אימגו מגזין מאמרים

כתב עת בנושאי תרבות ותוכן

מקומות עבודה חדשים במפעל חדש של חברת מיטרוניקס Maytronics


מפעל מיטרוניקס בגן התעשייה דלתון (התמונה באדיבות יעל שביט - תקשורות)
מפעל מיטרוניקס בגן התעשייה דלתון (התמונה באדיבות יעל שביט - תקשורות)

עוד 100 מקומות עבודה חדשים במפעל חדש של חברת מיטרוניקס Maytronics)) שנחנך בגן התעשייה דלתון של התעשיין סטף ורטהימר

 בתקופה זו בה נלחמים ראשי הרשויות בפריפריה להשגת תקציב ממשלתי לפיתוח מקומות פרנסה, חנכה חברת מיטרוניקס Maytronics)) מפעל חדש, לייצור רובוטים לניקוי בריכות שחייה- לייצוא , בגן התעשייה דלתון של התעשיין סטף ורטהימר.

 אריה דהן, מנכ"ל גני התעשייה של סטף ורטהימראומר כי כניסת חברת 'מיטרוניקס' לגן התעשייה דלתון, תגדיל את כמות המועסקים באזור שאינו עתיר במקומות עבודה. דהן אומר,כי נכון להיום גויסו כבר 50 עובדים והצפי הוא להעסיק בחברה 100 עובדים.הוא הודה למנכ"ל מרכז ההשקעות וראשי הרשויות באזור על הסיוע להקמת המפעל. 

נחום איצקוביץ, מנכ"ל מרכז ההשקעותאמר: "אני מכהן בתפקידי במרכז ההשקעות כבר 3 שנים וזהו המפעל הראשון המשתמש במונח 'ציונות' כמונח להחלטה להקים מפעל בפריפריה הצפונית וזה מאוד מרגש אותי. אנו נמשיך לסייע למפעלים בצפון ובנגב. אני מאחל לחברת 'מיטרוניקס' שהרובוטים המשוכללים שלה יצללו עמוק בבריכות בעולם ושהחברה תנסוק מעלה מעלה לגבהים והשיגים". 

אייל טרייבר, מנכ"ל חברת מיטרוניקס אמר בטכס החגיגי: "הקמת המפעל בדלתון היא צומת דרכים מאוד משמעותית לחברה, שכן נפתחת לנו דרך לקחת את החברה מבחינת היכולות שלה למקומות גבוהים יותר. מעבר להגדלת כושר הייצור, מיטרוניקס עושה קפיצת מדרגה ניהוליתתפעולית חשובה במעבר לייצור בשני מפעלים שתתמוך בהתפתחות העתידית ארוכת הטווח.לצד השיקולים העסקיים שהביאו אותנו להחלטה על הקמת המפעל, אנחנו גם גאים על ההחלטה להקים את המפעל הזה בישראל, בפריפריה ולתרום ליצירת מקומות עבודה. אנחנו שמחים וגאים להגדיל את התעסוקה בצפון".

חברת 'מיטרוניקס'נוסדה בשנת 1983 בקיבוץ יזרעאל, כאשר 65% בבעלות הקיבוץ. החברה מפתחת ומייצרת רובוטים אלקטרוניים לניקוי בריכות. מאז הקמתה מתפתחת החברה ומשווקת את הרובוטים המשוכללים ביותר מ-50 מדינות בכל רחבי העולם.בבעלות החברה חברות בת בארה"ב, צרפת ואוסטרליה.ל'מיטרוניקס' שלושה תחומי פעילות המדווחים כמגזרים עסקיים:רובוטים לבריכות פרטיות

המהווים כ-76% ממכירותיה,רובוטים לבריכות ציבוריות (בתי מלון, מרכזי ספורט ובריכות אולימפיות) ותחום מוצרי בטיחות ומוצרים נלווים לבריכות,בהם: כיסויים אוטומטיים, אזעקות להגנה מטביעה וכדומה.

רוב מוצרי החברה, 98% משווקים לחו"ל.מיטרוניקס מציעה מגוון רחב של רובוטים המתאימים לכל סוגי הברכות שקיימות היום בעולם. להערכתה בתחום הבריכות הפרטיות היא מחזיקה בכ- 39% מהשוק העולמי.

מיטרוניקס דיווחה השבוע על תוצאותיה לרבעון השלישי של שנת 2016, בהן הציגה גידול בשיעור של 24% במכירות וקפיצה בשיעור של 68% ברווח התפעולי.

מכירות החברה בתשעת החודשים הראשונים של השנה הסתכמו לסך של כ- 498.5 מיליון שקלים, גידול בשיעור של 19% והרווח התפעולי הגיע לסך של כ- 109.8 מיליון שקלים, עלייה של 25% לעומת התקופה המקבילה אשתקד. מניית מיטרוניקס נסחרת במדד ת"א 100 לפי שווי של 1.4 מיליארד שקלים, לאחר עלייה של 40% מתחילת השנה.

טכס הפתיחה נערך בהשתתפות מנכ"ל גני התעשייה של סטף ורטהימר אריה דהן, מנכ"ל מרכז ההשקעות נחום איצקוביץ, ראש מועצה אזורית מבואות חרמון בני בן מובחר, ראש מועצה אזורית מרום הגליל עמית סופר, מנכ"ל אזור התעשייה דלתון ללו וילנסקי, יו"ר דירקטוריון מיטרוניקס יונתן בשיא, מנכ"ל חברת מיטרוניקס אייל טרייבר, מנהל המפעל בדלתון גיא ליפשיץ, חברי קיבוץ יזרעאל ועוד.

משרד יחסי ציבור שולח: 
מאמר מקצועי\פרסומי

Add new comment

CAPTCHA

This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

Fill in the blank.

הנצפים ביותר

מאמרים נוספים מאת תקשורות

.