אימגו מגזין מאמרים

כתב עת בנושאי תרבות ותוכן

רשת יינות ביתן משיקה אתר מכירות באתר הקניות


רשת "יינות ביתן" משיקה אתר מכירות באתר הקניות mysupermarket

הרשת תאפשר לציבור הרחב לבחור את הסל עם המחירים הזולים ביותר ולקבל אותו הביתה מבלי מלבקר בסופר, וזאת באמצעות אתר mysupermarket – אתר השוואת מחירים אשר הגיע ישירות מאנגליה  

 האם עד היום נאלצת לקום מהספה בביתך, לצאת מהבית, לגשת לסופר הקרוב לביתך, להשוות מחירים - והכל כדי לקנות את הסל הזול ביותר ? בקרוב תאפשר "יינות ביתן" לציבור הרחב לבחור את הסל הזול ביותר דרך אתר mysupermarket ולקבל אותו הביתה, וזאת מבלי לבקר בסופר. 

האתר  mysupermarketמאפשר לציבור הרחב להשוות מחירים באינטרנט בין רשתות המזון המובילות, ולקנות את הסל הזול ביותר. השירות שינה את פני הצרכנות בבריטניה ולאחרונה הגיע לישראל. "יינות ביתן" תאפשר בחירה של הסל המיטבי באמצעות השוואה בין רשתות השיווק המובילות בישראל, ובאמצעות האתר להשלים רכישה מלאה של הסל הזול ביותר. המחירים והמבצעים המוצגים באתר מתעדכנים באופן יומיומי.

 בשלב הראשון, מתאפשר לבצע רק השוואת מחירים והדפסת רשימת קניות ב"יינות ביתן". בשלב השני, שיחל בעוד כחודש תתאפשר הזמנה באינטרנט לסניפי מודיעין ואיירפורט סיטי, ולאחר מכן יושלם התהליך בכל סניפי הרשת. 

ערן וידר מנהל השיווק והמכירות ביינות ביתן: "השירות החדש של "יינות ביתן" הוא עוד נדבך בחשיבות ובדגש ששמה לה הרשת, בשיפור השירות לציבור שמחפש כיום את הפתרונות הדיגיטליים והטכנולוגיים, מבלי לצאת מהבית ולהינות מחווית קנייה של המוצרים הזולים ביותר. הרשת שמה לה למטרה לתת לצרכנים לקנות את המוצרים באינטרנט, באותם מחירים זולים שקיימים כיום בסניפים. אנו נמשיך לקדם שירותים דומים לציבור הרחב".

"יינות ביתן" הינה רשת אשר בבעלותה 27 חנויות וסופרמרקטים הפרוסים מאילת שבדרום ועד חדרה שבצפון. הרשת שמה לעצמה למטרה להיות רשת המזון המשפחתית והמשתלמת ביותר, תוך שמירה על שירות אדיב ומקצועי בסטנדרטים גבוהים, חווית קניה נעימה ונוחה, טריות ומגוון מוצרים ללא תחרות. "יינות ביתן" המנהלת את רשת הסופרמרקטים הינה חברה בבעלות פרטית של בני הזוג נורית ונחום ביתן.

כתובת האתר  mysupermarket,

mysupermarket.co.il

משרד יחסי ציבור שולח: 

Add new comment

CAPTCHA

This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

Fill in the blank.

הנצפים ביותר

מאמרים נוספים מאת אורן כוכבי

.