אימגו מגזין מאמרים

כתב עת בנושאי תרבות ותוכן

אודות אימגו - מגזין תרבות ותוכן


אתר אימגו הינו אתר תוכן מוביל שעלה לרשת בשנת 2003. בלב ליבו של האתר נמצא מגזין אימגו. מגזין אימגו נועד לספק לגולש הישראלי מקור בילתי נלאה של ידע אשר באמצעותו יוכל הוא להרחיב את אופקיו, להעשיר את עולמו ולהינות מחווית גלישה אינטלקטואלית ותרבותית.

משפט זה מסכם בתמציות את הקו המנחה העובר כחוט השני בין מאמר למאמר במגזין מאז הקמתו – עיסוק במגוון רחב של תחומים המאפשר לגולשים להחכים ולהפיק את המיטב משיטוט בדפי האתר. בהתאם לזאת מדורי המגזין מכילים מאמרים המקיפים מכלול רחב של נושאים החל מאמנות, ספרות ותיאטרון, המשך בהיסטוריה, פילוסופיה, מיתוסים ופולקלור, פמיניזם, צבא וגיאופוליטיקה, מדע וכלה במאמרי ביקורת חברתית ואקטואליה שמטרתם לספק זווית התבוננות נוספת על מציאות חיינו היום-יומית.

בניגוד לאתרי תוכן אחרים, הייחוד של מגזין אימגו הוא בהעדר אג'נדה מכל סוג שהוא, אינטלקטואלית או פוליטית. מגזין אימגו מקבל את כולם. יש בו מקום לדעות מכל קצווי הקשת המחשבתית והפוליטית. מהימים הראשונים להקמתו, הקפידו העורכים והם ממשיכים להקפיד על אובייקטיביות מלאה, כאשר הפרמטרים היחידים לקבלה ופרסום של מאמר הם מעל הכל איכות ותוכן. איכות משמעותה רמת כתיבה גבוהה ועניין לקוראים ותוכן משמעותו הקפדה על עריכה מקצועית. תכנים פוגעניים, הסתה וביקורות אישיות נגד אדם כזה או אחר אינם מוצאים את מקומם במגזין. אנו כעורכים מאימינים בחשיבותה של הביקורת האינטלקטואלית, התרבותית והפוליטית-חברתית. אולם גם ביקורת צריך לדעת לכתוב באופן המכבד את האתר ואת קוראיו.

מאגר הכותבים של אימגו מקיף מגוון של עיסוקים ומקצועות. ניתן למצוא בקרב כותבינו, אנשי אקדמיה, מחקר ורוח, סופרים ומשוררים, פובליציסטים, סטודנטים וכותבים מהשורה שנהנים מפרסום כתביהם מעל דפי האתר של האינטרנט. מגזין אימגו מקבל בברכה כותבים חדשים.

בנוסף למאמרים, מגזין אימגו מכיל מדורים נוספים אשר מרחיבים אופציות הקריאה עבור הגולשים. ניתן למצוא במגזין מדור כתבות המיועד למאמרים קצרים, כתבות, דעות, הודעות על ספרים ואירועי תרבות. כמו כן, המגזין כולל מדור אירועים בעיר המפרסם אירועי תרבות ספציפיים, תערוכות ועוד. לבסוף, ישנו מדור מאמרים מקצועיים שמפרסם מאמרים בנושאים טכנים ועיוניים.

אתר אימגו פותח את שעריו למפרסמים. ניתן לפרסם באתר במגוון אפשרויות במטרה להגיע לקהלי יעד שונים. האתר מספק פלטפורמות פירסומיות נוחות ומושכות את העין ומאפשר רמת חשיפה גבוהה לתכנים שיווקיים. הנהלת האתר מאמינה שניתן לשלב תוכן וידע עם פרסום כאשר אף אחד אינו בא על חשבונו של האחר.

אתר אימגו באמצעות "חברת קידום אתרים P3" מתמחה גם בקידום אתרי אינטרנט והטמעת תכנים במנועי החיפוש. צוות מיומן בעל ידע וניסיון רב שנים משדרג ומקדם אתרים במיטב הטכניקות והשיטות של SEO.

בקיץ 2010, החל אתר אימגו תהליך של עיצוב חדש וייחודי. ההרגשה בהנהלת האתר היתה כי העיצוב הישן מיצה את עצמו, ויש מקום לעיצוב אתרים חדש. למשימה התגייסה חברת עיצוב אתרים צעירה ועדכנית בשם גלור דיזיין. תהליך עיצוב האתרים עתיד להסתיים בסוף הקיץ.

מספר אנשים שוקדים על מלאכת עריכת המגזין,בניית האתר ותחזוקתו השוטפת.

עורכי המגזין: יעקב עיון ותומר ריבל .

עורכת אתר: מירב גולן

תכנות ובניית האתר, 2003-2010: ניסים עינת

ראש צוות תכנות האחראי על בניית האתר (באמצעות מערכת דרופל) מ-2010 –היום: נמרוד גלור

עיצוב אתר 2015: רועי דהן

עיצוב האתר: נמרוד גלור בשיתוף פעולה עם חברת "גלור דיזיין" עיצוב אתרים

קידום אתר: "חברת קידום אתרים דרופוינט".

הנצפים ביותר

.