אימגו מגזין מאמרים

כתב עת בנושאי תרבות ותוכן

שמלות כלה במידות גדולות – ליהנות ממבחר נהדר של אפשרויות


דודי שרון's picture
חתן וכלה

המודעות הרבה לצורך בביגוד, המתאים לכל גזרה ולכל מידה, הביא מעצבים ומעצבות בכל הארץ, וגם בעולם כולו, לעצב ביגוד בהתאמה אישית, לרבות בגדים במידות גדולות שהם מסוגננים ויפים לא פחות. לכלה, בעלת הקימורים ובמידה גדולה, מוצעות כיום מבחר נהדר של שמלות כלה במידות גדולות. אלו הן שמלות מושקעות ומקסימות, שמלות המשלבות, בחלקן, אלמנטים מרהיבים ובדים מסוגים שונים. מתחתנת בקרוב ותוהה איך למצוא את השמלה המושלמת עבורך? כאן, תמצאי 4 טיפים, שיעזרו לך לאתר את השמלה הנכונה לך:

הדגישי את האזורים היפים, כסי את הפחות מוצלחים

לכולנו, גברים ונשים כאחד, וללא קשר למידה שלנו או למשקל, ישנם אזורים מוצלחים יותר בגוף ואחרים פחות. כשאת מחפשת שמלת כלה במידה גדולה, וודאי שהשמלה שבחרת מדגישה את החלקים היפים בגופך ומסתירה חלקים פחות מוצלחים. אזור המחשוף למשל, ובמיוחד אצל נשים מלאות וגדולות יותר, הוא אזור שכדאי להדגיש ואפשר לעשות זאת על ידי בחירת שמלת כלה עם מחשוף גדול ואולי גם בשילוב עם שרשרת עדינה ויפה. גם המותניים הם אזור מוצלח מאד וכדאי ששמלת הכלה הנבחרת תהיה מעט צמודה באזור הזה ורפויה יותר באזור הירכיים, למשל.

אל תתפשרי על איכות הבד

נכון, שמלת הכלה שבחרת תשרת אותך ערב אחד בלבד, אולם, גם כאן כדאי שתשימי דגש רב על איכות הבד. ישנן כיום שמלות כלה במידות גדולות העשויות ממגוון של בדים. חלק מהם איכותיים מאד וחלק פחות (בדומה לכל השמלות האחרות). בד איכותי יהיה נעים הרבה יותר על הגוף, יאפשר לך להתנועע בחופשיות במהלך האירוע ולהרגיש הרבה יותר בנוח עם עצמך. גם אם המשמעות לכך היא הוצאה כספית גבוהה יותר, אל תתפשרי!

קחי אתך למשימה חברות או בנות משפחה

מציאת שמלת כלה, ולא משנה באיזו מידה, היא משימה לא קלה. השפע עשוי לבלבל, הצרכים לא תמיד מוגדרים במדויק ובכלל, לא כל אחת יודעת למצוא לעצמה את מה שמתאים. ולכן, וכדי לעבור את זה בשלום ולמצוא את שמלת הכלה שתלווה אותך ביום המרגש בחייך, קחי אתך לדרך אימא, אחות או קרובת משפחה שאת סומכת עליה או אולי חברה טובה (או כמה). חוות הדעת שלהן תעזור לך לבחון בצורה נכונה יותר את האפשרויות, לבדוק מה מתאים יותר ומה פחות ולאתר מכל המגוון את המושלמת עבורך.

פני למתמחים בכך

רוב המעצבים מציעים כיום טווח רחב מאד של מידות לשמלות הכלה, אך יש ישנם את אלה, המתמחים בעיקר במידות גדולות. אם חשוב לך שילוב נכון בין יופי וסטייל לבין איכות, פני למעצבים ולמעצבות המציעים לך שמלות כלה במידות גדולות, מתוך הכרות של הנשים המלאות יותר, של מבנה הגוף הגדול ושל הצורך של כל אחת ואחת להראות הכי טוב שאפשר ביום החתונה.

תגיות נושא: 
מאמר מקצועי\פרסומי

Add new comment

CAPTCHA

This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

Fill in the blank.

הנצפים ביותר

מאמרים נוספים מאת דודי שרון

.