אימגו מגזין מאמרים

כתב עת בנושאי תרבות ותוכן

ואז החליטו לשגר מגה טיל לחלל


תאריך פרסום קודם: 
2004

הם כתבו על הסנפירים: "ושבתי אני ואראה את כל העשוקים אשר נעשים תחת השמש, והנה דמת העשוקים ואין להם מנחם. ושבח אני את המתים שכבר מתו מן החיים אשר המה חיים עדנה, וטוב משניהם אשר עדיין לא היה, אשר לא ראה את המעשה הרע אשר נעשה תחת השמש" (קהלת ד' 1')

ואחר מילאו את חלל הטיל, שגובהו היה כגובה בניין בן חמישים ושתיים קומות, חומר נפץ הודף, ממין משובח ביותר, פלסטי, עוצמתו חזקה בעשרות מונים מחומר הנפץ הישן ובכוונה תחילה לא השתמשו בנשק גרעיני כי כל מטרתם הייתה רק לזעוק ולהתריע וכמובן עוצמה גרעינית מסוג זה יש בכוחה לזהם את כל חלל היקום בנשורת גרעינית ואיש לא יידע כיצד יסתיים הדבר.

והיעד - קבוצת הכוכבים אדורמדה ששם לפי הסברה מצוי הכל יכול. ואומנם שיגור טיל מסוג זה בימים עברו יכל היה להמשך מיליוני שנים אולם בעזרת הטכנולוגיה העכשווית האולטרה אורית שפיתח האדם, ניתן לקצר זאת למספר חודשים כאמור תוך שימוש באמצעים הסופר וירטואליים.

ומדוע משוגר טיל אימתני מסוג זה לחלל? נגדשה סאת הסבל בעולמינו המיוסר, לא ניתן כבר להמשיך את קיומם הרגיל של החיים הללו. ללא התערבות כל שהיא מצד הכל יכול.

המלחמה הגדולה האחרונה, שבו מיליוני ילדים נשים וגברים עונו והושמדו ומיליונים נוספים נהרגו בשדות הקרב ואחרים נותרו חסרי כל ולאחר מכן, המלחמות הקטנות בין ארצות שונות שהוספו עוד דם לנחל האימה הנצחי.

המלחמות הללו שאליהם נשלחים ילדים צעירים, כמעט עוללים ע"י פוליטיקאים ערמומיים וציניים ואשי דת צבועים, לשמש בשר תותחים אנושי במאבק כוחני דתי כלכלי שלעולם לא יפתר. מי יעמוד למול העיניים התמימות של החיילים הצעירים שבמסירות ואהבה מקריבם את היקר מכל - החיים בעבור, הבל הבלים קלישאיים שלאחר מספר שנים איש לא יזכור את הסיבות לכך.

וכן, המחלות ובעיקר המחלות הנגיפיות הללו שפוגעות במיליוני אנשים ואין כל תרופה והחלמה, תינוקות בני יומן מורעלים מרגע לידתם ודועכים ביסורים קשים עד יום מותם ולמרות זאת היצרים של הבריות כה חזקים שבעבור דקה דקותיים של תענוג הם מפקירים את חייהם וחיי יקיריהם למוראות המגפה. וגם המחלות האחרות שאיש עדין לא מצא להם תרופה: הסרטן הממאיר האוכל אל הגוף החי באכזריות מרובה והאדם נותר בסבלו הרב, השיתוק, השבץ, העיוורון, הניוון ועוד. אין סוף מחלות קשות שרבים מאחיינו בני האדם מתייסרים בהם ועדיין לא נמצא להם מזור.  

וגם הניצול הכלכלי והציני של חמישית מהעולם השבע (ברובו) את ארבעת החמישיות הנותרים הכוונה לילדים הרכים העובדים ארבע עשרה שעות ויותר עבור מספר דולרים עלובים ותופרים נעלי ספורט כדי להעשיר את בעלי המניות של החברות הגלובליות ואחיותיהן הצעירות של נערים אלו, מוסרות גופן הרך לתאוותיהן של הסוטים הקשישים בעלי הממון וכך מקצרות את חייהן ע"י חשיפה למחלות ולטומאה.  

וגם כל אחינו החלשים המתמכרים לסוגי הסמים וכל ישותן העלובה מתמקדת בכיצד להשיג את המנה הבאה כשהם שוכבים בזוהמה ומקריבים חייהם עבור תרכובת כימית שברוני הסמים החדירו לדמם תמורת הרווח העצום הטמון בכך.

ובל נשכח את כל אותן הנערות היפות שבעבר, שהזמן כיום הטביע חותמו בהן וגופן היפה הזקין ובלה עד כי איננו דומה כלל ליופיים הקדם, על משכב בלילות מתייסרות הנשים המבוגרות ומחכות לנס שישיב להן את עלומיהן ושאר בני האנוש צופים יום יום בקיצם אשר אכזריות הזמן קוצב להן ואין כל מנחם ואין כל נחמה.

מגילות מגילות מקלף משובח נכתבו כל אותם המצוקות, הדווים, הצרות, הסבל, העוני, המחלות, הקנאה, הרשעות ועוד ועוד והושמו בתוך דפנות הטיל לקראת השיגור, ולבוסף שוגר הטיל ואט אט נעלם בשמי התכלת הרוגעים.

עברו תשעה חודשים, הכל על פי התחזיות של המדענים המבריקים וביום ובשעה המצופה שקט כל העולם בדממה מוחלטת וכעין רעם חלש נשמע בחלל ואז ידעו בני האדם כי התרעתן הגיעה לידעה.

כולם חיכו, נושאים עיניהם כלפי השמים ובחלל השמים נראו לפתע אותיות הדומות לעשן המותיר אחריו מפלטו של מטוס הסילון אלא שהן היו הרבה יותר גדולות וצבען טורקיז בהיר וכך היה כתוב בשמים: "בני אנוש עלובים וטיפשים, צאו וקיראו את כתביו של עמיתכם החכם שפינוזה ואזי תבינו כי רצוני וחוקיות הטבע זהים הם וכל טרוניותכם וצעקותיכם אינם נובעים מעריצותי ורע לבבי. בעולמכם הכל צפוי אך אין בו תכלית. על כל הפנים אינני מתעסק בשטיות הקטנוניות שלכם "טוב ורע" אלא במלוא טבעו של האין - סוף וניצחיותו את האידיאלים והתפילות הזולות שלכם השאירו לבתי התפילות שלכם שם זה יחל ושם זה יגמר…". 

Add new comment

CAPTCHA

This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

Fill in the blank.

הנצפים ביותר

מאמרים נוספים מאת דב ויגיסר

.