אימגו מגזין מאמרים

כתב עת בנושאי תרבות ותוכן

יעל קפיטולניק- המיטב


יעל קפיטלוניק, שולחת: הילה קומם
יעל קפיטלוניק, שולחת: הילה קומם

אחרי סיבוב הופעות בארה"ב וקנדה, יעל קפיטולניק מגיעה למודיעין עם המיטב

הופעת יחיד שכולה סיפורים אישיים מהחיים

שילוב של סיפורים חדשים, עם סיפורים ותיקים ואהובים . יעל מספרת כיצד הגשימה בגיל מבוגר חלום ילדות בזכות כוח רצון, התמדה ופריצת גבולות. המופע שזור בבדיחות וסיפורים קומיים על זוגיות של פעם, ילדות אחרת, אמונות תפלות, הבדלי תרבויות, יצירתיות ועוד הפתעות 

 יעל קפיטולניק, אמנית, מספרת סיפורים וסטנדאפיסטית, בוגרת ביה`ס לאומניות הסיפור `בית אריאלה` וסדנאות למספרי סיפורים. 

אמפי היכל התרבות מודיעין, עמק דותן 49
יום ג' 9.1.16 בשעה 20:00
מחיר כרטיס 60-75 ₪. בטל. 08-9737333 שלוחה 1

אי אפשר לפספס את יעל קפיטולניק, נוכחותה ממלאת את המקום. היא אינה רואה מחסומים, לא של גיל או קשרים, וכמי שהחלה להופיע בעשור השביעי לחייה, כבשה את אמריקה בעשור השמיני. באחרונה שבה משני סיבובי הופעות בארצות-הברית בקנדה. היא הופיעה בניו-יורק, ניו-ג'רסי, וושינגטון מיאמי וטורונטו וזכתה לפרסום ושבחים. עם חוויותיה מארצות הברית, חידושים והפתעות מחיי הנכדים ועם חיי הרווקות החדשים, היא מעלה מופע חדש ובו סיפורים חדשים וישנים, כשבמרכז תמיד סיפור חייה והצלחתה, למרות המכשולים. "אני מעניקה לאנשים תקווה להצליח עם חלומותיהם, וזה הדבר הכי חשוב לי"" היא אומרת.
יש שמכירים את בעלה אהרון (קפי) קפיטולניק, קפטן של קבוצת הכח מכבי עמידר רמת-גן, שחקן בנבחרת ישראל ומאמן כדורגל. קפי שהלך לעולמו לפני שנתיים. מעטים יודעים עד כמה היה קפי עזר כנגדה: מיחצ"ן ועד לאמרגן ורואה חשבון.
המשך הפעילות והמסע לארצות-הברית הם הצלחה נוספת שהיא רושמת, כשהיא לקחה לידיה את כל מה שעשה קפי ז"ל כדי לקדם אותה. הכל החל במסיבת הפתעה שערך ליום הולדתה ה- 50 ובה התגלה לכולם כשרונה הקומי המיוחד. וכאמור המשיך עם ניהול אישי, תמיכה ועידוד. שהרי מאחורי כל קומיקאית מצליחה נמצא בעל מפרגן.
"לרגע לא הפסקתי", מספרת קפיטולניק. "להיפך, אני מרגישה שקפי משגיח עליי מלמעלה והוא שלח אליי את הקריירה הבינלאומית. 

תגיות נושא: 

Add new comment

CAPTCHA

This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

Fill in the blank.

הנצפים ביותר

מאמרים נוספים מאת הילה קומם

.