אימגו מגזין מאמרים

כתב עת בנושאי תרבות ותוכן

קונצרט חלילים לילדים והורים


צילום: אילן בר, באדיבות: הילה קומם
צילום: אילן בר, באדיבות: הילה קומם

חדש בעיר ימים נתניה : "הקסם של החלילים" - קונצרט בסלון לקטנטנים

קונצרט חלילים לילדים והורים שוקו, קפה ומאפה
עם אמנית החלילים חפציבה זר אביב
שבת 17.6 בשעה 11:00
זלמן שז"ר 7 עיר ימים נתניה
כרטיסים ב 70 שקלים  בקישור ובטל.  050-5745636

ידוע כי צלילו של החליל מהפנט כמו באגדה הידועה על החלילן מהמלין שסחף את כל העכברים של העיר באמצעות חלילו לים. ואכן גם בקונצרטים שהיא עורכת בסלון שעיצבה בביתה מול הים  בעיר ימים, צליליה של אמנית החלילים חפציבה זר אביב אכן סוחפים מבוגרים וילדים כאחד. לאור הצלחת הקונצרטים החברתיים שהיא מקיימת בסלון, היא הבינה כי גם לילדים ולנכדים שלנו מגיע אירוע מוזיקלי תרבותי אינטימי הפותח צוהר עבור הילדים בגילאי 3-6 לעולם החליל הקסום שלה. וכמו שמתרחש עם קהל המבוגרים, מובטח שהחוויה שהיא יוצרת תלך עם ילדיכם גם לאחר סיומו של הקונצרט .

הקונצרט הפותח נקבע לשבת ב11:00 בבוקר, עם שוקו,קפה ומאפה. ואתה ינגן הפסנתרן דן דויטש
דרך וויוולדי, באך, שומן, סן סאנס ומלחינים אהובים אחרים, חפציבה זר אביב תגיש  את סיפורי החלילים ותבצע את המנגינות אותן היא שוזרת במסעות דמיון ותנועה תוך שהיא מקפידה על תלבושות ואווירה מהודרת .
"ותרו על הקניון, בואו לחוויה מוסיקלית בסלון", היא אומרת.

  חפציבה זר אביב, ילידת נהריה בת למשפחה מוסיקלית מיוחדת. שני הוריה עסקו בחינוך וגידלו 6 ילדים שכולם היו נגני כלי נשיפה מקצועיים. כל חייה סבבו סביב החליל ,והיא דבקה בו מאז הייתה בכתה א'. מאז ועד היום התפתחה והתמחתה בנגינה על כ- 20 סוגי חלילים וחליליות הקימה ומנהיגה הרכבים מצליחים בתחום הקלאסי ומוסיקת העולם. היא היחידה ממשפחתה שעוסקת כיום בתחום כמוסיקאית (כסולנית וכמנהלת מוסיקלית). האחים שניגנו בעבר בתזמורות קלאסיות עשו הסבה לתחומים אחרים ועוסקים במוסיקה באופן חלקי.

חפציבה החלה דרכה כנגנית קלאסית בתזמורות סימפוניות לצד יוזמות וניהול פרוייקטים מוסיקליים ,בעבר ייסדה וניהלה  שני קונסרבטוריונים בשרון ומנהלת כיום את הקונסרבטוריון העירוני בזכרון יעקב, ניהלה פסטיבלי מוסיקה גדולים בארץ (פסטיבל "מוסיקה על המים" במרינה בהרצליה, "פסטיבל קלאסי בפארק" סדרת "קלאסי פוגש עולם ואמן במרכז חייק לאמנויות ביפו ,סידרת מוסיקאיות חובקות עולם בנתניה ועוד)  צברה ניסיון רב כסולנית על במות והשתתפה בסיבובי הופעות ובפסטיבלים בארץ וברחבי העולם עם הרכבים ותזמורות איתם הופיעה בגרמניה, ארה"ב, ברזיל, אתיופיה, צרפת, הולנד, ארגנטינה ועוד.  
חפציבה יצרה מופעים מגוונים, קלאסיים ופיוזן, והיא מופיעה איתם בהצלחה בישראל ובחו"ל. היא הוציאה עד היום שלושה אלבומים ובחודש זה יצאה לקמפיין "הדסטרט" לדיסק חדש ומקורי "נשמה מזרחית".

תגיות נושא: 

Add new comment

CAPTCHA

This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

Fill in the blank.

הנצפים ביותר

מאמרים נוספים מאת הילה קומם

.