אימגו מגזין מאמרים

כתב עת בנושאי תרבות ותוכן

מדוע אנו זקוקים להובלות קטנות?


דודי שרון's picture
משאית הובלות

בואו נדבר רגע על מעבר דירה בתל אביב - אחת הערים המבוקשות בעולם על ידי סטודנטים, זוגות צעירים, משפחות ובה מתגוררת גם אוכלוסייה ותיקה שנהנית מכל מה שיש לעיר להציע - חיים עשירים, איכותיים ומלאים ברמה גבוהה. בין אם אנו עוברים לדירה זמנית בתקופת התואר הראשון באוניברסיטה ובין אם מדובר בדירה בה אנו מתכוונים להעביר לפחות כמה שנים, עלינו לחשוב היטב על כל שלבי המעבר ולבחור חברת הובלה שתתאים לצרכים שלנו. אם עדיין לא שמעתם על חברת הובלות קטנות בתל אביב, הטקסט הבא יספק לכם את כל המידע הרלוונטי לנושא.

מהי הובלה קטנה?
הובלה קטנה היא סוג של הובלה המאפשרת לנו להעביר מספר ארגזים בודדים או מספר רהיטים/מכשירי חשמל, בהתאם לצורך. הובלה קטנה יכולה להיות גם הובלה בה אנו מעבירים אך ורק פריט אחד המאופיין במשקל גדול אותו אין אנו יכולים להעביר בעצמנו כמו למשל ארון בגדים רחב ידיים או פסנתר. בשונה מהובלה רגילה, הובלות קטנות נחשבות להובלות המתבצעות תוך זמן קצר ובמחיר זול בהרבה. אם תבחרו בחברת הובלות הפועלת באזור תל אביב והסביבה, תצליחו לקבל את הצעת המחיר הטובה ביותר שכן זה אזור הפעילות שלה. לעתים, במצבים בהם יותר מאדם אחד עובר לעיר, ניתן לחבר שתי הובלות ביחד ואז להנות ממחיר נמוך אפילו יותר.

למי זה יכול להתאים?
להתאים לסטודנטים שעוברים דירה בפעם הראשונה בחייהם, לחיילים משוחררים שעוברים לעיר הגדולה, לזוגות צעירים שאין להם הרבה רכוש או לאנשים שמצליחים להעביר את רוב הדברים שלהם לבד, ממש בעצמם עם רכב מסחרי גדול או בעזרת חברים, זאת פרט לכמה פריטים גדולים וכבדים בודדים.

הובלות קטנות בתל אביב - בחירה המוזילה את עלות המעבר
הרי גם ככה המעבר לאחת מהערים היקרות בעולם אינו פשוט מבחינה כלכלית ולכן עם חברת הובלות קטנות בתל אביב ניתן להוזיל משמעותית את מחיר המעבר. בשיטת ההובלה הקטנה המחיר נקבע לרוב על פי כמות הדברים אותם אנו מעבירים, גודלם, משקלם ולא על פי מחיר הנקוב מראש. לכן, כאשר אתם מעבירים מקרר, מכונת כביסה ושולחן כתיבה למשל המחיר יהיה זול בהרבה בהשוואה למחיר שתקבלו מחברת הובלה רגילה הפועלת בשיטה המסורתית - שיטה המתמחרת את מחיר ההובלה על פי סכום נקוב שנקבע לרוב על פי מרחק ולא על פי תכולה. אותן חברות שפועלות בשיטה הישנה משכללות בתמחור שלהן את מחיר הדלק, הביטוח של המשאית, המשכורת של המוביל - הוצאות שנופלות עליכם הצרכנים בעוד עלויות התפעול של חברת הובלות קטנות בתל אביב נמוכה בהרבה ועל כן אתם נהנים ממחיר זול ואטרקטיבי, מחיר שאינו פוגע בטיב השירות, באיכות ההובלה ובלוח הזמנים.

הובלות קטנות בתל אביב  - בכל זאת שווה לבדוק!
טרם אתם בוחרים חברת הובלות בתל אביב שווה לבדוק כמה חברות במקביל. בשיחה הראשונית חשוב מאוד לציין בפני נציג השירות מאפייני הובלה חריגים כמו פירוק/הרכבה של רהיטים, דירות ללא מעלית בקומות גבוהות וכדומה. במידה ואתם סטודנטים, שווה לציין את זה, יש חברות שמעניקות הנחה משמעותית. בנוסף, כדאי לבדוק שהחברה איתה אתם מעוניינים לסגור אכן אמינה ומספקת שירות מקצועי, זאת ניתן לעשות על ידי איסוף המלצות.

מאמר מקצועי\פרסומי

Add new comment

CAPTCHA

This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

Fill in the blank.

הנצפים ביותר

מאמרים נוספים מאת דודי שרון

.