אימגו מגזין מאמרים

כתב עת בנושאי תרבות ותוכן

טקס חלוקת מענקי מחקר בתחום הליצנות הרפואית התקיים בפקולטה לרפואה בצפת


טקס חלוקת מענקי מחקר בתחום הליצנות הרפואית התקיים בפקולטה לרפואה בצפת
טקס חלוקת מענקי מחקר בתחום הליצנות הרפואית התקיים בפקולטה לרפואה בצפת. צילום חנה ביקל

מענקי מחקר בסך כולל של 575 אלף שקלים הוענקו על ידי קרן אדליס (ADELIS) מצרפת למחקרים מקצועיים בתחום הליצנות הרפואית

טקס חלוקת מענקי מחקר בתחום הליצנות הרפואית התקיים בפקולטה לרפואה בצפת, ביזמת קרן מגי, משותפות פרויקט "רופאי חלום" בישראל, המרכז הרפואי זיו ואגודת הידידים של המרכז הרפואי זיו.

מענקי המחקר בסך 575 אלף ₪, נתרמו על ידי קרן אדליס (ADELIS) מצרפת והוענקו ל-11 מחקרים של חוקרים מובילים מבתי חולים ומוסדות אקדמיים, שנבחרו על ידי ועדה אקדמאית בראשותו של פרופ' ארתור אידלמן. מטרת מענקי המחקר הינה לעודד מחקרים נוספים העשויים להוות פריצת דרך בהכרה בליצנות רפואית כמקצוע פרה-רפואי.

הטקס התקיים במעמד רבקה בוכריס, יו"ר קרן אדליס, ד"ר אוסקר אמבון מנהל המרכז הרפואי זיו, פרופ' אניק רוטשילד חברת הוועדה המדעית ומר יעקב שריקי יו"ר קרן המחקרים ומייסד פרויקט "רופאי חלום".

קרן מגי בשיתוף עם אגודת הידידים של המרכז הרפואי זיו שותפים בהפעלת פרוייקט "רופאי חלום" במרכז הרפואי זיו בצפת, במסגרתו מבקרים בבית החולים ליצנים רפואיים ומסייעים לצוות הרפואי מידי יום מאז שנת 2005.

בסוף שנת 2011 הקימה קרן מגי קרן מחקרים במטרה לעודד חוקרים שונים לחקור את תרומתם והשפעתם של ליצנים רפואיים בפרוצדורות רפואיות שונות מהיבטים שונים ומגוונים. לקרן המחקרים שותפה קרן אדליס שהינה מוסד פילנתרופי, שמטרתו היא רווחתו של העם היהודי בישראל ובגולה ותורמת רבות למחקר הרפואי, חינוך ופעילות של עזרה לקהילה.

אתר מרכז רפואי זיו - http://www.ziv.org.il

צילום טקס חלוקת מענקים - חנה ביקל

משרד יחסי ציבור שולח: 
מאמר מקצועי\פרסומי

Add new comment

CAPTCHA

This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

Fill in the blank.

הנצפים ביותר

מאמרים נוספים מאת יעל שביט תקשורות

.