אימגו מגזין מאמרים

כתב עת בנושאי תרבות ותוכן

לוחות גיר כמתקן תצוגה לעסקים


לוחות הגיר הינם אמצעי לשיווק ופרסום בעבור בתי עסק רבים דוגמת בתי קפה, מסעדות, קיוסקים, חנויות בגדים, רשתות קמעונאיות, בתי ספר, כיתות לימוד ובעצם לכל מי שמעוניין לכתוב בגיר לבן או בגיר צבעוני.

לוחות הגיר עשויים מבד אוקומה וצבועים לרוב בצבעי ירוק או שחור ואותם ניתן להשיג במידות וברמות איבזור שונות ,.

הלוחות משמשים להבלטת טקסט או תמונה המצויירת באמצעות גירים וכך יכול מורה בכיתה להבליט משפט חשוב או לכתוב נתונים על הלוח בעוד חנויות ומסעדות ישתמשו בלוח על מנת להבליט מבצע מסוים, לקדם מכירות, לעניין בתפריט היומי או במבצע יומי ועוד.

אחד היתרונות המובהקים של הלוחות הינו עמידותם . הלוח אינו מתכלה וניתן להשתמש בו לאורך שנים רבות ללא צורך בתחזוקה למעט שימוש נכון וניקיון הלוח במטלית לחה או יבשה.

ניתן להזמין לוחות בגדלים שונים וכן לפנות ליצרני לוחות מקומיים על מנת שיתאימו את הלוח לפי גודל נדרש. בכיתה נהוג להתקין את לוח הגיר על הקיר וכך יכולים התלמידים לצפות בלוח בזמן השיעור ולהעתיק למחברותיהם את הנתונים שהמורה או המרצה רושם על הלוח.

בקיוסקים, מסעדות וחנויות נהוג להתקין לוח גיר במקום מרכזי כך שיבלוט לעיני כל מי שנכנס לקנות או לשבת במקום. קיימים לוחות אותם ניתן להניח בחוץ בתליה על עמוד או הצבה על רגליים המותאמות לכך וכך ניתן לקדם את העסק בפני לקוחות ועוברי אורח המסתובבים ברחוב או בקניון.

כיום ניתן להשיג לוחות גיר מעוצבים עם מסגרות מעץ, מסגרות מאלומיניום, מעמדים שונים ואפשרויות תליה שונות. לוח גיר מעוצב הנו אביזר אטרקטיבי ומושך את העין. מסעדות, חנויות ובתי עסק שונים נוהגים לרכוש לוח גיר על מנת להציב אותו במקום בולט וכך להפנות לקוחות אל העסק אשר ממוקם במקום נסתר. הצבה של לוח גיר בעל מסגרת מעץ עבה על מעמד מעוצב ומרשים תביא למשיכת קונים או לקוחות.

לוחות הגיר הינם אמצעי שיווקי זול וקל לתפעול. כל מה שצריך זו מטלית ניקוי וחבילת גירים. ניתן למצוא גם לוח גיר עליו ניתן לכתוב בטושים מיוחדים בדיוק כמו לוחות מחיקים. בעל העסק יכול להוציא את הלוח אשר יושב על מעמד מעץ או מתכת לרחוב או למקום מרכזי בקניון וכך להבליט את העסק באמצעות מבצע כלשהו, הנחה על מוצר, רישום מנת היום עבור מסעדות ועוד. מי שיכול להוסיף לצד הטקסט ציור פשוט וצבעוני יזכה להתעניינות גבוהה יותר.

לוח הגיר התלוי במסעדה או בית קפה משחרר את המלצר מלתת הסבר לכל שולחן מהי מנת היום ומה השף מציע לתפריט היומי. ניתן לכתוב בלוח פירוט של התפריט או במקרה של חנות לפרט לגבי מוצר או שירות כלשהו. הלקוח יכול לעיין במידע ללא צורך בעזרה מהמלצר או עובד החנות.

Comments

לוחות גיר

displays

http://www.מתקני-תצוגה.com/

Add new comment

CAPTCHA

This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

Fill in the blank.

הנצפים ביותר

מאמרים נוספים מאת שרון מררי

.