אימגו מגזין מאמרים

כתב עת בנושאי תרבות ותוכן

מעצבים חתונה? בחירת פרחים קובעת


מעצבים חתונה? בחירת פרחים קובעת
מעצבים חתונה? בחירת פרחים קובעת. 123rf stock photos

כל כלה יודעת שחלק בלתי נפרד מההכנות לחתונה הוא גם הכנת האולם. בדרך כלל המלאכה עצמה מוטלת על אנשי האולם או גן האירועים, שמציגים בפני הכלה והחתן המיועדים את העיצובים השונים שיכולים להשתלב בחלל החופה, באיזור קבלת הפנים או באיזור הריקודים והאוכל לאחר החופה. בדרך כלל המעצב עושה שימוש במנורות מיוחדות, שנדלירים וגם כמובן בסידורי פרחים מיוחדים, בדרך כלל טריים ולעיתים גם מלאכותיים.

אם זאת, יותר ויותר זוגות ובעיקר הכלה רוצים להיות מעורבים בעיצוב האירוע ולבחור את צבעי האירוע, את הפרחים ואת פריטי העיצוב שיתנו את האווירה במהלך החתונה. בין אם מדובר בחתונה שמתקיימת באולם או בגן אירועים מנוסה ומסודר או חתונה שמופקת במקום מיוחד ובאופן פרטי, אפשר לשלב פרחים בעיצובי החללים השונים ולשנות אווירה באמצעותם בצורה קלה ובלי להיכנס להוצאות מיותרות.

למה דווקא פרחים?

פרחים מסמלים ללא ספק רומנטיקה ולכן הם משתלבים היטב בעיצוב חתונות. גם באירועים אחרים ניתן למצוא סידורי פרחים יפיפיים שמעטרים את חלל האירוע, בגלל שפרחים מסמלים חג ושמחה. שילוב של פרחים מספק אפשרות להוסיף צבע לאירוע גם אם בחרתם בצבעים נייטרלים יחסית. באמצעות זרי פרחים שמשלבים בין הצבעים הנייטרלים וכמה פרחים צבעוניים תוכלו להעיר מהשקט כל חלל וליצור מקום מזמין ורומנטי.

בנוסף, העובדה שיש כל כך הרבה סוגים של פרחים שיכולים לשמש לעיצוב אירועים מאפשרת באמת ללכת רחוק וליצור קישוטים יפיפיים באמצעות פרחים בלי להשקיע הון תועפות. זר פרחים פשוט יוכל לעלות בין כמה עשרות שקלים למאתיים שקלים. מחיר שהוא סביר בהחלט כשמדובר בתחום החתונות.

ללא כל ספק פרחים הם חלק בלתי נפרד מעיצוב חתונות בגלל התחושה הרומנטית שהם מעניקים בקלות לכל חלל שבו נערך הטקס. הם מלווים חתונות בכל הדתות ובכל רחבי העולם ומספקים יופי טבעי ולא מלאכותי לכל חופה או קבלת פנים.

לעצב חתונה בעצמכם

אם אתם מתכננים חתונה קטנה וצנועה, תוכלו להוסיף לכל חלל חן ויופי באמצעות פרחים. איך בוחרים את הפרחים הנכונים לחלל שבו אתם עומדים להתחתן? הדבר הטוב ביותר הוא כמובן להתייעץ עם ספק הפרחים שלכם – בין אם מדובר בחנות פרחים רגילה או במשתלה שמספקת פרחים לאירועים. בידקו אילו פרחים עמידים לאורך שעות רבות בתוך אגרטלים, חישבו על צבעים ועל סידורי הפרחים ואל תעמיסו. אם מדובר בחלל קטן בחרו כמה סידורי פרחים בצבעים נייטרלים ועדינים שלא ישתלטו מדי על החלל ואם מדובר בחלל גדול תוכלו להשקיע בסידורי פרחים גדולים וצבעוניים יותר.

תגיות נושא: 
מאמר מקצועי\פרסומי

Add new comment

CAPTCHA

This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

Fill in the blank.

הנצפים ביותר

מאמרים נוספים מאת אבישי חאליסי

.