אימגו מגזין מאמרים

כתב עת בנושאי תרבות ותוכן

למה כדאי לרכוש דירות יוקרה בנווה צדק?


דודי שרון's picture
דירות יוקרה בנווה צדק

כאשר החלטנו לעבור דירה ולשדרג את איכות החיים שלנו התחלתי לחפש אזורי  מגורים אטרקטיביים. עברתי באזורים רבים בארץ מצפון השרון ועד דרום רחובות, כשאני מחפש דירות יוקרה מפנקות במיוחד.
אחרי כמה חודשים של חיפושים קדחתיים, אחרי שבדקתי את ציציותיהם של נכסים רבים בארץ מצאתי שעבורי ועבור משפחתי נווה צדק היא המקום האידיאלי ושם רכשתי את הדירה.
את השיקולים והסיבות שהנחו אותי לקנות נכס יוקרה בנווה צדק אפרט ממש עכשיו.

חיפשתי להיות במרכז הארץ אך לא במרכז הקלחת התל אביבית. מקום העבודה שלי ושל אשתי הוא תל אביב והיה לנו די ברור שלא נתרחק ממנה יתר על המידה. אנחנו אוהבים את תל אביב אבל כבר התבגרנו (יותר נכון הזדקנו) ואנחנו לא רצים לכל מסיבה או הופעה. רצינו להיות באזור תל אביב אך לא ב"צנטרום של הפיילה". נווה צדק ממוקמת ביפו והיא במרחק קצר יחסית מהמרכז התל אביבי השוקק כף שהמיקום שלה אידיאלי עבורנו.

אני צרכן תרבות מושבע. אנחנו יוצאים כמעט כל שבוע לאיזה קונצרט, מופע מחול, גלרית אמנות, מוזיאון, תערוכה, הצגה או סרט. מהבחינה הזו נווה צדק היא פשוט גן עדן, גן עדן לחובבי תרבות. בשכונה עצמה יש מגוון מקומות נפלאים, ביניהם ניתן להזכיר את: בית הסופרים – מוזיאון נחום גוטמן, מרכז סוזן דלל, בית רוקח, גלריה ארמנו טדסקי, גלריה טבי לאמנות, גלריית ארטסטיישן, המרכז האתני הרב תחומי ענבל ועוד שפע של מסעדות יוקרה, פאבים, ברים ובתי קפה.

עוד סיבה שבעטייה אני ממליץ לחפש דירות יוקרה בנווה צדק היא האווירה בשכונה. אין לאווירה ששוררת שם אח ורע בשום אזור אחר בארץ. שכונת נווה צדק מספרת את סיפור בניית מדינת ישראל. היא עברה תהפוכות רבות במהלך השנים, משגשוג לדעיכה ומהזנחה לפריחה מחודשת. השכונה היא פיסת היסטוריה ציונית ונראה שמצליחים לשמר בשכונה בהצלחה יתרה את הישן בד בבד עם בניית החדש. יש מרקם אוכלוסיות מגוון ותחושה מיוחדת במינה, תחושה שחש אותה מיד כל מי שמסתובב בה.

מגוון סוגי הנכסים בנווה צדק הוא עוד סיבה טובה לרכוש שם נכס יוקרתי. יש מגוון דירות יוקרה בנווה צדק: יש פנטאהוזים, בתים צמודי קרקע, דירות במגדלים ועוד. יש דירות עם נוף לים ובתי יוקרה עם גינות מטופחות, יש אזורים שקטים יותר ויש אזורים תוססים יותר בשכונה. כל מה שנותר זה רק לבחור מה הכי מתאים לנו.

איכות ההון האנושי בשכונה. כפי שציינתי שכונת נווה צדק עברה לא מעט תהפוכות במהלך השנים, אך מאז שנות ה-80 של המאה ועשרים נמצאת השכונה במגמת התחדשות. הרנסנס הזה מושך אל השכונה הון אנושי איכותי ומשובח ומעניק לנו הזדמנות לחיות בקרבת אנשים טובים, ביניהם אנשי רוח, סופרים, משוררים, אמנים, מוסיקאים, אנשי עסקים ויזמים.

מאמר מקצועי\פרסומי

Add new comment

CAPTCHA

This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

Fill in the blank.

הנצפים ביותר

מאמרים נוספים מאת דודי שרון

.