אימגו מגזין מאמרים

כתב עת בנושאי תרבות ותוכן

כנס מקצועי מיוחד בנושא ייבוא דגים


מעבדת בקטוכם בנס ציונה ערכה כנס מקצועי מיוחד בנושא ייבוא דגים. את הכנס פתח אשר סקלסקי, מנכ"ל בקטוכם, שבירך את יבואני הדגים בישראל ואיחל להמשך עבודה משותפת ופורייה. בכנס נכחו כמה מיבואני הדגים הגדולים בישראל ובניהם 'סטארקיסט', 'דלידג', 'תנובה', 'בלדי', ישראל פלדמן, ג.עופר, 'מאסטר-פוד' ואחרים.

הכנס עסק במגוון רחב של נושאים הנוגעים לתחום המזון בדגים, והעניק ליבואני הדגים עצות וכלים בכל הקשור לתחום בריאות הציבור . ד"ר חנה הרשקו, וטרינרית מתחום הדגה, הציגה את הסיכונים לבריאות הציבור במאכל דגים ואת הדגשים שעל ציבור יבואני הדגים לשים. בהמשך לכך הציגה הילי רפאלי, יועצת למערכות איכות במזון וחקלאות, את נהלי העבודה של ה-HACCP לפיה מנחה משרד הבריאות בטיפול בדגים המיובאים בהקפאה.

עוד קודם לכן הציג עוז מדין , בעל תואר שני בחקלאות וביולוגיה של דגים, את שוק הדגים הסיני האקזוטי והמרתק ביחד עם ההזדמנויות והסיכונים הגלומים בו ליבואן הדגים הישראלי בבואו בקשרי מסחר עם שוק הדגים בסין, וגרר קולות התפעלות ותגובות ממשתתפי הכנס.
את הכנס סיכמה ד"ר עינת שרון, מנהלת תחום כימיה של מזון, בסקירת הבדיקות שמבצעת מעבדת בקטוכם בדגים שמקורם בייבוא ובדגים בכלל. ד"ר עינת שרון ציינה את עובדי המעבדה המוכרים על-ידי משרד הבריאות לבדיקות כימיות בדגים והציגה בפניהם את שיטות הבדיקה, הנעשות בעזרת המכשור המתקדם של מעבדות בקטוכם.

אתר מעבדת בקטוכם: www.bactochem.co.il

Add new comment

CAPTCHA

This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

Fill in the blank.

הנצפים ביותר

מאמרים נוספים מאת nimrod

.