אימגו מגזין מאמרים

כתב עת בנושאי תרבות ותוכן

גמאל זידאן: פרס המאמר האקדמי המצטיין


ג'מאל זידאן
ג'מאל זידאן מנהל המחלקה האונקולוגית. צילום: חנה ביקל. שולח יעל שביט תקשורות

כבוד למרכז הרפואי זיו

האיגוד הישראלי לאונקולוגיה קלינית ורדיותרפיה העניק את פרס  המאמר האקדמי המצטיין לפרופ' ג'מאל זידאן מנהל המחלקה האונקולוגית

כבוד גדול למרכז הרפואי זיו. בכנס של האיגוד הישראלי לאונקולוגיה קלינית ורדיותרפיה שנערך באילת, הוענק פרס המאמר המצטיין למאמרו האקדמי מקצועי, של פרופ' ג'מאל זידאן, מנהל המחלקה האונקולוגית בבית החולים וראש תחום הוראת האונקולוגיה בפקולטה לרפואה של אוניברסיטת בר-אילן בצפת, תחת הכותרת: "Differences in pathological and clinical features of breast cancer in Arab as compared to Jewish women in Northern Israel".

בכנס הארצי השתתפו מיטב המומחים מישראל ומומחים מובילים מהעולם בתחום האונקולוגיה, אשר הציגו את החידושים החשובים בתחום בשנה החולפת, בהרצאות ודיונים קליניים.

זו הפעם הרביעית בתוך חמש שנים שמאמר של פרופ' זידאן מקבל את פרס ההצטיינות של האגודה.

מהנהלת המרכז הרפואי זיו ברכו את פרופ' זידאן ושותפיו לכתיבת המאמר האקדמי, על הזכייה בפרס היוקרתי וציינו, כי מכון האונקולוגיה בהנהלתו הינו מרכז של מצוינות ועשייה ברמה הגבוהה ביותר.

עוד הוסיפו, כי בימים אלו נעשות הכנות אחרונות לתחילת פרויקט הקמתו של מכון לרדיו-תרפיה במרכז הרפואי זיו, בצמוד למכון האונקולוגי, תוספת אשר תאפשר להעניק לתושבי הצפון את מגוון הטיפולים האונקולוגים כולל טיפולי הקרנה חשובים, שעד כה התבצעו בבתי חולים מרוחקים.

אתר מרכז רפואי זיו - http://www.ziv.org.il

שם מחבר: 
גיל מאור
משרד יחסי ציבור שולח: 
מאמר מקצועי\פרסומי

Add new comment

CAPTCHA

This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

Fill in the blank.

הנצפים ביותר

מאמרים נוספים מאת יעל שביט תקשורות

.