אימגו מגזין מאמרים

כתב עת בנושאי תרבות ותוכן

הסיבות בגללן נשים רווקות נמשכות לגברים נשואים


אביגיל אגלרוב's picture

אוגוסט 2015 היה חודש קשה לאהבה. האקרים פרסמו נתונים מ'אשלי מדיסון', אתר הכרויות שנוצר במיוחד עבור אנשים נשואים המחפשים שותפים לבגידה בבני זוגם. עם למעלה מ-32 מיליוני הזהויות שגילו המשתמשים, סביר להניח שהתקבלה תחושה מאוסה לפיה כל הגברים רוצים לבגוד. אז האם יש משהו בנוגע לטבעת הנישואין שגורמת לאדם להיראות יפה יותר, חכם יותר, מצחיק יותר ורצוי יותר?

הם כבר הוכיחו שהם מוכנים ומסוגלים להתחייב. אם תלונת הקלישאה הנפוצה ביותר של נשים לגבי גברים והיכרויות הם שהם מתנגדים להתמסדות, הן נמשכות למישהו שכבר התחייב באופן חוקי. הוא הפגין יכולת מחויבות. כמובן שקיימת בעיה גדולה כאן: אם הוא מוכן לבגוד פעם אחת, אין שום ערובה לכך שלא יבגוד שוב.

הם לכאורה מבוגרים. מבחינה סטטיסטית, גברים נשואים נוטים יותר להיות משכילים, סביר יותר שהם עובדים, יש להם הכנסה, והם אחראים. כל אחד יכול להתחתן, אבל זה עדיין מרגיש כמו דבר בוגר לעשות. כשאישה בודדת רגילה לראות בחורים שמשחקים יחד במשחקי וידיאו ועדיין גרים עם האימא שלהם, אז גברים נשואים נראים אטרקטיביים היות והם למעשה השיגו דברים.

הם יאפשרו כל סוג של אינטימיות. גבר נשוי לא יכול להתקרב אלייך יותר מידי, וזה יכול להיות דבר טוב אם יש לך בעיות במערכות יחסים. אישה עשויה להימשך לגבר נשוי, היות ואינה מוכנה למערכת יחסים או אינה רוצה בקשר מחייב לטווח הארוך. היא בוחרת אדם שאינו ממש זמין עבורה. במילים אחרות, זה קשר שמובטח שלא יעבוד או פחות סביר שיעבוד.

הם גורמים לך להרגיש טוב עם עצמך. אם גבר נשוי מפלרטט איתך, מתכתב איתך או שוכב איתך, הוא נוטל סיכון חיים משמעותי כדי ליהנות מחברתך. חלק משיכרון מערכת יחסים זו הוא שאדם זה נשוי, אז אני כנראה באמת מיוחדת. קל לומר לעצמך שיש לו הרבה מה להפסיד, אבל הוא בוחר להיות איתך. זהו משקל עצום המוסיף להערכה העצמית שלך.

הם מעניקים תחושת הרפתקה. ההימור של פרשיית אהבה הוא גבוה מאוד. את עלולה להרוס נישואין, או אפילו משפחה, עם שיחת טלפון אחת לאשתו. זה יכול להיות מתאים לאנשים שנמשכים לדרמה. הם אוהבים את המצב ומשתעשעים עימו. אנשים שנוטים לדרמה, אינם אוהבים קשרים שגרתיים. הם נהנים מהתחושה החשאית של הרומן האסור.

Add new comment

CAPTCHA

This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

Fill in the blank.

הנצפים ביותר

מאמרים נוספים מאת אביגיל אגלרוב

.