אימגו מגזין מאמרים

כתב עת בנושאי תרבות ותוכן

נאוה עינבר


נאוה עינבר's picture

דף משתמש

נאוה עינבר, היא בעלת משרד יחסי ציבור המתמחה בבריאות, המלווה תרופות וטכנולוגיות חדשות בפעילות יחסי ציבור ועוסק בבניית אסטרטגיה תקשורתית ובשיווק חברתי. בין היתר מעניק המשרד שירותי דוברות תומכת לבתי חולים, מטפל באיגודים מקצועיים בתחום הבריאות ונותן ייעוץ תקשורתי לחברות מסחריות לקידום שירותים ומוצרים בריאותיים המיועדים לקהל הרחב. בנוסף מנהל המשרד מצבי משבר תקשורתיים בתחום הרפואי עבור מוסדות ואנשי מקצוע רפואי ומעסיק יועצי תקשורת ותקציבאים בעלי ידע וניסיון בתחום הבריאות. פעילות המשרד תומכת בעת הצורך גם במהלכי לובינג וקשרי ממשל של לקוחותיו מול הכנסת, הממשלה וקובעי המדיניות וכן ביוזמות חברתית למען הקהילה. נאוה עינבר, הייתה מנכ"ל משותף ושותפה במשרד יעל קופר תקשורת, שהתמחה בבריאות, עד לסגירתו באוקטובר 2007 בעקבות השתלבותה של מייסדת החברה בעשייה יזמית של טכנולוגיה חדשנית למידע רפואי. לפני כן כיהנה נאוה עינבר כדוברת האגודה למלחמה בסרטן כ – 4 שנים וזכתה במקום הראשון בפרס האריה השואג לשנת 2005, של ענף יחסי הציבור בקטגוריית קידום מודעות ונבחרה כאשת השיווק של חודש נובמבר 2005 מטעם איגוד המפרסמים. גם ב - 2006 זכתה במקום הראשון בפרס האריה השואג, הפעם בקטגוריית מלכרי"ם וכן נבחרה בשנה זו לאחת מחמישים הנשים המשפיעות במשק ביוזמת ליידי גלובס. לנאוה עינבר ניסיון רב בתחום התקשורת והבריאות, היא החלה את דרכה כתקציבאית בכירה בחברת רן רהב תקשורת וטיפסה עד לתפקיד משנה למנכ"ל. במהלך שנות עבודתה במשרד זה שימשה בין היתר כדוברת קרן אמץ לוחם בראשות עפרה שטראוס ובשנים אחרות עבדה כיועצת תקשורת בחברת רוני רימון - בני כהן. עם לקוחות החברה נמנים מוסדות, חברות ומלכ"רים בתחום הרפואה והבריאות. למשרד תמהיל לקוחות של 'משרד בוטיק' בתחום הרפואי במסגרתו מקבלים הלקוחות יחס אישי ומקצועי. בעידן ה –web 2.0 מקדיש המשרד תשומת לב לנוכחות מערכתית ברשת האינטרנט ופועל במשותף עם זרועות הפרסום והשיווק של לקוחותיו. נאוה עינבר, למדה תקשורת במסלול האקדמי במכללה למינהל והיא בעלת הכשרה מקצועית בתחומי הסברה, רפואה משלימה וחינוך לבריאות, מכהנת כחברת הנהלה באיגוד הישראלי ליחסי ציבור ודוברות ומרצה ליחסי ציבור בבצפר של איגוד חברות הפרסום ובמגמת יחסי ציבור של עבודי. כמו כן כותבת מאמרי דעה בנושא תקשורת ובריאות ומנהלת בהתנדבות את קהילת יחסי ציבור ודוברות באתר Y-net ואת קהילת שיווק חברתי באתר The Marker Café. צילום תמונה: גלעד בנארי
אי-מייל: 

History

Member for
9 years 3 months

מאמרים מאת

אגודת הפסוריאזיס הישראלית  - חולצה לצעדה

אגודת הפסוריאזיס הישראלית: צעדה בחנוכה - פסוריאיזיס לא מדבקת

פורסם: 12/10/2014 - 13:42
אגודת הפסוריאזיס הישראלית יוזמת צעדה בחנוכה להגברת המודעות למחלה. תחת הכותרת "פסוריאיזיס היא לא מחלה מדבקת". מחלת הפסוריאזיס מתבטאת במשטחי עור אדומים ובקשקשת על פני הגוף. בשל המאפיינים החיצוניים שלה נקשרה למחלה סטיגמה לא נכונה ומוטעית שמדובר במחלה מדבקת.
התמודדות עם חרם בעידן המדיה החברתית

התמודדות עם חרם בעידן המדיה החברתית

פורסם: 11/24/2014 - 16:04
חרם הוא מושג ותיק שהיה קיים כבר בתקופתנו. אולם היום, בעידן המדיה החברתית הביטוי שלו עלול להיות אכזרי הרבה יותר. החרם בדרך כלל מתחיל מהחלטה שרירותית של "מנהיג הכיתה" והילד המוחרם סופג עלבונות קשים, אלימות מילולית ופיזית בבית הספר ובשעות אחר הצהריים כאשר כל אחד חוזר לביתו. זליגת החרם הכיתתי אל שעות אחר הצהריים מתאפשרת באמצעות הפייסבוק והוואטסאפ ורשתות חברתיות אחרות המאפשרות התאגדות מהירה ואכזרית של ילדים לשם פגיעה בילד אחר.
איך לשמור על זוגיות בריאה וחזקה? טיפים לכבוד טו באב

איך לשמור על זוגיות בריאה וחזקה? טיפים לכבוד טו באב

פורסם: 08/05/2014 - 18:08
בעידן המודרני אנחנו רוצים הכל כאן ועכשיו. כשמשהו לא נוח או מתאים לנו אנחנו מיד רוצים להחליף אותו. זה מחלחל גם אל תוך הזוגיות שלנו. היום, אנחנו לא נשקיע בלתקן את הזוגיות הקיימת כשאפשר להחליף בן/בת זוג בקלות. כשיש בעיות בזוגיות אנחנו נריב, נרים ידיים ונחשוב על כך שנמצא משהו הרבה יותר טוב בהמשך. התנהגות כזו יכולה להוביל גם לגירושים. לכן, אם אתם חשים שיש לכם בעיות רבות בזוגיות, שאינכם מצליחים לתקשר, שאתם רבים הרבה, שבו ביחד ונסו לפתור את הבעיות ביניכם. לא הצלחתם, פנו לייעוץ זוגי שיוכל לכוון אתכם.
בשנת 2035 תמנה אוכלוסיית הגיל השלישי בישראל כ – 1.6 מיליון איש

בשנת 2035 תמנה אוכלוסיית הגיל השלישי בישראל כ – 1.6 מיליון איש

פורסם: 06/08/2014 - 15:54
האגודה הישראלית לגרונטולוגיה קוראת לראש הממשלה להקים ועדה ממלכתית להכנת תוכנית לאומית לזיקנה בהשתתפות קובעי המדיניות, נציגי האקדמיה, מספקי השירותים ונציגי אוכלוסיית האזרחים הוותיקים החיים בישראל. ללא תכנית אסטרטגית יוחמר מצבם של הזקנים שכבר היום רבים מהם סובלים ממצוקה כלכלית, מתחלואה, ממוגבלות פיזית ומבדידות. במספר מדינות בעולם כבר החלו לפתח תכניות אב לאומיות המיועדות להתמודד עם האתגרים הכרוכים בתהליך, בניגוד לכך, ממשלת ישראל טרם פיתחה תכנית לאומית בתחום הזקנה.

פסח: טיפים להתמודדות עם לחצים משפחתיים

פורסם: 04/06/2014 - 14:06
פסח, מה נשתנה חג זה מכל החגים? חג הפסח ידוע כחג שאליו צריך להתכונן חודש מראש, בו מנקים כל פינה נסתרת בבית, מארחים, מתארחים, מבשלים המון ואוכלים מצות. חג הפסח יכול להיות מהנה ומגבש אך הוא גם יכול להוות קושי מתעצם לקשרים החברתיים והזוגיים שמסביב להכנות החג וארוחת ליל הסדר. ד"ר סוזי קגן, יועצת פסיכולוגית בכירה, בעלת קליניקה לטיפול משפחתי וזוגי ומרצה באוניברסיטת בר אילן מעניקה מספר טיפים להתמודדות עם לחצים משפחתיים בחג הפסח:

המונופול של אלוהים – מחווה לבני גאון

פורסם: 03/10/2014 - 11:25
פגשתי לראשונה את בני גאון בספטמבר 2002, במסדרונות האגודה למלחמה בסרטן, כאשר מוניתי לדוברת.

רעלת הריון: מחקר חדש קובע כי צריכת סיבים תזונתיים מקטינה את הסיכון

פורסם: 03/06/2014 - 16:27
מחקר חדש ומקיף שנערך באוניברסיטת וושינגטון בשיתוף המרכז הרפואי השוודי בארצות הברית, בדק את הקשר בין צריכת סיבים תזונתיים לבין הסיכון לפתח רעלת הריון.

קוצר נשימה: 35% מהישראלים סובלים בזמן לחץ

פורסם: 03/06/2014 - 16:27
35% מהישראלים סובלים מקוצר נשימה בזמן לחץ 56% מהישראלים סובלים מקוצר נשימה מסיבה כלשהיא, כך קובע סקר חדש שנערך ביוזמת חברת גלקסו סמית קליין (GSK), יצרנית הטיפול סרטייד, המיועד לאסתמה ו - COPD אשר

רעלת הריון: האם מתקרב פתרון התעלומה ?

פורסם: 03/06/2014 - 16:27
האם מתקרב פתרון התעלומה ? פרופ' רון גונן

מחקר חדש קובע כי מיגרנה מגבירה את הסיכון לרעלת הריון

פורסם: 03/06/2014 - 16:25
מחקר חדש קובע כי מיגרנה מגבירה את הסיכון לרעלת הריון

טיפול חדש יוריד תמותה מהתקפי לב

פורסם: 03/06/2014 - 16:25
הטיפול הוצג בכנס הבינלאומי החמישי לטיפול נמרץ לב

קוצר נשימה: 35% מהישראלים סובלים בזמן לחץ

פורסם: 03/06/2014 - 16:22
35% מהישראלים סובלים מקוצר נשימה בזמן לחץ 56% מהישראלים סובלים מקוצר נשימה מסיבה כלשהיא, כך קובע סקר חדש שנערך ביוזמת חברת גלקסו סמית קליין (GSK), יצרנית הטיפול סרטייד, המיועד לאסתמה ו - COPD אשר

מתוק ובטוח

פורסם: 03/06/2014 - 16:22
מתוק ובטוח . ד"ר הארייט בוצ'קו

תינוקות ננטשים בישראל

פורסם: 03/06/2014 - 16:22
תינוקות ננטשים בישראלהמקרה שאירע היום בתל אביב, כאשר אם נטשה את תינוקה מיד לאחר הלידה חושף את התופעה של תינוקות נטושים בישראל. עמותת חיבוק ראשון מטפלת בתינוקות שננטשים ומעניקה להם אהבה

משאף אסטמה חדש - חידוש דרמטי לחולי האסטמה

פורסם: 02/04/2014 - 15:20
בשורה חדשה לחולי אסטמה בישראל. משאף חדש עם שילוב ייחודי של שני חומרים שעד כה היו זמינים רק בשני משאפים נפרדים, ידידותי למשתמש, כולל סופר מנות לפי צבעים המאפשר לחולה לדעת מתי התרופה עומדת להיגמר. אושר על ידי סוכנות התרופות האירופאית ה- EMEA ויהיה זמין בקרוב בכל קופות החולים ובסל הבריאות למטופלים מגיל 12 ומעלה
חנוכה: טיפים להתמודדות משפחתית עם החג

חנוכה: טיפים להתמודדות משפחתית עם החג

פורסם: 11/14/2013 - 15:37
חג החנוכה יצוין השנה בתאריך 27 לנובמבר ויימשך שמונה ימים. הוא ידוע גם בכינויו חג האורים ומסמל בעיקר את ניצחון החשמונאים על היוונים ואת נס פך השמן. בחנוכה ישנם מנהגים רבים כמו אכילת סופגניות, לביבות, משחק בסביבונים ונתינת דמי חנוכה לילדים, אך אחד המנהגים הבולטים ביותר הוא הדלקת נרות חנוכה בכל ערב מימי החג. בתקופה זו ילדינו יוצאים לחופשה ארוכה יחסית ומרבית ההורים ממשיכים כרגיל בעבודה. אופנת הפסטיבלים וההופעות לילדים מגיעה לשיאה וקשה להתעלם ממאמצי השיווק שלהם. ד"ר סוזי קגן, יועצת פסיכולוגית בכירה, בעלת קליניקה לטיפול זוגי ומשפחתי ומרצה באוניברסיטת בר- אילן, מעניקה טיפים והמלצות להתמודדות משפחתית עם חג החנוכה.

פרדקסה למניעת שבץ מוחי

פורסם: 11/07/2013 - 13:56
וועדת הסל תדון בימים הקרובים בהרחבת השימוש בתרופה מהפכנית למניעת שבץ מוחי. הוועדה הציבורית להרחבת סל שירותי הבריאות לשנת 2014 תדון בימים הקרובים בהרחבת השימוש בנוגדת הקרישה המהפכנית פרדקסה (Pradaxa), המיועדת למניעת שבץ מוחי בקרב חולי פרפור פרוזדורים. מדובר בחולים המצויים בסיכון מוגבר עד פי 5 ללקות בשבץ מוחי. נכון להיום במסגרת סל הבריאות הקיים, רק 16% מכלל כ – 90 אלף חולי פרפור פרוזדורים בישראל, זכאים לקבל את התרופה במימון קופות החולים. יתר החולים נאלצים לקנות את פרדקסה מכספם הפרטי או להמשיך וליטול בינתיים את נוגד הקרישה הישן, קומדין.
צמיד זיהוי רפואי מציל חיים

צמיד זיהוי רפואי מציל חיים

פורסם: 10/22/2013 - 16:36
אנשים המתמודדים עם מחלות ואלרגיות הנקלעים למצב חירום בריאותי, המידע הרפואי הנגיש והזמין בדקות הראשונות הינו קריטי לטיפול מהיר ונכון להצלת חייהם. צמיד זיהוי רפואי המאפשר אבחון מיידי של המחלה, מהווה בסיס מידע רפואי חשוב לטיפול מציל חיים ברגעים הקריטיים ביותר כאשר זמן ומידע הם גורמים אשר משפיעים על המצב באופן דרמטי. כל צמיד הינו אישי, על פי בחירתו של העונד וכולל תג זיהוי העשוי מפלדת אל - חלד עליו חרוט בצריבת לייזר מצדו הפנימי המידע הרפואי
טיפים להתמודדות עם תחילת השנה האקדמית

טיפים להתמודדות עם תחילת השנה האקדמית

פורסם: 10/02/2013 - 15:12
עם סיום השירות הצבאי ולאחר טיול ארוך בחו"ל, רבים מן הצעירים בארץ מתחילים את לימודי התואר הראשון שלהם. תחילת השנה הראשונה והלימודים בכלל מלווים בחששות והתרגשות מהכניסה למסגרת החדשה ומהמאורע המכונן ולעתים גם כרוכים בלחץ וחרדה ממשית. לקראת פתיחת שנת הלימודים האקדמית באוניברסיטאות ובמכללות ברחבי הארץ אשר תצוין ביום ראשון ה - 13 באוקטובר 2013, מעניקה ד"ר סוזי קגן, יועצת פסיכולוגית בכירה, בעלת קליניקה לטיפול משפחתי וזוגי ומרצה באוניברסיטת בר – אילן, מספר טיפים להתמודדות עם התקופה הלחוצה והחששות שנלווים אליה:
טיפים לחזרה נעימה ובטוחה ללימודים

טיפים לחזרה נעימה ובטוחה ללימודים

פורסם: 08/22/2013 - 12:38
כמו היציאה לחופש הגדול, גם החזרה ללימודים היא מאורע מיוחד ומרגש עבור הילדים וגם עבורנו ההורים. חופשת הקיץ תגיע לקיצה השנה יותר קרוב משציפינו ושנת הלימודים החדשה - תשע"ד תתחיל ביום שלישי - 27.08.2013. לאחר חופשה ממושכת ויש שיגידו ארוכה מידי, יש להכין את הילדים לכניסה ברגל ימין אל הכיתה החדשה. ד"ר סוזי קגן, יועצת פסיכולוגית בכירה, בעלת קליניקה לטיפול זוגי ומשפחתי ומרצה באוניברסיטת בר- אילן, מעניקה טיפים והמלצות לחזרה נעימה ובטוחה לשנת הלימודים המתקרבת:
איך לרענן את הזוגיות בטו באב

איך לרענן את הזוגיות בטו באב

פורסם: 07/23/2013 - 12:44
ט"ו באב יצוין השנה ב – 22 ביולי 2013 ונחשב בעצם חג האהבה של היהדות שכן הוא הוזכר במקרא ומשם מקורו. בעבר ט"ו באב נשא שמות ומשמעויות נוספים כמו: חג הבציר, חג המחולות בכרמים, חג האיחוד בין שבטי ישראל וגם חג האהבה. זוגות רבים מעם ישראל נהגו להתקשר בתאריך זה בברית הנישואין בחיק הטבע ובנות ירושלים היו יוצאות לרקוד בשדות ובכרמים כשהן לבושות בבגדים לבנים.
אישה זקנה

סכנה צפויה לזקנים בחוק ההסדרים

פורסם: 06/18/2013 - 15:34
בצעד חסר תקדים התאגדו הגופים המקצועיים המטפלים באוכלוסיות הזקנים בארץ ופנו הבוקר במכתב דחוף ל - 120 חברי הכנסת במטרה לעצור שינוי סעיף בחוק ההסדרים. על פי השינוי עתידים זקנים סיעודיים הזקוקים לשירותי סיעוד והשגחה באמצעות עובדים זרים לקבל קצבה כספית במקום שירותי סיעוד (קצבה בעין) כמקובל היום. על המכתב חתומים הסתדרות הגמלאים, איגוד העובדים הסוציאלים, האגודה הישראלית לגרנטולוגיה.
חלב עיזים: עובדות על היתרון הבריאותי

חלב עיזים: עובדות על היתרון הבריאותי

פורסם: 05/08/2013 - 15:04
לרגל חג השבועות: עובדות מדעיות על היתרון הבריאותי של חלב עיזים. אחד המנהגים הידועים בחג השבועות הוא אכילת מוצרי חלב וגבינות אשר מלאים בסידן וברזל, אך האם ידעתם כי חלב עיזים מכיל לפחות 10% יותר סידן מאשר חלב פרה? רבים אינם ערים לסגולותיו הרפואיות של חלב עיזים וליכולותיו המוכחות לרפא מחלות שונות. לרגל חג השבועות אספנו מספר עובדות בריאותיות המבוססות על מחקרים שנערכו בישראל ובעולם המצביעות על היתרון הבריאותי של חלב עיזים בזכות מרכיביו הייחודים.
שבועות - חג של התחלות חדשות

שבועות - חג של התחלות חדשות

פורסם: 05/05/2013 - 12:51
חג השבועות שיצוין בקרוב מביא עימו ריח של התחלות חדשות. הוא מגיע אחרי תהליך ארוך של ספירת העומר ולוקח אותנו היישר מיציאת מצרים אל המעמד המרגש של מתן תורה בהר סיני. אמנם שבועות הוא החג האחרון בלוח השנה העברי ומסיים את ספירת העומר, אך הוא גם מסמל התחלות חדשות, שכן שמו הנוסף הוא "חג הביכורים" הקשור בהבאת הפירות הראשונים של השנה. ד"ר סוזי קגן, יועצת פסיכולוגית בכירה, בעלת קליניקה לטיפול משפחתי ומרצה באוניברסיטת בר- אילן, מעניקה מספר טיפים להתחלות חדשות בחג השבועות:
כושר, כישורים וגיל כרונולוגי

כושר, כישורים וגיל כרונולוגי

פורסם: 05/02/2013 - 16:08
לאחרונה אנו עדים לשיח הציבורי המתנהל לגבי בחירת הרב הראשי לישראל. בהקשר זה מובעות דעות שונות על ידי אישי ציבור ואנשי תקשורת הכוללים תמיכה או דחייה לגבי המועמדים השונים ונימוקיהם איתם. אל לב השיח הזה גלשה סוגיית הגיל של הרב הראשי האמור להיבחר. כיום קיימת מגבלת גיל לתפקיד של הרב הראשי ומי שגילו מעבר לגיל זה (70) איננו יכול להיות מועמד לתפקיד. והנה, אחד המועמדים החשובים עבר את הגיל המאפשר בחירתו לתפקיד והוא כיום "זקן" בן 76.

משפחה מודרנית ביום המשפחה

פורסם: 01/29/2013 - 12:52
יום המשפחה או יום האם מצוין בישראל בתאריך העברי ל' בשבט שהוא התאריך שבו נפטרה הנרייטה סאלד אשר הקימה את ההסתדרות הציונית הדסה וכונתה "אם הילדים". בשנות השמונים הוחלט בישראל לשנות את שמו של "יום האם" ל"יום המשפחה" במטרה להדגיש את הקשר בין כל בני המשפחה, ביום זה מקובל לתת מתנות לאמא, לשני ההורים ולאחים, כגון כרטיסי ברכה, פרחים, או עבודות יד שהילדים מכינים בגנים ובבתי הספר. לקראת יום זה מסבירה ד"ר סוזי קגן, יועצת פסיכולוגית בכירה, בעלת קליניקה לטיפול משפחתי וזוגי ומרצה באוניברסיטת בר – אילן אודות השינויים במשפחה המודרנית ומעניקה מספר טיפים משפחתיים/

גיבוש דיעה בעידן של תקשורת רב ערוצית ורשתות חברתיות

פורסם: 01/09/2013 - 14:44
הבחירות לכנסת ה - 19 יתקימו ביום שלישי ה - 22 בינואר 2013. עד יום ההצבעה עצמו תהיה זו מערכת בחירות אינטנסיבית אשר תקבל ביטוי נרחב בשיח הציבורי. במהלך זמן זה אנו האזרחים צריכים לעבור דרך שבחובה טמון מידע רב והסחות דעת, על מנת לבחור את המפלגה המתאימה לדעתנו ביותר, עבור השאיפות, הרצונות וההשקפות שלנו. אז איך יודעים מה נכון לי ? איזה מידע שמתפרסם הוא אמיתי ? עד כמה אפשר לסמוך על ההבטחות של ראשי המפלגות ?

איך להתמודד עם פחדי המלחמה אצל ילדים ?

פורסם: 11/20/2012 - 16:30
בימים קשים אלו חווים רוב תושבי מדינת ישראל את מצוקת המלחמה. אזעקות נשמעות ברגעים הכי לא צפויים, ורעמי הפצצות נשמעים בחלקים השונים המצויים תחת איום הרשות הפלסטינית. גם הורים וגם ילדים חשים פחד מתמיד הגורם למצוקה רגשית. ישנם ילדים אשר פוחדים לישון בלילה בחדרם. יש אחרים הפוחדים להתקלח, להיכנס לשירותים או להישאר ולו לרגעים אחדים לבד בבית למקרים בהם ההורה נאלץ לצאת לקניות או סידורים הכרחיים.

איך להתמודד עם תחילת השנה האקדמית ?

פורסם: 10/14/2012 - 14:28
שנה חדשה בפתח, ואיתה מגוון רחב של סטודנטים החוזרים לספסל הלימודים האקדמיים, או מתחילים את לימודיהם בפעם הראשונה, בדרך כלל מדובר על חיילים משוחררים, כאלו שחזרו מטיול בחו"ל או פשוט נשארו לעבוד ולחסוך כסף לתקופת הלימודים. קבוצה נוספת המתחילה את לימודיה באוניברסיטאות ובמכללות מורכבת מאלו שפתאום באמצע החיים רוצים להעשיר את עולמם, להתקדם או להתמקצע דרך האקדמיה.

מה לעשות כשהילד גונב כסף ?

פורסם: 06/12/2012 - 12:34
ד"ר סוזי קגן, יועצת פסיכולוגית בכירה, בעלת קליניקה לטיפול משפחתי וזוגי ומרצה באוניברסיטת בר- אילן, אומרת כי: התופעה בה ילדים גונבים כסף מההורים הפכה לנפוצה בשנים האחרונות בכל המגזרים. לרוב אנו מוצאים כי התנהגות זו מתרחשת לרוב סביב גילאי 8-11. זהו גיל בו ילדים מוצאים שימוש יעיל בכסף למטרות כגון קניית ממתקים או צעצועים קטנים אותם ניתן לרכוש במכולת או בקיוסק. לרוב ישתפו הילדים את ההורים באוצרות שקנו בכסף ויספרו כי מצאו את הכסף על המדרכה, במדרגות, או במקומות ציבוריים אחרים,.

ארה"ב וקנדה עוברות לנוגד הקרישה החדש

פורסם: 12/16/2010 - 16:28
איגוד הלב האמריקאי ה - American heart association פרסם לאחרונה קווים מנחים (guidelines) חדשים לטיפול במניעת שבץ.

גילוי מוקדם סרטן השד: 11 נשים מדי יום

פורסם: 01/12/2006 - 00:00
גילוי מוקדם זה, המתאפשר הודות לתכנית, מציל חיים וחוסך סבל אנושי רב לנשים ולבני משפחתן ומשאבים אדירים למערכת הבריאות, שכן הגילוי המוקדם מאפשר טיפול קצר יותר.

הנצפים ביותר

.