אימגו מגזין מאמרים

כתב עת בנושאי תרבות ותוכן

אליזבת אולסון מדברת על השירה בסרט "ראיתי את האור"


אביגיל אגלרוב's picture

בסרט "ראיתי את האור", שהועלה לראשונה בתחילת ספטמבר 2015 בפסטיבל הסרטים הבינלאומי בטורונטו, אליזבת אולסן משחקת את אודרי מיי וויליאמס, אשתו הראשונה של הזמר האגדי האנק ויליאמס, אותו מגלם טום הידלסטון.

הביצועים החזקים של אולסן מתארים את אודרי כדמות דומיננטית, אבל בשלב מסוים, נמאס לה ממעשי המרמה של בעלה המפורסם המכור לאלכוהול. בסופו של דבר היא מתגרשת ממנו. אבל כמו הידלסטון, שבאמת שר את שירי וויליאמס בסרט, גם אולסן מקבלת הזדמנות להפגין את כישוריה הקוליים, רק בצורה שונה.

אודרי שואפת להיות זמרת ומבצעת דואטים עם וויליאמס במהלך השלבים המוקדמים של הקריירה שלו. כשהקריירה שלה מתחילה להיות יותר ויותר רצינית, והיא רוצה לשיר עם וויליאמס בהופעות הרדיו שלו, הדברים משבשים. השירים הופכים להיות מושמעים כיללה צורמנית, ואפילו וויליאמס אינו יכול להגן על אשתו ובסופו של דבר היא אינה יכולה להמשיך לבצע מוסיקה לצד בעלה. אולסון אמרה שהשירה בסרט גרמה לה להנאה מרובה.

"זה היה מאוד משחרר" היא סיפרה למגזין המקוון 'Business Insider', "טום מנסה להישמע כמו אייקון, ואני מנסה להישמע כמו מישהו שמתקשה אפילו למצוא קטעי קול". למרות שאולסן הצליחה לאתר חלק מהקלטות השירה המקוריות של אודרי, היא נטלה לעצמה חירויות בדרך בה השמיעה את השירים. האתגר המשמעותי יותר היה להקפיד שלא לגרום לאודרי להישמע נורא מיד.

בסרט, כשהיא שרה בבית ומול אנשים שנהנים מהאזנה לשירתה, השירה נשמעה סבירה. אבל כשהיא התחילה לשיר לאנשים שעובדים בתעשייה ושיש להם אוזן מוסיקלית, זה היה צריך להיות מקצועי, והתפקיד היה לא להצליח, כך שהיה צורך לשמור על איזון.

שירה על המסך אינה זרה לאולסון. היא עשתה זאת בסרט "בנות טובות מאוד", סרט אינדי שבו היא כיכבה עם דקוטה פנינג, שיצא לאקרנים בשנת 2014. לדבריה "יש הרבה הומור בשירה משובשת, וצריך קצת הומור בסרט שמאופיין בעצב רב".

הסרט "ראיתי את האור יעלה לאקרנים ב-27 בנובמבר 2015.

I Saw the Light Movie CLIP

Add new comment

הנצפים ביותר

מאמרים נוספים מאת אביגיל אגלרוב

.