד רונן: הגעתי לנושא לראשונה בגיל 12 כאשר חוויתי על בשרי אירוע. אני ובן דודי יצאנו החוצה באיזור גבעות הכורכר של שכונת גן ברכה בצפון נתניה. ואז ראינו משהו למעלה משהו נוסע וראינו מעין תחתית עם צבעים זוהרים יפים וחוץ מנהמה עמוקה לא השמיע קולות אחרים. ואז נשבעתי לעצמי שכשאהיה גדול אחקור מה היה הדבר הענק הזה. ואת השבועה הזאת קיימתי. במשך שנים כתבתי על עב"מים במדור תיקי האיקס בזמן תל אביב וגם במעריב לנוער. אני לא עוסק במיסטיקה ולא בעידן החדש ובתקשורים ולא בריפוי על ידי חוצנים אני מכבד כל אחד מאלו שעוסקים בזה אבל אני לא עוסק בזה. אני חוקר עצמים בלתי מזוהים.נקודה.יש לכך הוכחות פיזיות משכנעות בשטח ובראשן גושי סיליקון שנמצאו באתרי נחיתה בישראל והעולם שהם מסוג שאינו ידוע למדע ומחקרים שנעשו בעקבותיהם ושצונזרו ונאסרו לפרסום בתקשורת.. יש בידי חומר סיליקון שמופיע בשטח בהרבה אירועים שחותך יהלומים ושעבר בדיקות בידי מעבדות שלא יודעות איך להסביר אותו.

אתה חושב שיש קונספירציה להסתיר מהציבור מידע? אני לא מתעסק בקונספירציות .זה לא מעניין אותי. אבל נכון הוא שלאורך השנים עשרות מאמרים שלי צונזרו מסיבות לא ברורות . לדעתי אנשי המשרדים הממשלתיים יודעים משהו שהם מסתירים מהציבור ולדעתי יש לחשוף זאת- - המדיניות העיקרית שלהם הייתה להתעלם מתופעת העב"מים. אך נראה לי שכן חוקרים את זה בממשלות השונות גם של ישראל ואוספים מידע בנושא.הרציתי בנושא הזה הרבה פעמים בבסיס בתל נוף ובבסיסים צבאיים אחרים. בהחלט יש בכך עניין בצה"ל אם כי מעולם לא טרחו למסור לי מדוע...לדברי דוד רונן יש ירידה ברורה במספר הדיווחים על העב"מים ירידה הקיימת בכל העולם.אם זאת לדברי רונן אירועי העב"מים בישראל נמשכים וכוללים גם חטיפות. אבל אזרחי ישראל שעסוקים עד מעל ראשם בעניינים אחרים לגמרי שוב אינם שמים לב לכך . יתכן שכך הוא גם לגבי אזרחי העולם שכיום מעסיקים את עצמם יותר בפחדים מטרוריסטים ושי שלהם פחות זמן וחשק לפחד מחייזרים .

מאבקים פנימיים בקרב חוקרי העב"מים

שמועות שונות טענו לאורך השנים שחקר העב"מים בישראל מאז שנות התשעים הוא תחום עיסוק מלא וגדוש בסיכסוכים פנימיים מרים וממושכים בין כלל החוקרים השונים שבו. על פי אותן שמועות כל אחד מהחוקרים חשד שהאחרים הם סוכני ממשלה או ממשל ארה"ב.

מן הסתם הסיבות היו גם בגלל הבדלי אישיות בקרב החוקרים השונים שכמה מהם האשימו אחרים בחוסר אמינות. אין זה ברור אם היום המצב השתפר במיוחד מבחינה זאת.חנן סבט למה החלטתם להקים את עמותת העב"מים כאשר יש כבר מרכז לחקר עבמים ?סבט בגלל שהמרכז התמלא במיסטיקנים ומרפאים ואבי גרייף עצמו הוא בכלל אסטרולוג וחלק מהעולם הזה של העל טבעי. החלטנו להקים את העמותה בעקבות כנס במצפה רימון ששם נתנו רק הרצאות על תקשורים עם חוצנים וריפויים עם חוצנים ואם היית שומע היית משתולל מזעם. וזה הפך לקרקס, משהו לא מהעולם הזה.

אדריאן דביר שהיה מרפא עם חוצנים עוד היה בהשוואה דמות מיושבת בדעתה איך שהוא.הוא עוד האמין במה שאמר. אבל עכשיו זה כבר הפך ממש לבושה לאינטליגנציה והיגיע לרמות של טירוף שלא יאמנו. וכשאני רואה את כל המרפאים עם החוצנים האלו שמדברים על חוצנים שמתקשרים אליך בטלפון אני מזדעזע.המרכז לחקר העב"מים בשיא פריחתו מנה מאות אנשים מהנדסים רופאים טייסים וכולם ברחו בגלל המיסטיקה, 90- אחוז מההרצאות בכנסים שלהם הם או יותר נכון היום מיסטיקה. לנו לעומת זאת ישנה היום עמותה רצינית ביותר לחקר הנושא ואתר רציני ביותר שכל יום נרשמים בו יותר ויותר אנשים. אפשר לאמר שעוררנו מחדש את העניין בנושא שהיה רדום במשך שנים.

- מאיפה אתה חושב מקורם של העב"מים? -אני סבור שמקורם אינו ארצי אבל יש להם בסיסים על כדור הארץ.- ניתקלתם בפעולות עויינות מצד אירגון חקר העב"מים המתחרה?-גילי שכטר: מאז הקמת העמותה התרחשו שתי פעולות עוינות מצד המרכז בראשותו של אביגרייף, כאשר אחת מהן ניתן להוכיח מעל ומעבר לכל ספק: גרייף הצליח להשיג עותק של אחד הביטאונים שלנו ושלח אותו בחזרה אלינו בצירוף הערות מגונותהמהוות הוצאת לשון הרע. כך למשל רשם על המילה "עמותה" את המילה "הונאה".וללא כל ספק הדברים נכתבו בכתב ידו של אבי גרייף, כמו כן החוברת נשלחה מאיזור חיפה, שם הוא מתגורר. הפעילות השניה, התגלמה בדמות מכתבים מודפסים אנונימיים שנשלחו לחיים מזרולחבר עמותה אחר ואשר בהם כתבה אשה בלתי מזוהה שכנתה את עצמה בשם "מי שיודעת" כי אני סוכנת ממשלתית שנשלחה על מנת להרוס מבפנים את המרכז הישראלי וכן את העמותה החדשה במכתב נכתב בדיוק כך, ואני מצטטת מילה במילה כולל את פורמט המכתב (המודפס כמובן)אזהרה!גילי שכטר הינה שליחה של מוסד ממשלתי. נשלחה להרוס את העמותה לחקר עב"מים אח"כ תפרק את ההתארגנות החדשה מי שיודעת.. ואולי חמור מכל אלו - גרייף ממשיך להשתמש ברשומות הרשמיות, לרבות באתר האינטרנט שלו, בשמו של חיים מזר כאחד ממנהלי המרכז הישראלי, זאת למרותשחיים פרש בינואר השנה והוא אחד ממייסדי ומנהלי eura. למרות פניות חוזרות ונשנות לגרייף הן בדוא"ל והן בדואר ישראל רשום, הרי שגרייף לא הגיב ולא תיקן את המידע. אבי גרייף ניהל הכל לבדו כל שאר בעלי התפקידים היו רק על הניר . הוא רק היה מוציא כתב עת ועושה כנס פעם בשנה ובזה זה נגמר.פנינו לאבי מספר פעמים, כולל במכתב רשום, בבקשה לחדול מהפרסום השקרי, אולם הוא התעלם וממשיך להתעלם. - תגובת אבי גרייף

האשימו אתכם שאתם עוסקים כמעט אך ורק במתקשרים עם חוצנים ומרפאים באמצעות חוצנים ודברים מסוג זה. ולא בחקירה רצינית של עב"מים.

גרייף: לכל לאדם יש דעות משלו שלא מעניינות אותי באופן אישי אבל צריך להיות פתוח גם להם. אני לא רואה במדע דת אני לא קנאי דתי. אדריאן דביר היה מהנדס וחשבתי שצריך לפחות לתת לו אפשרות להביע את דבריו גם אם לא בהכרח הסכמתי עימם.כידוע לך גם ביצעתי מחקר עליו לבדוק את אמינותו.- אני לא מתעניין בדיעותיהם הפרטיות של אנשים ואני לא מתעסק בתקשור .

-מה דעתך על העמותה לחקר העב"מים ופעילותה ?

גרייף: הם מכפישים אתהמרכז בדברי שקר. כל מה שהם אומרים עלי זה שקר וכזב שיבדקו את כל הבטאונים שלי ואז תיראו אם אני עוסק בתקשור עם חייזרים או לא.- אלה אנשים תאבי כבוד ואגו ,אנשים שרוצים להתבלט על חשבוננו , רוצים יותר פירסום לעצמם ולכן הם עשו את זה. - אני לא פרשתי מהם הם פרשו ממני. בגלל שאנחנו כל כך מעטים כל פיצול כזה הוא רק מזיק. אבל אני לא עוקב אחריהם וזה לא מעניין אותי -אנחנו בכל אופן ממשיכים בכל הקצב.

אני תמיד אהיה פעיל ואלמד ואנסה לחשוף את מה שקורה וייתכן שאקיים כנס נוסף עם חוקר או שניים מחו"ל. האגודה שלנו ממשיכה לפעול זה במידה שיהיו מספיק אנשים מאחר שיש ירידה קבועה במספר המתעניינים.

האתר של המרכז לחקר העב"מים. המרכז הפסיק לקיים כנסים שנתיים או חצי שנתיים כפי שעשה בעבר והודיע למנויים של המגזין שלו שהוא מפסיק את פעילותו. וזה אומר שהתחום נמצא לגמרי בשליטת "העמותה לחקר העב"מים וחיים חוץ ארציים ".

- תחום חקר העב"מים בישראל סובל אם כך מסכסוכים פנימיים עזים וזה חבל. אם החוקרים מסוכסכים בינם לבין עצמם איך יוכלו ליצור קשרים עם החייזרים אם וכאשר יחשפו לבסוף?- אבל זה נכון כנראה לכל בני האדם באשר הם ולא רק חוקרי עב"מים.בחוגי חובבי המדע הבדיוני המצב הוא לא הרבה יותר טוב. היום כבר גם בחוגי הספרות הכללית ששם יד כל אחד מופנית כנגד השני. - לגבי השאלה האם יש קונספירציה להסתיר מידע חשוב מהציבור מסקנתי היא שגם אם הייתה מזימה כזאת בעבר היא כבר היגיעה לסיומה מסיבות יחצניות טהורות. ההיגיון אומר האינטרס של כל גוף הקשור לעניין חייב להיות שהציבור יתעניין כמה שיותר בנושא החייזרים וחיים חוץ ארציים שמבקרים בעולמנו גם כדי שיוכל לקבל תקציבים להמשך פעילותו.לשם כך על הגופים הנ"ל לחשוף כמה שיותר מידע שקיים בעניין על מנת לעורר את עניינו הרדום של הציבור ולהתחרות בכך עם נושאים אחרים שעומדים במרכז סדר היום הציבורי כמו המשבר הכלכלי, המאבק באיסלאם, התחממות כדור הארץ וכו'. - ואם היה להם מידע אמיתי על חייזרים שמגיעים לכדור הארץ זה כבר היה נחשף זה מכבר.- לא מן הנמנע ,אם כך שארגונים כמו "עמותת העב"מים" מהווים כלי להביא מידע לציבור ולעורר בו עניין ולו רק על אש קטנה, לפחות עד שייחשף מידע אמיתי דרמתי ממש ואז אפשר יהיה להעביר את הארגונים הללו אל מרכז תשומת הלב הציבורית. .

גליון מספר 3 של המגזין "עבמים" הוצא לאור בידי המרכז לחקר עב"מים של אבי גרייף

דעתו של קונספירטור פוטאנציאלי

אם אני הייתי חלק מהקונספירציה נניח כיועץ לנאס"א או איש יחסי הציבור שלהם ונודע לי שהם גילו חפץ חייזר או חייזרים מתים או חיים הייתי ממליץ להם לחשוף אותו בפני הציבור בצורה מבוקרת ולהפוך אותו למרכז של "קרקס תקשורתי" כדי להשיג יותר תשומת לב ציבורית ולבסוף כסף מהקונגרס. ולעזאזל האחריות לציבור והחשש לגרום לפניקה.

.יש כל כך הרבה סיבות להכנס לפאניקה בעולם הזה מתחממות כדור הארץ ועד לפגיעת מטאור.אז יהיה גם את זה. הדבר החשוב ביותר הוא להשיג כסף לנאס"א כדי שאפשר יהיה לבנות בסיס על הירח ולהגיע למאדים נקודה.

אם יש חייזרים מכוכב אחר או ממימד אחר שמגיעים לכאן באופן קבוע או לא קבוע , מן הראוי שהטכנולוגיה החללית שלנו תהיה מוכנה עד כמה שיותר טוב לקראתם.

מי שרוצה להיכנס לפאניקה שיכנס. בעצם אולי עדיף שיהיו אנשים שיכנסו לפאניקה. והרבה. אם כבר זה רק ישכנע אותם לשלם עוד מכספי מיסיהם במקום לבזבז אותם על הבלים שונים כמו נסיעה לחו"ל על מנת להשתזף באיי בהמה, לתועלת דברים חשובים באמת כמו מאמצי החלל של נאס"א.

ראו גם:

העמותה הישראלית לחקר עבמים וחיים חוץ ארציים המרכז הישראלי לחקר עב"מים ראיון עם דוד רונן הרצאה של גילי שכטר וחנן סבט על עב"מים לרציניים בלבד מנתח של חייזרים שיטות מחקר בחקר עב"מים מאת חיים מזר תסכית הפלישה ממאדים של אורסון וולס :הבסיס לקונספירציה ממשלתית להסתרת מידע? אתר פרויקט חשיפה חוקר החייזרים בארי חמיש מרפא עם חוצנים משיח מטעם החייזרים עבמים בארץ הקודש

Comments

נחיתת עב"מים בקדימה

זה ידוע שרוב נחיתות החייזרים בישראל קורים בקדימה צורן

חייזרים בקדימה

מחפש מיד על חייזרים בקדימה

מפגשים מהסוג החמישי בישראל

קיימת התארגנות בשנתיים האחרונות של יוזמה ליצירת תקשורת יזומה עם תרבויות חוצניות מתקדמות באמצעים הקשורים לתחום התודעה על פי פרוטוקול CE-5 של ד"ר סטיבן גריר. לפרטים נוספים:
www.ce5israel.club

Add new comment

CAPTCHA

This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

Fill in the blank.

הנצפים ביותר

מאמרים נוספים מאת אלי אשד

.