אימגו מגזין מאמרים

כתב עת בנושאי תרבות ותוכן

הסינים עכשיו חוסמים גם את המחשבה


בלפור חקק's picture
דיויד קילגור מחבר דוח קציר דמים ובלפור חקק בעצרת בבית הסופר בפברואר 2008

דיויד קילגור ושולחן הנשיאות סבינה מסג גלעד סלונים ובלפור חקק 2008. תיולום תפארת חקק

מי שחוסם חרות האדם- מגיע גם לחסימת חרות מחשבתו

 אני מלווה זה כמה שנים את המאבק נגד הפשעים של המשטר בסין כנגד מתנגדי המשטר וכנגד מתרגלי הפאלון גונג, והגיעה השעה לגייס תגובה ציבורית נרחבת כנגד המשטר בסין. עוצמתה הכלכלית של סין גורמת להתבטלות של המערב בפניה, ולא ברור איך יקום הכוח שיבלום את הכוחנות של המשטר בסין. עכשיו מתברר שהמשטר החדש בסין חוסם גם את גוגל על שירותי המידע שלו: גוגל- חיפוש וגוגל- מפות, שירותי דואר ואחסון של מידע.

 ההתעללות במתנגדי המשטר

שנים מגיעות ידיעות על התעללות במתנגדי המשטר ובמתרגלי הפאלון גונג. מגיעות ידיעות על עינויים פסיכיאטריים: זו תופעה מזעזעת בחומרתה ובהיקפה, והיא בגידה ב"שבועת הרופאים". כל רופא נשבע לקדושת חיי אדם, וכאן- לנגד עינינו רופאים בתוך המערכת הממסדית שקיבלו עליהם לטפל בבני אדם ולהציל חיים, משתמשים בידע הרפואי שלהם להפר זכויות אדם ולסכן חיי אנוש. עלינו להרים קול זעקה כנגד הזוועה המתרחשת במרכזי המעצרים, במחנות העבודה ובכל מחלקות הטיפול הרפואי שבהתנהגותם ממחישים את הפסוק מספר בראשית: "וַיַרְא ה' כי רַבּה רָעת הָאדם". עלינו לזעוק כנגד רעת האדם ולקרוא לגופים בינלאומיים, שֶיָדעו במקרים אחרים להביא פושעים שחוללו רצח עם לבית הדין הבינלאומי בהאג, לנהוג גם במקרים אלו באותן נורמות, ללא אֵיפה ואֵיפה. אֵין להבדיל בין דם לדם. יש להתגייס כנגד המשטר בסין, כנגד רָעת האדם.

כשהתקיימה האולימפיאדה בסין, קראתי בינואר 2008 בהיותי יו"ר אגודת הסופרים העברים, לא לשלוח ספורטאים לאולימפיאדה זו. כינסנו עצרת בבית הסופר בתל אביב בפברואר 2008 (בהנחיית סבינה מסג), בהשתתפות סנאטור דיויד קילגור , מחבר דו"ח קציר דמים,  וקראתי לממשלת ישראל להחרים את האולימפיאדה בבייג'ין בשל הפגיעה בחפים מפשע.

קישורית: סרט יו טיוב בלפור חקק קורא נגד ממשלת סין ב2008

 

 

ענן פיח מעל בייג'ין

קראתי במאמר על בייג'ין, שהאוויר בבייג'ין לאחרונה רווי בפיח. רצוני ליידע את ראשי המשטר בסין, שהאוויר עכור בארצם לא עקב פיח, אלא עקב קציר הדמים שהם עושים במתנגדי המשטר שם, תוך שתיקה של העולם החופשי. חשוב לדעת שארגון הצלב האדום הבינלאומי אינו מורשה לבקר בסין. ממשלת סין גם אינה מוסרת מידע על השתלות אברים ועל הכנסותיה מכך. המערב מממשיך להתרפס בפני הסינים בשל כוחם הכלכלי, וכידוע כאשר הכסף מדבר, אין מי שבודק לו את שגיאות הדקדוק, ואיש אינו מריח ושואל מדוע  יש לו ריח של פיח.

קישורית: מאמר בלפור חקק נגד ממשלת סין ב2008

אל נשכח: אנו כיהודים חווינו בימי השואה שתיקה כזאת. בתקופת השואה היו סימנים מבשרי רע על הפעילות של המשטר הנאצי ועל הזוועות שהתרחשו תחת פיקודו של ה"פיהרר". מדינות המערב התעלמו, וארתור מורס כתב על כך את ספרו "והעולם שתק". יש להרים קול זעקה גם עתה בעת התחלפות השלטון בסין: הפיח מעל שמי סין יוסר רק לאחר שיופסקו קצירת האברים ממתרגלי הפאלון גונג בעודם בחיים ותופסק כליאת פעילי זכויות אדם. יש להרים קול כנגד העינויים, הרציחות ומחנות העבודה בכפייה, כפי שהדברים מתועדים  בדו"ח "קציר דמים" של סנאטור דיויד קילגור והמשפטן דיויד מטאס. והם כתבו: "כל ההוכחות מצטרפות יחדיו, הן מציירות תמונה מרשיעה שלמה... בהתבסס על הממצאים הידועים לנו כעת, הגענו למסקנה המצערת שהטענות נכונות. אנו מאמינים שהתקיימה בעבר וממשיכה גם כיום תופעה של קצירת אברים בהיקף נרחב ממתרגלי הפאלון גונג נגד רצונם"(דו"ח ינואר 2007).

ה"אפוק טיימס" הפיקו את הספר "תשעת הדיונים" המתעד את פשעיו של המשטר בסין. העדויות מלמדות על קציר אברים  מאנשים ללא הסכמתם לצורך השתלת אברים. האברים נקצרים מאנשים חיים ומועברים מיד למושתלים במרכזי ההשתלה.

 ועכשיו, שעת חסימת המידע

לאחרונה, עקב חילופי השלטון במדינה המצב הורע. המשטר בסין חסם את הגישה לשירותי גוגל השונים כולל חיפוש מידע ושימוש בגוגל- מפות, גוגל דרייב ודואר ג'ימל. על פי התקשורת, גוגל הגיבה: "בדקנו ואין שום תקלה בצד שלנו". אמירה תמימה בלשון המעטה. הנשיא החדש של סין, שי ג'ינפינג, חושש מגל של מחאה עממית, וידוע שכיום רוב ההפיכות העממיות מתרחשות קודם במדיה הדיגיטלית והאלקטרונית. מתברר שבשנים האחרונות סין חוסמת שירותי רשת מערביים באמצעות מנגנון הגנה אלקטרוני המכונה "חומת האש הגדולה של סין". למעשה, המשטר בסין הולך שלב אחר שלב בדרך של ניתוק העם הסיני ממידע על המתרחש בעולם החיצון.

 

דיויד קילגור ושולחן הנשיאות סבינה מסג גלעד סלונים ובלפור חקק 2008

צילום:תפארת חקק

www.hakak-twins.com

 

Add new comment

CAPTCHA

This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

Fill in the blank.

הנצפים ביותר

מאמרים נוספים מאת בלפור חקק

.